Práce v oboru Informační technologie (2124) - strana 27

Informační technologie
Software Quality Assurance Engineer
Ostrava
před týdnem
Hledáme bezva parťáka do bezva party pro práci na novém projektu (oblast automotive). Tvá pozice se bude jmenovat Software Quality Assurance... zobrazit nabídku»
C# vývojáři
Ostrava
před týdnem
* Chceš být vývojář originálního SW? * Baví tě analýza potřeb klienta? * Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
IT support
Hradec Králové
před týdnem
práce v mladém kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti odborná školení spravovaných systémů jazykové... zobrazit nabídku»
Junior Java Developer (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme šikovné absolventy VŠ nebo juniory, kteří mají zájem vyvíjet software pro společnosti jako AXA, Allianz nebo Raiffeisen v jazyce... zobrazit nabídku»
Podnikový Linux rhel/Unix administrátor s AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v... zobrazit nabídku»
C# ASP.NET - Senior developer (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Grab the chance !! Jedinečná příležitost pro vývojáře s motivací působit v silné renomované společnosti s dynamickým prostředím.... zobrazit nabídku»
Senior PHP programátor bez AJ (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Mnohonásobně oceněná úspěšná česká společnost působící již patnáctým rokem v oblasti vývoje kompletních e-shopových řešení,... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
před týdnem
Chceme dát příležitost vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s úsměvem a... zobrazit nabídku»
IT Project Manager
Jihomoravský
před týdnem
Will be the project the right for you? Are you experienced project manager in IT field with experience from whole project cycle? Are want to be part... zobrazit nabídku»
Java developer
Celá ČR, Jihomoravský
před týdnem
Would you like to work as a fullstack developer and create a new revolutionary product? Do you want to work in international company with a start-up... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Brno
před týdnem
- HOME OFFICE, případně práce v Brně - HPP, DPP, dohodou - pozice vhodná i pro absolventy s praxí i zkušenější programátory - menší... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Olomoucký
před týdnem
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí Javascriptu? Pokud ano, pak... zobrazit nabídku»
Business / Data Analyst for IT company
Praha
před týdnem
We can offer you: · A broad range of opportunities that are attractive to individuals with varied interests, backgrounds, and expertise, but who... zobrazit nabídku»
PLM application engineer | prague 8
Praha 8
před týdnem
Mezinárodní společnost, konstrukční kancelář na Praze 8 hledá nového kolegu na pozici PLM APPLICATION ENGINEER. Hlavní náplní práce... zobrazit nabídku»
Junior Embedded C Developer - Smart Sensors (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
EXKLUZIVNÍ nabídka pro Absolventy/Juniory se zájmem o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme... zobrazit nabídku»
Vývojář SW testů pro embedded zařízení (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Tuto pracovní příležitost nabízí R&D společnost, která zaměstnává týmy pracující na řešení v oblastech jako je HW, SW, Embedded SW,... zobrazit nabídku»
PHP7 Vývoj API, absolventi, kvartální prémie (28.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Spolupráce se světovými lídry (Cisco, IBM, Check Point). Produkty používané po celém světě. Vývoj a testování serverového API rozhraní... zobrazit nabídku»
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant - Sales/Distribution (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte již zkušenosti jako konzultant systému SAP a pohybujete se v oblastech obchodu nebo logistice? Milujete práci v IT a zároveň každodenní... zobrazit nabídku»
Senior PHP programátor bez AJ (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Česká firma působící již dvanáctým rokem v oblasti tvorby internetových aplikací s partnery jako Home Credit, Partners nebo Heineken, hledá... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace