Práce v oboru Informační technologie (2429) - strana 27

Informační technologie
Specialisté a manažeři automotive R&D #5625929 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje pro... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Mladá Boleslav
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá programováním řídících systémů značky SIEMENS, prodejem a servisem průmyslového... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Nučice U Prahy
před týdnem
* Podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu (nadstandardní možnost vzdělání v IT oboru) * Propracovaný plán zaškolení, který... zobrazit nabídku»
UI Designer - Buďte svým pánem
Brno
před týdnem
Jste zapálený UI designer/ka? Zajímáte se o nové technologie a chtěl/a byste obohatit své portfolio o jedinečný a dlouhodobý projekt a... zobrazit nabídku»
Programátor, 30000-40000 Kč
Plzeň - jih
před týdnem
Chtěli byste vyvíjet a vést nové projekty? Vidět jak se z plánu stává skutečnost? Máte příležitost stát se členem týmu specialistů,... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
před týdnem
Poohlížíte se po nové práci? Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům -... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - výrobní systémy/automatizovaná výroba - 60-90 0...
Žatec
před týdnem
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW (MES) pro... zobrazit nabídku»
IT Infrastrukturní inženýr/administrátor - Žatecko
Žatec
před týdnem
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na budování a správě IT pro... zobrazit nabídku»
Java Frontend Developer
Praha
před týdnem
Would you like to join international frontend team and participate on interesting and challenging tasks? Main responsibilities are: - Designing,... zobrazit nabídku»
C/C++ SW Engineer
Praha
před týdnem
This is a great opportunity to develop your skills on a position of C/C++ DEVELOPER within a well-established international company. You will be a... zobrazit nabídku»
Software Developer - Java
Praha
před týdnem
Are you looking for an attractive job? Do you want to start your career in strong company? Do you like Java? You will have a chance to work for... zobrazit nabídku»
C# web Software Developer
Praha
před týdnem
For our client, operating in the financial markets area, we are looking for experienced SOFTWARE DEVELOPER. You will be part of the whole development... zobrazit nabídku»
Functional Analyst
Praha
před týdnem
Great opportunity to progress you career in Business Analysis. Our client is a Marketplace organizer for Stock market. You will participate in the... zobrazit nabídku»
Senior Java SW developer
Praha
před týdnem
This is a great opportunity for experienced JAVA developer to join an international team and develop applications for Risk Management. This system... zobrazit nabídku»
Senior C# Developer
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior C# Developer. Main responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Scrum Master
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a SCRUM Master. Main responsibilities: - Training... zobrazit nabídku»
Junior Analyst/Tester
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Junior Analyst/Tester. Main tasks: - Manual... zobrazit nabídku»
Junior C# Developer
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Junior C# Developer. Your main tasks: -... zobrazit nabídku»
IT Analyst
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of an IT Analyst. Your main tasks: - Analysing of... zobrazit nabídku»
Internal C# Developer
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Internal C# Developer. Your main... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace