Nabídka práce v Praze (volná místa 4650)

Práce v Praze je snem řady nejen mladých lidí z celé republiky. V Praze je velké množství volných míst a najít pracovní uplatnění je tak snazší než jinde. Praha a nejbližší okolí nabízí i vyšší platy. Nabídka práce na webu Dobrá Práce.cz pro Prahu je velmi bohatá. Aktuální nabídka práce v Praze a okolí činí 4650 volných míst.

Praha

Aktuálně nabízíme:

Osobní řidič/ochranka
Praha
před 14 dny
- Výborné finanční podmínky! - Dlouhodobý pracovní úvazek (krátký/dlouhý týden) - Cestování po světě - Zajímavou a náročnou práci zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér pro spalovací motory (od 35.000 Kč)
Praha
včera
Pro významného klienta s celosvětovou působností hledáme do vývojového týmu zkušeného strojního konstruktéra, který je schopný navrhnout a realizovat konstrukční návrhy spalovacích motorů a dalších hnacích jednotek.... zobrazit nabídku»
Pracujete rádi s lidmi?
Praha
včera
Chybí Vám naplnění a radost z práce? Hledáte změnu? Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům. Umíte výborně anglicky a česky?... zobrazit nabídku»
Nabízíme vedlejší příjem 8-12 tis. při zaměstnání v Praze.
Praha
včera
- práce vedená z domu na hlavní činnost 6-8 hodin denně, nebo na vedlejší činnost 2-3 hodiny denně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití počítače a internetu - flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Health Coach - Flexi práce - Možnost pracovat i z domova.
Celá Česká republika
před 4 dny
Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivni uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou. Přivýdělek 2-3 hodiny... zobrazit nabídku»
Senior vmware Administrator
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele společnosti
Praha 5
včera
Nabízíme platové ohodnocení 32 000,-Kč a seriózní přístup zobrazit nabídku»
Administrativní asistentka
Praha 5
včera
Nabízíme pevné platové ohodnocení 21 000,-Kč, zázemí kanceláře v Praze 5 a příjemné pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Pomocný pracovník skladníka
Praha - Horní Počernice
včera
- Zajímavou a perspektivní práci v rostoucí společnosti - Motivující platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Zaměstnanec restaurace na HPP - možnost vybrat si pracoviště!
Praha 1/2/4/6/10
včera
- nástupní mzdu 85 Kč/h na plný/zkrácený úvazek (na provozovně Praha 4 - Újezd 95 Kč/h) - po 1. měsíci osobní ohodnocení až 12 Kč -... zobrazit nabídku»
Pracovník call centra: Junior operátor až 25 000 Kč
Praha 8 - Florenc
včera
Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat... zobrazit nabídku»
Senior operátor call centra až 50 000 Kč: specialista prodeje
Praha 8 - Florenc
včera
Proč k nám? Nevolají se studené kontakty. V průměru z každého třetí hovoru je uzavřena pojistná smlouva. Volá se pouze klientům, kteří... zobrazit nabídku»
Obsluha fast-food pizzerie - kurýr na rozvoz po Praze !!
Praha 3 - Žižkov, Praha 17 - Řepy
včera
Do našeho kolektivu, hledáme zodpovědné a pracovité lidi se smyslem pro týmovou práci. Samozřejmostí je příjemné vystupování, 100%... zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka/telefonistka
Praha 4 - Modřany
včera
Získáte samostatnou práci v týmu dvou telefonistek, které domlouvají schůzky pro naše obchodníkya otevírají jim dveře ke spolupráci s... zobrazit nabídku»
Regionální manažer Praha
Praha
včera
- Smysluplnou práci, která Vás bude bavit - Nadstandardní výdělek závisející na vlastních schopnostech – propracovaný provizní systém... zobrazit nabídku»
Floristka - prodavačka
Praha 6 - Břevnov, Bělohorská 133/206
včera
Květinářství Arnapi hledá prodavačku s praxí v oboru do kamenné prodejny na Praze 6 - Břevnově. Hlavní náplní práce je vazba kytic, ... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb - plný úvazek
Praha 1
před 2 dny
Nabízíme: spolupráci na zajímavých projektech příjemné zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti pružnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Projektant TZB – vytápění – plný úvazek
Praha 1
před 2 dny
Nabízíme práci v mladém a dynamickém kolektivu, práci na zajímavých projektech v příjemném pracovním prostředí, prostor profesního i... zobrazit nabídku»
Řidič c vnitro
Praha
před 2 dny
Nabízíme práci v moderní společnosti, kvalitní vozový park, osobní přístup, hradíme pojištění odpovědnosti, povinné školení,... zobrazit nabídku»
Asistentka/recepční Praha - 1/4 úvazku cca 500 hodin ročně
Praha
před 5 dny
práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost plat cca 100 Kč čistého / hodinu proškolení v systému mateřské společnosti... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Zlepší tykání vztahy na pracovišti?

Je lepší i v práci se všemi tykat nebo vykat? Asi se shodeme na tom, že záleží na firmě i...

Co už je sexuální harašení? Vtipy, poplácání nebo vyzývavé pohledy...

Dvojsmyslé vtipy, lichotky nebo třeba plácnutí po zadku. V našich zeměpisných šířkách se...

Musím brát služební telefon i po pracovní době?

Zaměstnavatel vám poskytne služební mobil a vy v podstatě ztrácíte svůj volný čas. I tak...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace