Nabídka práce v regionu Brno (volná místa 3556)

Práce v regionu Brno už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Brno a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Jihomoravský kraj a okolí činí 3556 volných míst.

Jihomoravský kraj

Aktuálně nabízíme:

Zámečník.
Praha a okolí
dnes
Nabízíme: - práce na Pracovní Smlouvu (Hlavní pracovní poměr) - výkon práce: Praha a okolí - mzda: 145,-Kč/hod. brutto ( 29.000,-Kč/měsíc ) - jednosměnný provoz - možnost práce přesčasů - možnost týdenních... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby 18-19 000,- Kč(Modřice)
Brno Modřice
včera
Výhodné platové podmínky 16 863,- Kč hrubého základ + automatické navýšení po zkušební lhůtě na 17458,- Kč 1000,- Kč zákonné příplatky čtvrtletní bonus 3000,-Kč 1000,-Kč výkonnostní bonus ... zobrazit nabídku»
Operátor ve strojírenské výrobě-balení/montáž (20 - 25.000 Kč)
Brno
před 4 dny
Britská strojírenská společnost působící v Brně hledá šikovné kandidáty do výroby. Jsi šikovný, zručný člověk, který se rád učí novým věcem? Nevadí Ti pracovat na 3 směny? Hledáš práci v přjemném moderním... zobrazit nabídku»
Vývojář GUI pro embedded zařízení - C/C++, Qt (25 - 40.000 Kč)
Brno
před 4 dny
Tuto pracovní příležitost nabízí R&D společnost, která zaměstnává týmy pracující na řešení v oblastech jako je HW, SW, Embedded SW, DSP, FPGA a RF/VF technika. Výsledky jejich činnosti nachází uplatnění v... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v centru výživy a pohybu
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před 6 dny
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o sport a zdravou výživu vítány. Vhodné i pro studenty a MD. Nadstandartní finanční... zobrazit nabídku»
Kosmetička-Skin konzultant
Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, HK a Zlín
před 14 dny
SKIN CENTRUM v Brně. Otevíráme centrum peče o pleť v Brně. a dalších městech. Ihned přijmeme pro nové pracovní pozice . Poskytujeme unikátní vzdělávání. Vhodné i pro studenty a MD. Volná prac. doba . Možné na... zobrazit nabídku»
Technolog / programátor ve strojírenství
Vyškov
dnes
Motivující finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Školení... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů/launch project leader
Brno
dnes
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti notebook mobilní telefon pružnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Každý měsíc 40.000 Kč? Telefonní specialista/ka – i bez praxe
Brno
dnes
- dlouhodobá spolupráce HPP, DPČ i DPP - důstojná fixní mzda + neomezené odměny za prodeje a bonusy navíc - 35.000 Kč je u nás... zobrazit nabídku»
Zámečník 20-25 000 Kč
Brno
dnes
Jste absolvent oboru zámečník, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12 minut)? Pokud... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Brno
dnes
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby, vyhovuje vám práce v nepřetržitém provozu a lokalita Brno - Slatina (z... zobrazit nabídku»
Operátor divize elektro - nástup bez druhého kola
Brno - Slatina
dnes
Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Pak... zobrazit nabídku»
Práce pro invalidní důchodce - strážný / vrátný – Staré Město
Staré Město
dnes
Dlouhodobá spolupráce + hlavní pracovní poměr Možnost volby SMĚN Zajímavé platové ohodnocení + motivační odměny /možnost... zobrazit nabídku»
Velitel ostrahy v prodejně s elektro pro OZZ /// ČID
Brno
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - 80 kč/h - firemní oděv - 3000 kč měsíčně za vedení ostrahy - levné volání i pro členy rodiny... zobrazit nabídku»
Strážný / vrátný pro uchazeče s OZZ / ČID - Brno - Chrlice
Brno
dnes
Dlouhodobá spolupráce + Hlavní pracovní poměr Možnost volby SMĚN Zajímavé platové ohodnocení + motivační odměny /možnost... zobrazit nabídku»
Strážný / vrátný pro OZZ / ČID - Břeclav a okolí
Břeclav
dnes
Dlouhodobá spolupráce + Hlavní pracovní poměr Možnost volby SMĚN Zajímavé platové ohodnocení + motivační odměny /možnost... zobrazit nabídku»
Recepční – Administrativní centrum -/// pro OZZ / ČID
Brno
dnes
* hlavní pracovní poměr * 20 - 30 hodinový týdenní úvazek * možnost volby směn * odměna 5 000 ,- kč za přivedení pracovníka se... zobrazit nabídku»
Ostraha prodejny s nábytkem - pro OZP / ČID / PID
Brno
dnes
- spolupráci na HPP možno i DPP - nástup ihned - profesionální zaškolení - příjemné platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Pracovníci - úklidu - OZP / ČID - Brno, Brno - venkov
Brno
dnes
* dobré platové podmínky * profesionální zaškolení * nástup ihned (dle dohody) * možnost práce na DPP i HPP * levné volání, SMS,... zobrazit nabídku»
Úklid Nákupní centrum po ozp,ozz
Brno
dnes
* práci pro osoby se zdravotním omezením (částečný nebo plný invalidní důchod) * mzda až 100Kč (dle náročnosti úklidu) * zaškolení... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace