Práce v oboru Ekonomika v regionu Hradec Králové (61)

Ekonomika
Královéhradecký kraj
Hlavní účetní
Lázně Bělohrad
před 2 dny
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT Zajímavou práci v příjemném kolektivu. Seznámení se s prostředím chráněných pracovních míst. 5 týdnů dovolené. Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem. Mzda dle schopností a zkušeností.... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní (z51407)
Hradec Králové
dnes
Náplň práce: - kalkulace, změny a analýzy v standard costech - příprava a analýza Manufacture Variances Reportu - týdenní Sales report.... zobrazit nabídku»
Účetní (s praxí) / hlavní účetní
Pardubice
dnes
Zázemí prosperující a úspěšné české společnosti. Práce v přátelském kolektivu, perspektiva velmi dobře nastavených vzájemných... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
dnes
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
Hradec Králové
včera
- práce v úspěšné nadnárodní společnosti - možnost osobního růstu - zázemí silné mezinárodní společnosti - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Finanční specialista – controlling
okolí Hradce Králové
včera
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu - nákupčí
Hradec Králové
včera
- zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti; - odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Hradec Králové
Královéhradecký
před 2 dny
HPP na 1 rok poté na dobu neurčitou Práci v přátelském kolektivu účetních Možnost pravidelných školení Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - Hradec Králové
Královéhradecký
před 2 dny
HPP na 1 rok poté na dobu neurčitou Práci v přátelském kolektivu účetních Možnost pravidelných školení Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Lázně Bělohrad
před 2 dny
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT Zajímavou práci v příjemném kolektivu. Seznámení se s prostředím chráněných pracovních míst. 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro softwarová řešení (35.000 - 50.000 Kč)
Královéhradecký, Liberecký
před 6 dny
Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
před 6 dny
Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT CONTROLLER ... zobrazit nabídku»
Financial Controller - junior
okres Hradec Králové
před 6 dny
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Jičín
před 6 dny
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Nástup možný ihned - Propracovaný systém benefitů (týden... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro dynamickou výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před týdnem
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
oblast Vysoké Mýto
před týdnem
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Materiálová/ý účetní
Hradec Králové
před týdnem
- práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti - odborná školení a možnost dalšího vzdělávání  - 5... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ/NJ
Královéhradecký
před 14 dny
Jste komunikativní a vedoucí osobnost, která se orientuje v účetnictví? Zodpovídali jste za účetní oddělení? Domluvíte se plynule... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Hradec Králové
před 14 dny
 - nabízíme PP na dobu neurčitou  - nižší objem zpracovávaných dat  - flexibilní pracovní dobu  - nástup nejlépe ihned, pracoviště v... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace