Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (254) - strana 5

Personalistika a lidské zdroje
Team Leader - Randstad Ostrava
Ostrava
před týdnem
Kdo jsme? Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má... zobrazit nabídku»
Brigádník roznos letáků Ostrava – 100 Kč/hod, nástup ihned
Ostrava
před týdnem
Chceš si zlepšit si komunikaci s lidmi a dostat příležitost rozvíjet své schopnosti? Motivující přivýdělek! Možnost plánování... zobrazit nabídku»
Stáž v personální společnosti Adecco
Ostrava
před týdnem
Co Vám nabízíme? - Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti - Seznámení s firemním prostředím a procesy - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Personální asistentka Brno (z48015)
Brno
před týdnem
Do kanceláří v Brně hledáme PERSONÁLNÍ ASISTENTKY. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Jedná se o kancelářskou práci v oblasti... zobrazit nabídku»
Personální asistentka Hradec Králové (z48012)
Hradec Králové
před týdnem
Do kanceláří v Hradci Králové hledáme PERSONÁLNÍ ASISTENTKY. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Jedná se o kancelářskou práci v... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu skladu [5. týdnů dovolené] (svzac)
Plzeň
před týdnem
- Místo výkonu práce Plzeňsko - Možnost podílet se na rozvoji nového projektu - Roční odměny do výše jedné mzdy - Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka na HPP
Praha
před týdnem
Jsme ryze česká personální společnost a působíme na trhu již devátým rokem. V současné době rozšiřujeme svůj tým, a proto hledáme... zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více -
Anglie
před týdnem
- zajímavou a manuálně nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy - výbornou zkušenost kterou využijete po návratud do ČR - zajištěnou... zobrazit nabídku»
Personalista se zaměřením na vzdělávání (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte prokazatelné zkušenosti jako personalista a náplní Vaší práce bylo mimo jiné také zajištění a organizace interních školení pro... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer (Z19863)
Praha
před týdnem
Náplň práce: - Personální nábor zaměstnanců - Administrativa - Zajištění provozních požadavků - Reprtiong vedení společnosti ... zobrazit nabídku»
Recruitment Specialist - for fresh graduate (internal HR)
Brno
před týdnem
Job Description Would you like to work in a new fresh company? Do you have experience with recruitment of candidates? Are you interested in social... zobrazit nabídku»
HR manager
Plzeň
před týdnem
- Zázemí stabilní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení - Flexibilní pracovní doba - Pět týdnů dovolené - Stravenky... zobrazit nabídku»
Personalista/ka se zaměření na reporting (od 35.000 Kč)
Brno
před 14 dny
Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce  reportování a komunikace jak s... zobrazit nabídku»
Mzdový/á účetní - Kaplicko
Kaplice
před 14 dny
* Práce na HPP - nástup ihned * Prémie, bonusy, 13. a 14. plat * Příspěvek na stravování či dojíždění * Příspěvek za neabsenci *... zobrazit nabídku»
New Age recruitment- náborář na cestách
Plzeň
před 14 dny
- místo výkonu práce: Plzeň - nástup IHNED - dohoda o pracovní činnosti - zajímavé finanční ohodnocení 100 Kč/hod. - práce v... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - HR Director
Královéhradecko
minulý měsíc
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
HR manager
Ústecký
minulý měsíc
Pro více informací mě kontaktujte na tomas.barta@manpower.cz či 731 634 085. Pokud Vás pozice zaujala na první dobrou, prosím reagujte na... zobrazit nabídku»
Personalista/ka - HR administrace
Praha
minulý měsíc
Dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl - naším posláním je chránit a zlepšovat životy a zdraví lidí na celém světě Ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Nováčci i matadoři do HR s využitím jazyků
Praha
minulý měsíc
Vaši snahu a píli podpoříme hned od začátku velmi hezkou mzdou s řadou benefitů: stravenky, odpočinková místnost, multisportka, finanční... zobrazit nabídku»
HR generalista
Pardubice
minulý měsíc
- zázemí jedničky na trhu v dané oblasti - nadstandardní finanční ohodnocení - možnost karierního růstu a rozvoje - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace