Práce v oboru Informační technologie (2208) - strana 27

Informační technologie
Senior Application Administrator for Windows environment
Praha
před 14 dny
International, reliable & stable company Benefits (opencard, meal vouchers, contribution to the pension, extra week of holidays...) ... zobrazit nabídku»
Active directory administrator
Brno
před 14 dny
Máte praxi s administrací Active Directory, DNS a MS Windows serverů? Chcete se stát expertem pro oblast Active Directory v rámci úspěšné... zobrazit nabídku»
IT administrátor - 40 000 CZK
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
Hledáme IT ADMINISTRÁTORA. Čeká Vás moderní prostředí středně velké společnosti, skvělý kolektiv (minimální fluktuace) a možnost... zobrazit nabídku»
Administrátor MS SQL 2016
Praha
před 14 dny
Zajímala by Vás: - Administrace MS SQL? - Analýzy a vylepšování zdrojových systémů? - Jednání s vývojáři a dodavateli řešení DWH -... zobrazit nabídku»
Senior / junior SW developer - České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí mobilní a webové aplikace, má za sebou rozsáhlé projekty a zkušenosti z různých odvětví,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která prodává informační systémy, vyvíjí aplikace dle požadavků zákazníků a zabývá se zakázkovou... zobrazit nabídku»
.NET Vývojář – Průmyslová automatizace – Absolvent
Praha - východ
před 14 dny
Zajímáte se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod... zobrazit nabídku»
DevOps specialista
Brno
před 14 dny
Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
Solution expert
Olomouc
před 14 dny
Máte zkušenosti s analýzou a tvorbou systémových řešení? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce... zobrazit nabídku»
Sales forces specialist
Praha
před 14 dny
- práce na HPP - nástup dohodou - flexibilní pracovní doba - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
IT specialista analytik
Praha
před 14 dny
Baví Vás analyzovat IT infrastrukturu. Není Vám cizí programování? Zajímáte se o práci s HW? Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme... zobrazit nabídku»
IT specialista security
Praha
před 14 dny
Baví Vás práce na analýze bezpečnostních hrozeb? Rádi hledáte a prověřujete informace? Zajímáte se o IT security? Pokud je vaše... zobrazit nabídku»
Support specialist 1ST level
Brno
před 14 dny
Láká Vás prostředí mezinárodní firmy? Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v oblasti IT? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to... zobrazit nabídku»
FPGA test engineer
Brno
před 14 dny
Máte zkušenosti s testováním a hledáte možnost, kde je využít a posunout se dál? Chcete se podílet na nových mezinárodních projektech?... zobrazit nabídku»
SW Tester - Zlín
Zlín
před 14 dny
Možnost profesního růstu v přátelském kolektivu Dlouhodobá perspektiva Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních... zobrazit nabídku»
C++ EFT Developer
Hlavní město Praha
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
PHP magento developer to dynamic company in Prague
Prague
před 14 dny
? Challenging projects and agile development processes ? Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee ?... zobrazit nabídku»
Junior/senior/leader Javascript developer do digitální spol.
Praha
před 14 dny
* Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze * Náročné projekty a agilní vývoj * Příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru... zobrazit nabídku»
DevOps / CRM developer
Brno
před 14 dny
Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
Projektant optických sítí
Bratislava
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se výstavbou telekomunikačních, informačních a bezpečnostních systémů, hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace