Práce v oboru Informační technologie (2142) - strana 27

Informační technologie
Senior Consultant
Zlín
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
C++ absolvent
Praha
před 14 dny
C++? Aplikační vývoj? Prima parta? Co víc si přát! Chceš se dozvědět víc? Zašli nám svůj životopis ještě dnes a můžeš se stát... zobrazit nabídku»
Konzultant tiskových řešení
Praha
před 14 dny
Jste obchodní typ, který je zaměřen na oblast IT a orientuje se v tiskových řešení? Je Vaším zájmem najít ten nejlepší model na... zobrazit nabídku»
Solutions consultant
Praha
před 14 dny
Máte cit pro obchod a je Vaší vášní IT? Dokážete analyzovat technické zázemí klienta? Ano? Pošlete mi své CV ještě dnes! * finanční... zobrazit nabídku»
UX Designer
Hradec Králové
před 14 dny
5. týdnů dovolené placené přesčasy a hodiny na cestě příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění (2 500... zobrazit nabídku»
Vývojář portálového řešení
Brno - město
před 14 dny
Chcete se zapojit do týmu vývojářů, kteří za využití unikátních technologií pracují na neustálém zdokonalování software pro menší i... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Jihomoravský
před 14 dny
* Budete pracovat na pozici Programátor C++ v zázemí stabilní rodinné firmy, která je na trhu více než 20 let. * Naučíte se a poznáte... zobrazit nabídku»
Správce databází (implementační projekty) - i pro absolventy
Liberec
před 14 dny
Rozumíte relačním databázím a SQL? Víte, jaké výhody má HTML 5 oproti HTML? Vysvětlit, jakým způsobem komunikuje webový prohlížeč se... zobrazit nabídku»
Programátor C#/ .NET
Zlín
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou pobočku mezinárodní společnosti, hledáme .NET PROGRAMÁTORA. Vašim úkolem bude: * Vývoj v .NET * Implementace... zobrazit nabídku»
Content Developer
Praha 4
před 14 dny
Are you interested in analytical work? More than programming itself? Do you like reports? We can have a job for you! International company is looking... zobrazit nabídku»
Správce Microsoft Dynamics NAV
Praha
před 14 dny
|KDE|Praha 10 |KDO| Správce informačního systému - MS Dynamics Navision |CO| - Podpora uživatelů - Školení uživatelů - Úprava... zobrazit nabídku»
Senior Front-End developer, 50 - 70 000 Kč
Praha
před 14 dny
Už vás nebaví nudná práce v nevyhovující firmě? Nabízíme zajímavou příležitost - práci pro menší společnost, přátelský tým... zobrazit nabídku»
Full Stack Developer
Praha
před 14 dny
Žádné nudné programování, hledáme zkušeného programátora/ku co zvládá kouzla v C# na backendu a stejně tak vyčaruje perfektní frontend,... zobrazit nabídku»
Podpora aplikací - SQL
Praha 5
před 14 dny
Baví vás podnikové aplikace a vše co se kolem nich točí? Máte alespoň krátkou pracovní zkušenost v oblasti IT? A chtěly byste pracovat... zobrazit nabídku»
Oracle vývojář - Projekty v bankovnictví
Praha
před 14 dny
Databáze-Vývoj-Aplikace-Oracle-Analýza-Návrh-struktura-architektura-Implementace-Logika-Testy-Bankovnictví-Retail ------------- Jste to vy? :) zobrazit nabídku»
Bi-reporting specialista
Praha 5
před 14 dny
Zajímáte se o oblast Business Intelligence? Baví vás práce s velkými objemy dat, tvorba různých reportů, dashboardů a řešení BI... zobrazit nabídku»
C# vývojáři všech úrovní
Praha 6
před 14 dny
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
Javista odborník
Praha 1
před 14 dny
Ať jsi zkušený "javista" či junior s krátkou praxí nebo absolvent, pojď pracovat k nám. Pro americkou společnost s pobočkami v ČR hledáme... zobrazit nabídku»
Zkušený C# vývojář
Praha 1
před 14 dny
Momentálně hledáme vývojáře, kteří budou pracovat na rozvoji interních desktop aplikací a budou spolupracovat na projektech nejen s... zobrazit nabídku»
Senior C# master
Praha 1
před 14 dny
For our international client, we’re seeking for Senior .Net Developers who will work on brand new project aimed at desktop applications. zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace