Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 27

Informační technologie
IT Junior
Pilsen
před týdnem
Jste juniorním kandidátem v IT? Máte zájem si vybudovat kariéru v rostoucí firmě v Plzni? Pak se mi ozvěte, protože Vás hledám.... zobrazit nabídku»
Vývojář SW pro inženýring
Pilsen
před týdnem
Pracovní náplň na pozici Vývojáře SW: - vyvíjet nové SW nástroje pro inženýring - komunikace se zákazníky ze zahraničí - řídit... zobrazit nabídku»
SW Developer
Pilsen
před týdnem
Hledáme kandidáta do týmu pracujícího na vývoji SW. Pokud jste seniorní profil se zájmem o vývoj v jazycích C# nebo C++, ozvěte se nám! zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora aplikací
Pilsen
před týdnem
Vaší náplní práce bude: -Zajištění bezchybného chodu svěřených aplikací – převážně výrobních aplikací -Řešení incidentů a... zobrazit nabídku»
Icuk anotátor
Ústí nad Labem
před týdnem
Pojďte se přidat a tvořit s námi budoucnost automobilového řízení! Jak? Následovně: * ve specializovaném programu obdržíte přidělenou... zobrazit nabídku»
PHP vývojář - super firma, super šéf
Praha
před týdnem
Fajn parta lidí, která pracuje na vývoji a údržbě stávajících aplikací interního systému, hledá čerstvý vítr do svých plachet. Jste... zobrazit nabídku»
Resource Partner - BI consulting, mezinárodní společnost
Praha
před týdnem
Chcete vést a rozvíjet mezinárodní tým v přední světové IT společnosti? Máte manažerskou zkušenost v oblasti BI nebo DWH? Láká... zobrazit nabídku»
Salesforce Administrator for international SW company
Praha
před týdnem
For international SW company which is the leader in data integration field we are hiring a strategic position of Salesforce administrator. Your... zobrazit nabídku»
Frontend web Developer: náročné ETL aplikace, fajn kolektiv
Praha
před týdnem
Nastartuj hvězdnou kariéru Frontend Web vývojáře pro mezinárodní SW společnost, která vyvíjí technicky náročné a robustní aplikace v... zobrazit nabídku»
SAP Inhouse Consultant
Hrádek nad Nisou
před týdnem
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - Extra week of vacation - Training... zobrazit nabídku»
Bláznivě nadšený Java EE vývojář
Praha
před týdnem
Umíš JAVU, miluješ JAVU a chceš dělat JAVU? Dáváš Hibernate a Eclipse? Pojď jí dělat s námi!   Co děláme: Vyvíjíme platební... zobrazit nabídku»
Systémový architekt - M2M projekty
Praha
před týdnem
Významná společnost, stabilní a přesto dynamická, nabízející jedinečné služby svým zákazníkům v oblasti ICT, hledá do svého nově... zobrazit nabídku»
Applications Developer for investment banking
Praha
před týdnem
We are looking for developers of large-scale applications in the area of finance and risk management for the newly emerging branch of an international... zobrazit nabídku»
Are you Database Linux administrator with French?
Praha
před týdnem
Would you like to work for TOP international IT company and develop your skills? Are you ready to boost your career as Database administrator with... zobrazit nabídku»
JavaScript / C# vývojář – testování SW
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW pro chemické laboratoře obsazujeme pozici JavaScript / C# programátora. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Senior C++ vývojář - vývoj SW pro výzkumnou oblast
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW, který je využíván pro výzkumné účely, hledáme seniorního C++ vývojáře. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Network Architect - junior
Praha
před týdnem
Nabízíme Vám možnost prohloubení Vašich dosavadních znalostí v oblasti sítí nebo třeba i virtualizace. Pokud máte jakoukoliv znalost... zobrazit nabídku»
Specialista PLC [automotive]
Liberec
před týdnem
- zdravotní péče a rehabilitace - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer Senior - podnikové IS
okr. Přerov
před týdnem
* zajímavá práci v moderní, procesně orientované IT společnosti * práce na zajímavých projektech pro významné klienty * nadstandardní... zobrazit nabídku»
Agile Java developer: small team, cutting edge technologies
Praha, Moravskoslezský
před týdnem
For an international SW company developing cutting edge technologies for chemical/ pharmaceutical research we are currently hiring Java... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace