Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 27

Informační technologie
IOS developer v Objective-C
Praha
před týdnem
Baví tě vývoj mobilních aplikací pro iOS? Patří do Vašeho portfolia již pár realizovaných aplikací? A chtěl by jste pracovat pro... zobrazit nabídku»
C/C++ developeři všech úrovní
Praha
před týdnem
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
Programátor - Projektový manažer
Praha
před týdnem
Pro úspěšnou softwarovou společnost hledáme zkušeného projektového managera, který by se ujal kompletního vedení a dodání projektů... zobrazit nabídku»
Java programátoři - Junioři i zkušení vývojáři
Praha
před týdnem
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
Příležitost pro začínající testery
Praha
před týdnem
Chcete rozjet kariéru v úspěšné a stabilní společnosti, která se zabývá vývojem hi-tech SW a aplikací v oblasti zdravotnictví a... zobrazit nabídku»
Embedded vývojář-C/C++
Praha
před týdnem
Zajímá vás vývoj embedded systémů? Máte zkušenosti s C/C++ programováním? A chtěl by jste pracovat na zajímavých projektech v oblasti... zobrazit nabídku»
IT helpdesk s němčinou - příležitost pro každého
Prague 4
před týdnem
Baví vás IT? Rád/a pomáháte lidem? Chcete používat angličtinu a němčinu každý den? Napište mi! Jako IT helpdesk budete pracovat v... zobrazit nabídku»
Android software engineer
Hradec Králové (2 dny v týdnu možnost práce z...
před týdnem
- zkušenosti z velkých projektů, o kterých se píše a které používají miliony uživatelů po celém světě - adekvátní plat vč. možnosti... zobrazit nabídku»
MES - programátor/anaytik
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Hledáme šikovné kandidáty s komunikativní angličtinou a logickým myšlením na pozici MES -... zobrazit nabídku»
Programátor oddělení
Plzeň - jih
před týdnem
- moderní zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu - možnost profesního a osobního rozvoje - samostatnou,... zobrazit nabídku»
Oracle EBS Engineer
Praha
před týdnem
Do you have excellent knowledge of Oracle EBS? Are you keen in Oracle EBS implementation? Its maintenance and support? Do you enjoy writing... zobrazit nabídku»
Jsi C# vývojář a hledáš pohodové zaměstnání?
Praha
před týdnem
Umíš programovat v C#? Chceš pracovat v příjemném kolektivu, cvičit jógu a občas si zahrát fotbálek? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Senior .Net vývojář
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici Vývojář .NET. Vaším úkolem bude: - Vývoj informačního systému pro... zobrazit nabídku»
Junior .Net vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
před týdnem
Umíš programovat v .NETu? Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici Junior .NET vývojář. Co budeš dělat? - Vyvíjet informační... zobrazit nabídku»
Java vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
před týdnem
Chceš vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chceš se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Java vývojář - finanční software
Praha
před týdnem
Chcete vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chcete se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Abap Programátor / SAP Konzultant - výborné finanční ohodnocení
Praha
před týdnem
Umíte programovat v ABAPu a rád byste se posunul do role SAP konzultanta? Máte zkušenosti s komunikací s klientem? Hledáte pozici kde můžete... zobrazit nabídku»
SAP Administrátor / Konzultant - výborné finanční ohodnocení
Praha
před týdnem
Jste zkušený SAP administrátor s potenciálem konzultanta? Nechce se Vám cestovat po projektech? Chcete využít své zkušenosti? Mít stabilní... zobrazit nabídku»
Nadšenec do web vývoje - JavaScript (Angular JS, Ionic)
Moravskoslezský
před týdnem
Zajímáš se o nové technologie? Máš chuť je zkoušet a podílet se na zajímavých projektech v příjemném kolektivu? Pokud máš chuť se... zobrazit nabídku»
Java EE Developer
Jihomoravský
před týdnem
Zajímá tě práce na vývoji business critical aplikací pro klienty z oblastí telekomunikace, bankovnictví a pojišťovnictví? Přidej se do... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace