Práce v oboru Informační technologie (2450) - strana 27

Informační technologie
Procesní inženýr junior
Pardubicko
před týdnem
- příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 10 000 kč - možnost... zobrazit nabídku»
Programátor C++, C#, .NET i absolventi
Praha nebo Ostrava
před týdnem
Zázemí prosperující společnosti Velmi dobré platové ohodnocení Projektové odměny Telefon, notebook 25 dní dovolené,... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory v Kolíně, až 26000Kč
Kolín
před týdnem
- fixní plat s bonusy - flexibilní 8hodinovou směnu mezi 7:00 - 19:00 - služební auto i na soukromé účely - služební mobilní telefon s... zobrazit nabídku»
Senior programátor - PHP, Nette, postgres
Praha - centrum
před týdnem
Volnou pracovní dobu, možnost Home Office Moderní kanceláře v centru Prahy Po cca 2-3 letech práce ve společnosti - každoročně... zobrazit nabídku»
IT specialista - datábaze Oracle
Praha-východ okolí Benešova
před týdnem
Dobré platové ohodnocení - platový i kariérní růst 3.000Kč navíc za splnění testu znalostí AJ nebo NJ na úrovni B2 (při znalosti AJ... zobrazit nabídku»
Specialista IT - Absolventi
oblast Vysoké Mýto
před týdnem
- zázemí nadnárodní firmy - práci na DPP, po zapracování na HPP - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu... zobrazit nabídku»
Programátor ve výrobě
oblast Vysoké Mýto
před týdnem
- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti - možnost kariérního a odborného růstu - práce na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Manažer mezinárodních vývojových projektů (ERP, IT)
okolí Hradce Králové
před týdnem
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Technik/elektromontér - top mzda
Brno
před 14 dny
Velmi zajímavá stabilní práce na HPP Flexibilní pracovní doba v jednosměnném provoze Smysluplná pracovní náplň, kde jsou... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
před 14 dny
Anotácia Prestížna softwarová spoločnosť hľadá posilu na pozíciu Java Developer! Pokiaľ máš skúsenosti s vývojom v J2EE alebo J2SE,... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Královéhradecký
před 14 dny
Baví tě vývoj v JavaScriptu a chceš pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi? Máš chuť podílet se na zajímavých projektech s partou... zobrazit nabídku»
Head OF ICT department
Jihomoravský
před 14 dny
Are you strong in leadership role in a large multinational company? Do you have good knowledge of IT infrastructure and operations? Is your English... zobrazit nabídku»
Aplikační tester
Královéhradecký
před 14 dny
Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru? Ovládáš základy programování? Jsi analytický... zobrazit nabídku»
Vývojář C/C++
Zlínský
před 14 dny
Máte praxi s vývojem v jazyce C++ a zkušenosti s programováním grafických aplikací? Chcete zkusit novou výzvu a podílet se na významných a... zobrazit nabídku»
Správce sítí junior
Vysočina
před 14 dny
Jste absolventem střední, vyšší odborné nebo vysoké školy technického směru a disponujete zkušenostmi v oblasti IT? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Konzultant IS
Královéhradecký
před 14 dny
Je tvým snem cestovat a navíc komunikovat s lidmi? Baví tě počítače a chceš nastartovat svojí IT kariéru tím správným směrem? V tom... zobrazit nabídku»
IT technik junior
Vysočina
před 14 dny
Máte technické vzdělání a disponujete zkušenostmi v oblasti IT? Orientuje se ve WAN, LAN a WiFi a ovládáte anglický jazyk na komunikativní... zobrazit nabídku»
Java developer
Brno
před 14 dny
Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační... zobrazit nabídku»
Data business analytik, SQL, šance pro juniory
Olomoucký
před 14 dny
Práce s daty Vás baví? Umíte SQL? Říká Vám něco Oracle, ETL? domluvíte se anglicky? Jestli ANO, je to šance pro Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
JSI C++ pozitivní?
Zlín
před 14 dny
Hledáme C++ pozitivní programátory pro ty nejzajímavější projekty, které jdou vidět nejen po celé ČR! Tvojím úkolem bude: *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace