Nabídka práce v Praze (volná místa 4510)

Práce v Praze je snem řady nejen mladých lidí z celé republiky. V Praze je velké množství volných míst a najít pracovní uplatnění je tak snazší než jinde. Praha a nejbližší okolí nabízí i vyšší platy. Nabídka práce na webu Dobrá Práce.cz pro Prahu je velmi bohatá. Aktuální nabídka práce v Praze a okolí činí 4510 volných míst.

Praha

Aktuálně nabízíme:

Strážný/Detektiv do ostrahy
Praha
dnes
Jedná se především o ostrahu obchodních jednotek (super- a hypermarkety) a skladových areálů. Požadujeme: - věk nad 18 let - psychickou a fyzickou způsobilost - odpovědný přístup - pracovní loajalitu - časovou... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (JAZ)
Říčany - Jažlovice
dnes
- příjemný tým podobných nadšenců, jako jste Vy - služební auto, se kterým můžete zajet i na chalupu, mobilní telefon, notebook - flexibilní začátek a konec pracovní doby – můžete si přispat, nebo odpoledne už... zobrazit nabídku»
Senior operátor ve skladu
Jažlovice
dnes
Zajímavé finanční ohodnocení! Finanční podíl ze zisku společnosti! 5 týdnů dovolené! Stravenky v hodnotě 100 CZK na den! Sleva na produkty až do výše 30.000 CZK za rok! Příspěvky na životní a penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny Bageterie Boulevard
Praha
dnes
Co vám můžeme nabídnout? -zajímavé platové ohodnocení -výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry - zázemí úspěšné a stabilní české společnosti, ve které se neztratíte -možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Flexi práce z domova - Health Coach
Celá Česká republika
dnes
Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivni uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou. Přivýdělek 2-3 hodiny... zobrazit nabídku»
Lékárník
Praha - východ (Říčany)
včera
Co nabízíme: - práci v lékárně s nejmodernějším vybavením - odpovídající finanční podmínky, nefinanční benefity - možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje a vzdělávání - moderní pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
dnes
Organizace v centru Prahy přijme do svého kolektivu finanční účetní. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu menzy
Praha
dnes
Univerzita Karlova, Koleje a menzy přijmou za výhodných platových podmínek vedoucí provozu menzy. Nabízíme: - místo výkonu práce v centru... zobrazit nabídku»
Pracovní v restauraci Bageterie Boulevard
Praha
dnes
Stabilní zázemí, motivační platové ohodnocení, příspěvek na stravu a přátelské prostředí. zobrazit nabídku»
Zaměstnanec restaurace na HPP - možnost vybrat si pracoviště!
Praha 1/2/4/5/6/10
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na plný/zkrácený úvazek (restaurace Praha 4 - Újezd o 10 kč vyšší nástupní mzdu) - po 1. měsíci navýšení... zobrazit nabídku»
Skladník
Nehvizdy (Praha-východ)
dnes
Profesní růst Přátelský kolektiv Pracovní doba 8:00 - 16:30 (PO-PA) zobrazit nabídku»
Obsluha fast-food pizzerie .
Praha 3 - Žižkov, Praha 17 - Řepy
dnes
Do našeho kolektivu, hledáme zodpovědné a pracovité lidi se smyslem pro týmovou práci. Samozřejmostí je příjemné vystupování, 100%... zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka/telefonistka
Praha 4 - Modřany
dnes
Získáte samostatnou práci v týmu tří telefonistek, které domlouvají schůzky pro naše obchodníky a otevírají jim dveře ke spolupráci s... zobrazit nabídku»
Operátor montáže/výroby
Praha
dnes
Co Vám nabízíme: - výhodné platové podmínky / nástupní mzda 91,- Kč/hod/netto - zvýšovaní mzdy již po skončení zkušební doby -... zobrazit nabídku»
Pracovník obchodu
Říčany u Prahy
dnes
Možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci Vzdělávací program (firemní jazykové kurzy AJ) Stravenky zobrazit nabídku»
Řidič kurýr - řidič dodávky, rozvoz balíkových zásilek DPD Praha
Praha Modletice (u Říčan) a okraje Prahy
před 6 dny
Řidič - kurýr, řidič dodávky pro rozvoz balíkových zásilek u společnosti DPD. Rozvoz z depo Modletice (u Říčan) . Praha a okraje Prahy... zobrazit nabídku»
Výzkum trhu - práce z domova
Celá ČR
před týdnem
* Mzda 80 - 100 Kč/hod * Možnost individuálního plánování směn * Práci ve všední dny i o víkendech (víkendy jsou nepovinné) *... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant
Praha 10
před týdnem
práce na HPP u stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Lesní mechanizátor
Praha
před týdnem
plný pracovní úvazek pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou firemní benefity zobrazit nabídku»
Provozně-obchodní technik lesního hospodářství
Praha
před týdnem
pracovní poměr na dobu určitou, s možnosti přechodu na dobu neurčitou pestrou agendu, možnost seberealizace a příležitost k osobnímu... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Zase pozdě? Naučte se chodit včas, pomůže vám to i v kariéře

Chodíte na schůzky pozdě? Škodíte sami sami sobě, na tom, jak řídíte svůj čas závisí...

Chcete cestovat i pracovat zároveň? Staňte se digitálním nomádem

Termín digitální nomád se začíná hodně skloňovat i v Česku. Jde o lidi, kteří nestojí o...

Jaké profese táhnou a stojí se na ně fronty?

Ačkoli firmy hlásí nedostatek pracovníků a některé volají po usnadnění jejich dovozu, jsou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace