Práce v oboru Obchod-prodej (2770) - strana 24

Obchod-prodej
Obchodní ředitel
Olomoucký
před 4 dny
Co Vám společnost nabídne? - Možnost rozšíření školení - Penzijní připojištění - Závodní stravování - Automobil pro soukromé... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce
Ústecký
před 4 dny
Co za to všechno dostanete? - super zaškolení a předání potřebného know-how - velmi příjemnou atmosféru ve firmě - auto i k soukromému... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Přerov
před 4 dny
Jste obchodní manažer tělem i duší? Orientujete se v IT? Je tu ideální příležitost pro Vás. Vaší náplní bude: - aktivní... zobrazit nabídku»
Account manager s AJ
Zlínský
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost sídlící na Uherskobrodsku, hledáme kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Technical sales manager, FIX 70-80 000 CZK
Královéhradecký
před 4 dny
Spatřete výhodu v práci na živnostenský list pro společnosti působící v oblasti technologie plastů, jeďte po vlastní ose. Nabídneme Vám... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu|aktivní využití angličtiny|až 35 000 KČ|
Moravskoslezský
před 4 dny
Máte zkušenosti v nákupní oblasti a rádi komunikujete v anglickém jazyce? Pokud chcete pracovat pro rostoucí mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí obchodníkem
Praha
před 4 dny
UMÍTE JEDNAT S DODAVATELI A INVESTORY? VÍTE JAK TO CHODÍ VE STAVEBNÍ FIRMĚ? Pak byste mohl být zajímavým kandidátem na pozici... zobrazit nabídku»
Seniorní úvěrový analytik
Praha
před 4 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete připravovat návrhy úvěrových případů pro firemní klienty Spolupráce s obchodníky, schvalovateli... zobrazit nabídku»
Beauty Konzultantka - Praha
Praha
před 4 dny
Práci jak na plný tak na částečný úvazek 100Kč/hod Práci v luxusním prostředí Výběr z následujících lokalit: Palladium,... zobrazit nabídku»
Zkušený či junior dispečer/disponent mkd, Zlínsko
Zlín
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Operátor/ka na přepojování telefonních hovorů - Praha
Praha
před 4 dny
* Platové ohodnocení až 18.000,- * Práci na HPP (doba neurčitá) na 32,5 hod. týdně * Pracovní doba na 2 směny * Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Regionální obchod: technické řešení - akvizice
Praha
před 4 dny
Máte obchodního ducha a baví Vás získávat nové klienty? Chcete být pánem svého času, mít možnost vyjet do terénu za klienty firemním... zobrazit nabídku»
Obchodní manager
Praha
před 4 dny
- příjemné pracovní prostředí, stravování v místě pracoviště - zázemí tradiční společnosti - dobré platové podmínky zobrazit nabídku»
Nákupčí - junior
Praha 4
před 4 dny
My ti můžeme nabídnout: práci v týmu lidí, kteří vždy budou připraveni pomoci vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti za... zobrazit nabídku»
Přípravář pro realizaci - slaboproud, EPS, EZS, sítě, optika
Praha 4
před 4 dny
Co u nás najdete? - Budete pracovat ve firmě, které se dlouhodobě daří. - Pružnou pracovní dobu. - Investujeme do vzdělání... zobrazit nabídku»
Pracovník bistra Delmart
Praha 1 - Masarykovo nádraží
před 4 dny
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Sales Manager - zdravotnické přístroje
Praha
před 4 dny
- výborné finanční ohodnocení - práce na HPP - možnost seberealizace a profesního růstu - školení a firemní akce v zahraničí -... zobrazit nabídku»
Pokladní - Ostrava Poruba
Ostrava - Poruba, L. Podéště
před 4 dny
Jistota stabilního zaměstnání. Přátelský kolektiv, klidné prostředí. Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu. Práce na... zobrazit nabídku»
Prodavač specialista pro prodejnu Albert
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 8
před 4 dny
CO VÁM NABÍZÍME? Jistý příjem a práci každý měsíc Podporu pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst Jednu z... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce -nezávislý trh (KOSMETIKA)
Středočeský kraj
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, stabilní, rozrůstající se a zavedenou společnost distribuující kvalitní kosmetické produkty - hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace