Nabídka práce v Praze (volná místa 4322)

Práce v Praze je snem řady nejen mladých lidí z celé republiky. V Praze je velké množství volných míst a najít pracovní uplatnění je tak snazší než jinde. Praha a nejbližší okolí nabízí i vyšší platy. Nabídka práce na webu Dobrá Práce.cz pro Prahu je velmi bohatá. Aktuální nabídka práce v Praze a okolí činí 4322 volných míst.

Praha

Aktuálně nabízíme:

Automechanik Praha 26 000 - 35 000
Praha
dnes
- zajímavé platové ohodnocení 26 000 až 35 000 + premie a bonusy - zázemí stabilní společnosti - pravidelná technická školení a praxe - dobrý kolektiv zobrazit nabídku»
Kuchař / -ka s minimální praxí a možností ubytování
Praha
dnes
K dispozici firemní uniformy, prádelna a vlastní parkoviště. Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd. U nás je zaručen kariérní růst, odborná školení a stáže. Pro mimopražské k dispozici... zobrazit nabídku»
Realitní makléř dumrealit.cz invest
Praha a okolí
včera
- zajímavá práce - úspěšné know-how jedné z předních pražských realitních kanceláří - unikátní realitní systém - propracovaný systém vzdělávání zakončený certifikovanou zkouškou - motivační systém... zobrazit nabídku»
Statik/projektant ocelových konstrukcí
Praha
včera
- jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci - profesní růst - zázemí prosperující, silné české společnosti - kolektiv zkušených zaměstnanců - řadu zaměstnaneckých benefitů zobrazit nabídku»
Právník odboru veřejných zakázek
Praha
před 4 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy,... zobrazit nabídku»
Práce vedená z domu, nebo z Vaší kanceláře, poradce.
Liberec, Plzeň
před 4 dny
Nabízíme: Vedlejší činnost na 2 - 3 Hod. denně z volnou pracovní dobou. Příjem 8-12 tis./měs. Hlavní činnost na 6 - 8 Hod. denně. Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím... zobrazit nabídku»
Referent/ka zásobování
Praha 10
dnes
Komunikace s dodavateli a výrobou, manipulace s materiálem a jeho evidence v PC (malé plastové výrobky, čisté prostředí kanceláře). Práce... zobrazit nabídku»
Asistentka
Praha 5
dnes
Nabízíme jistotu stabilní společnosti, seriozní přístup a pevný plat 23 000,-Kč. zobrazit nabídku»
Skladník
Praha
dnes
- Stabilní zázemí prosperující firmy - Služební telefon - Férové jednání - Profesionální přístup - Nadprůměrné platové... zobrazit nabídku»
Řidič / Pracovník distribuce
Praha 6
dnes
Stabilní zázemí dlouholeté společnosti se skvělým týmem a příjemným prostředím. Kvalitní personální stravování přímo na... zobrazit nabídku»
Kuchař Private Cateringu
Praha 6
dnes
Garantujeme Vám: Výjimečnou a různorodou práci, Práci na HPP s kompletní výplatní páskou, Mzdu 100-200 Kč/hod, Další možnosti... zobrazit nabídku»
Řidič
Praha
dnes
Boels Česká republika s.r.o. ŘIDIČ (Praha) Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s téměř čtyřicetiletými zkušenostmi,... zobrazit nabídku»
Zaměstnanec restaurace na HPP - možnost vybrat si pracoviště!
Praha 1/2/4/5/6/10
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na plný/zkrácený úvazek (restaurace Praha 4 - Újezd o 10 kč vyšší nástupní mzdu) - po 1. měsíci navýšení... zobrazit nabídku»
Pracovník call centra: Junior operátor až 30 000 Kč
Praha 8 - Florenc
dnes
Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat... zobrazit nabídku»
Senior operátor call centra až 50 000 Kč: specialista prodeje
Praha 8 - Florenc
dnes
Proč k nám? Nevolají se studené kontakty. V průměru z každého třetí hovoru je uzavřena pojistná smlouva. Volá se pouze klientům, kteří... zobrazit nabídku»
Prodavačka / prodavač
Mladá Boleslav
dnes
Slušné jednání, možnost nadstandardních platových podmínek - dle výkonu. Pracovní doba: krátký / dlouhý týden. V některých... zobrazit nabídku»
Obsluha samoobslužné restaurace
Mladá Boleslav
dnes
Slušné jednání, pravidelná mzda. Pracovní doba: krátký / dlouhý týden. zobrazit nabídku»
Prodavač/prodavačka
Praha 6
dnes
HPP, víkendy volné, malý kolektiv rodinné firmy, možnost zaučení pracovníka jiného oboru, příjemné pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Provozovatel zavedené prodejny - Praha (jih nebo sever)
Praha
dnes
– záštita renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Automechanik a Mechanik-Elektronik-Diagnostik
Říčany
dnes
- jednosměnný provoz na HPP - dobré platové ohodnocení - příjemné pracovní prostředí - stravenky - vánoční bonus - vlastní... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přemýšlíte o změně práce? Tady je 11 důvodů, proč to udělat

Máte docela dobrou práci a přesto vás občas napadají myšlenky na to, že byste se ohlédli...

Návrat z dovolené může být krutý. Jak ho přežít?

Už máte letní dovolenou za sebou nebo vás teprve čeká? Pokud ji právě absolvujete a máte se...

Jak dostat dlouhodobě nezaměstané do práce? Znovuzavedením veřené služby, plánuje ministerstvo práce

Práce je, ale některým lidem se do ní zkrátka nechce. Raději zůstávají na sociálních...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace