Práce v oboru Logistika a doprava (1856) - strana 14

Logistika a doprava
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
před 4 dny
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Dispečer mezinárodní kamiónové dopravy
Brno
před 4 dny
zázemí silné prosperující české společnosti patřící k leaderům na českém trhu moderní pracovní prostředí příležitost pro... zobrazit nabídku»
Logistik se znalostí aj+frj nebo aj+nj nebo aj+nizozemštiny
Praha
před 4 dny
Naším klientem je mezinárodní, dynamická, stabilní logistická společnost se sídlem v Praze. V současnosti hledáme vhodného kandidáta/tku... zobrazit nabídku»
Dispečer MKD - Praha-východ
Praha
před 4 dny
Pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist (námořní přepravy) – Praha 5
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta silnou mezinárodní spediční a logistickou společnost hledáme pro divizi námořních přeprav na Praze 5... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Hrádek nad Nisou
před 4 dny
- Výborné platové ohodnocení - Práce na HPP po významného dodavatele v Automotive - Týden dovolené navíc - Jazykové a odborné kurzy -... zobrazit nabídku»
Skladník průmyslová zóna ovčáry
Kolín-Ovčáry
před 4 dny
perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní společnosti motivující platové ohodnocení možnosti dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Customer service specialist
Praha
před 4 dny
We offer: - very good remuneration - 5 weeks of vacation - annual bonuses - sick days - flexible working hours - opportunity to grow within the... zobrazit nabídku»
Montér a dopravce nábytku a kuchyní
Plzeň
před 4 dny
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie paušál na diety zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Skladník
Praha 5 Stodůlky
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - příplatek za práci přesčas - kompletní zaškolení a... zobrazit nabídku»
Skladník (řidič VZV, montážník)
Praha
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie - kompletní zaškolení a zajištění kurzu na VZV -... zobrazit nabídku»
Supervizor/ka plánování výroby
Pardubice
před 4 dny
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, každoroční navyšování mzdy Obědy jen za 25 kč s... zobrazit nabídku»
Spediter - disponent spedice
Hodonín
před 4 dny
Možnost podílet se na tvorbě nových projektů. Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení. Fixní základ mzdy. ... zobrazit nabídku»
Řidič odtahového vozidla – Praha
Praha
před 4 dny
* 25-30 tis. Kč hrubého * Možnost profesního růstu * Zázemí silné a stabilní společnosti * Práci v přátelském kolektivu * Plný... zobrazit nabídku»
Skladový operátor/ka - Německo s ubytováním zdarma
Německo - Reichenbach
před 4 dny
- HPP, smlouva na dobu neurčitou - stabilní zaměstnání - dobré finanční ohodnocení - ubytování zabezpečené ZDARMA! - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Skladník Nový Jičín nebo Kopřivnice
Nový Jičín
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na HPP - příplatek za případné přesčasy 25 - 50 % - za noční směnu 15% z průměrného výdělku, - 100% za... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Praha, Středočeský
před 4 dny
Baví Vás práce s lidmi?  Umíte řídit podřízené a motivovat je?   Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která ocení Váš... zobrazit nabídku»
Ředitel provozu
Středočeský kraj směr Ústí nad Labem
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost, která se specializuje na logistiku a dopravu pohonných hmot do čerpacích stanic, hledáme nového... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu (picker) s ubytováním TOP nabídka!
Olomouc
před 4 dny
- ubytování je zabezpečené a hrazené, - práce na hlavní pracovní poměr, - možnost čerpání záloh (1 000 Kč / týden), - výborné... zobrazit nabídku»
Project and Commercial Manager
Praha, Středočeský
před 4 dny
Informace o klientovi / pozici Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je jedním z největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace