Nabídka práce v Praze (volná místa 4028)

Práce v Praze je snem řady nejen mladých lidí z celé republiky. V Praze je velké množství volných míst a najít pracovní uplatnění je tak snazší než jinde. Praha a nejbližší okolí nabízí i vyšší platy. Nabídka práce na webu Dobrá Práce.cz pro Prahu je velmi bohatá. Aktuální nabídka práce v Praze a okolí činí 4028 volných míst.

Praha

Aktuálně nabízíme:

Recepční/ho
PRAHA 8
dnes
Druh pracovního poměru plný úvazek Termín nástupu 01.08.2016 Nabízený plat (hrubého) Mzda od 15-20.000(čistého) zobrazit nabídku»
Pracovník příjmu/výdeje zásilek
Praha
dnes
*dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP *pracovní poměr na dobu neurčitou *příspěvek na stravu *příspěvek na životní pojištění *příjemné pracovní prostředí *nástup možný ihned... zobrazit nabídku»
Strážný/Detektiv do ostrahy
Praha
dnes
Jedná se především o ostrahu obchodních jednotek (super- a hypermarkety) a skladových areálů. Požadujeme: - věk nad 18 let - psychickou a fyzickou způsobilost - odpovědný přístup - pracovní loajalitu - časovou... zobrazit nabídku»
Psychometrika, Psychodiagnostika
Praha a celá ČR
dnes
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky (jedná se o projektivní metodu) - odborná realizace - dobrý tým - možnost práce na externí úrovni - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie, či... zobrazit nabídku»
Obchodník - specialista
Praha
dnes
Zázemí silné nadnárodní společnosti Systém školení a vzdělávání hrazený společností Atraktivní ohodnocení, pro nové spolupracovníky podpora v prvním roce až 340 000 Kč Příspěvek na telefon, notebook a automobil... zobrazit nabídku»
Strážný
Praha, Plzeň, Liberec ....
dnes
Stabilní bezpečnostní agentura přijme nové pracovníky/pracovnice. Práce dle možností zaměstnance, směny možno domluvit individuálně. Nástup možný ihned. DPP, DPČ, HPP. Pracovní zařazení a platové podmínky dle praxe a... zobrazit nabídku»
Recepční/ho
PRAHA 8
dnes
Druh pracovního poměru plný úvazek Termín nástupu 01.08.2016 Nabízený plat (hrubého) Mzda od 15-20.000(čistého) zobrazit nabídku»
Kuchař/Kuchařka
Praha
dnes
Nabízíme výhodné platové podmínky, zaměstnání na HPP na dobu neurčitou, možnost profesního růstu a rozvoje v rámci skupiny podniků.... zobrazit nabídku»
Účetní - administrativa
Praha 9
dnes
Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a stálou práci ve stabilní společnosti. zobrazit nabídku»
Automechanik
Praha
dnes
-nástupní plat 18.000 – 22.000,-Kč ( podle dosažených pracovních zkušeností ) -jazykové kurzy AJ , NJ -zázemí nadnárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Administrativní asistentka
Praha 5
dnes
Nabízíme pevné platové ohodnocení 21 000,-Kč, zázemí kanceláře v Praze 5 a příjemné pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Řidič
Praha
dnes
Boels Česká republika s.r.o. ŘIDIČ (Praha) Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s téměř čtyřicetiletými zkušenostmi,... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje Praha
Praha
dnes
Přijmeme Asistentku prodeje pro naše prodejny v Praze s aktivním přístupem k zákazníkovi. Nezkušené v optice zaučíme. Dobré... zobrazit nabídku»
Zaměstnanec restaurace na HPP - možnost vybrat si pracoviště!
Praha 1/2/4/5/6/10
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na plný/zkrácený úvazek (restaurace Praha 4 - Újezd o 10 kč vyšší nástupní mzdu) - po 1. měsíci navýšení... zobrazit nabídku»
Pracovník call centra: Junior operátor až 30 000 Kč
Praha 8 - Florenc
dnes
Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat... zobrazit nabídku»
Senior operátor call centra až 50 000 Kč: specialista prodeje
Praha 8 - Florenc
dnes
Proč k nám? Nevolají se studené kontakty. V průměru z každého třetí hovoru je uzavřena pojistná smlouva. Volá se pouze klientům, kteří... zobrazit nabídku»
Obsluha fast-food pizzerie - kurýr na rozvoz po Praze !!
Praha 3 - Žižkov, Praha 17 - Řepy
dnes
Do našeho kolektivu, hledáme zodpovědné a pracovité lidi se smyslem pro týmovou práci. Samozřejmostí je příjemné vystupování, 100%... zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka/telefonistka
Praha 4 - Modřany
dnes
Získáte samostatnou práci v týmu dvou telefonistek, které domlouvají schůzky pro naše obchodníkya otevírají jim dveře ke spolupráci s... zobrazit nabídku»
Provozovatel zavedené prodejny - Praha
Praha
dnes
– záštita renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Číšník / Servírka s možností nástupu ihned
Praha 4
dnes
Přijmeme ihned na HPP spolehlivého a šikovného číšníka / servírku do Restaurace na Praze 4 s výbornou dostupností metrem i autobusem. -... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Mladí chtějí v práci hlavně pohodičku

Mají mladí lidé s čerstvými vysokoškolskými diplomy nereálné požadavky týkající se...

Šéf by vás šmírovat neměl, možná mu za to bude hrozit pokuta

Kontroluje vám šéf soukromé maily, telefonické hovory nebo vyzvídá podrobnosti o vašich...

Můžete si čerpat dovolenou jak chcete nebo vám ji určuje zaměstnavatel?

Léto - ideální čas pro čerpání dovolené ať ž kvůli počasí neb prázdninám dětí....

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace