Práce v oboru Logistika a doprava (1620) - strana 14

Logistika a doprava
Skladník
Vimperk
před 2 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení ve vlastním školícím středisku. Individuální rozvoj,... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant ve skladu s elektronikou - ubytování zdarma!
Bor u Tachova
před 2 dny
Pro našeho významného klienta hledáme schopné, manuálně zručné a fyzicky zdatné pracovníky na pozici skladového manipulanta v logistické... zobrazit nabídku»
Práce ve skladech s ubytováním v Praze - nástupy 2/2017!
Praha a okolí
před 2 dny
* dotované ubytování v Praze zajištěno * ZDARMA zajištěna doprava z ubytovny do práce a zpět * týdenní zálohy ve výši 1.000,- Kč *... zobrazit nabídku»
Řidič sk. C
Černá Hora, Okres Blansko
před 4 dny
Nabízíme Zázemí stabilní společnosti Motivační finanční ohodnocení Účast na letních akcích pivovarů ze skupiny PLG Týden... zobrazit nabídku»
Skladník/ řidič VZV ve skladu piva
Černá Hora, okres Blansko
před 4 dny
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou a po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou práce v příjemném kolektivu ... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky - analytik (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Orientujete se výborně v logistických procesech výrobní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, koordinací více činností... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby pro kusovou výrobu (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a jste analytický typ, který má rád ve své práci pořádek? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Skladník, až 125Kč/hod.
Plzeň
před 4 dny
Informace/Nabízíme: - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - nástupní mzda 90 Kč/hod. + výkon.prémie až 20Kč/hod. + po... zobrazit nabídku»
Skladník
Vestec u Prahy
před 4 dny
Na práci v malém příjemném kolektivu hledáme: Vaše náplň práce > vyskladňování zboží > skládání zboží na peletu >... zobrazit nabídku»
Skladník/ce Slatina bez nočních směn
Brno
před 4 dny
Práce pouze na 2 směny (ranní a odpolední) od pondělí do pátku, víkendy volné Dotované závodní stravování Výborné... zobrazit nabídku»
Pracovník lisovny – nová hala - Modřice
Brno - Modřice
před 4 dny
Láká vás být u zrodu nového projektu? - Pojďte toho využít, ukázat co umíte a BUDOVAT SVOU KARIÉRU! Zároveň potřebujete záruku... zobrazit nabídku»
Disponent/ka
Tachov
před 4 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení nákupu
Plzen
před 4 dny
- Podnětná pozice s dobrými výhledy v dynamickém pracovním prostředí - Velmi zajímavé příležitosti pro další osobní a profesní... zobrazit nabídku»
VZV na jednu směnu za 100 Kč/hod
Pohořelice
před 4 dny
100 Kč/hod HPP Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Prémie - nadřízený zobrazit nabídku»
Logistik projektů | SAP
Liberec
před 4 dny
Máte pracovní zkušenost v logistice ve výrobní společnosti? Pokud ano, otevírá se Vám skvělá příležitost na další profesní růst na... zobrazit nabídku»
Logistik projektů
Liberec
před 4 dny
Máte pracovní zkušenost v logistice ve výrobní společnosti? Pokud ano, otevírá se Vám skvělá příležitost na další profesní růst na... zobrazit nabídku»
Inženýr Logistiky
Rokycany
před 4 dny
Náplň práce: - Zlepšování logistických procesů ve firmě - Připravovat funkční plány - Příprava akčního plánu - Bezpečnost... zobrazit nabídku»
Technical sales manager, FIX 70-80 000 CZK
Královéhradecký
před 4 dny
Spatřete výhodu v práci na živnostenský list pro společnosti působící v oblasti technologie plastů, jeďte po vlastní ose. Nabídneme Vám... zobrazit nabídku»
Skladník/skladnice + náborový příspěvek 5 000 Kč, Jihlava
Jihlava
před 4 dny
Pokud nejste zastánci monotónní práce u montážní linky, pojďte to zkusit k nám do logistického centra. Hledáme ženy i muže do skladu v... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Kolín
před 4 dny
Pro našeho klienta mezinárodní společnost zabývající se automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vecoucí logistiky. Náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace