Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (299) - strana 5

Personalistika a lidské zdroje
Projektový koordinátor - 33,Bor Nová Hospoda
CTP Bor Nová Hospoda
před týdnem
Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs. Možnost týdenních záloh zobrazit nabídku»
Junior obchodník
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která staví inovace a jejichž nové produkty se týkají sportovních a volnočasových benefitů pro... zobrazit nabídku»
Recruiter in our amazing team
Praha 1
před týdnem
WE OFFER: Good salary with performance bonuses. Employee benefits - 25 days holidays, sick days, meal vouchers, home-office, etc. Opportunity to... zobrazit nabídku»
Administrativa a nábor pro mezinárodní společnost
Brno
před týdnem
- praxe v oblasti náboru, školení a HR - úzká spolupráce s HR velké společnosti - flexibilní pracovní doba - možná práce z domu -... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatelky (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máš zkušenosti s administrativou nebo si teprve hledáš brigádu při škole? Jsi komunikativní a máš ráda organizování? Jsi inteligentní,... zobrazit nabídku»
Personální manažer/ka
Kladno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, poskytující komplexní služby v oblasti úklidu, provozní a technické správy nemovitostí, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha - východ
před týdnem
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která provozuje síť maloobchodních řetězců, hledáme vhodnou kandidátku na pozici... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Brno
před týdnem
pracovní smlouva na dobu neurčitou bohaté benefity zázemí stabilní společnosti možnost kariérního růstu zobrazit nabídku»
Recruiter
Praha 8
před týdnem
Nabízíme zaměstnání v motivovaném týmu s přátelskou atmosférou. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, a... zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více
Anglie
před týdnem
- zajímavá a manuálně nenáročná práce vhodnou pro muže i ženy - výborná zkušenost kterou využijete po návratu do ČR - zajištěná... zobrazit nabídku»
HR Analytik
Kolín
před týdnem
- důvěra ve Vás formou smlouvy na dobu neurčitou - závodní stravování, 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - roční bonusy -... zobrazit nabídku»
Samostatný/á finanční účetní (Z19810)
Praha
před týdnem
Poradenská společnost TASSO & Co. s.r.o. , hledá do svého týmu účetního oddělení na HPP nebo jako OSVČ na pozici: SAMOSTATNÝ/Á... zobrazit nabídku»
Onsite HR recruiter – Příbramsko (až 60.000,- Kč)
Středočeský
před týdnem
Pro našeho klienta významnou mezinárodní výrobní strojírenskou společnost hledáme pro klíčovou pozici do HR oddělení šikovného... zobrazit nabídku»
Personální konzultant - vhodné i pro absolventy
Praha
před týdnem
Něco málo o nás... * nejsme korporát (má to své plusy i mínusy :-) ) * jsme na trhu přes 15 let = stabilita zajištěna * máme velice... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta Brandeis Clinic s.r.o. hledáme: Název hledané pozice: Provozní manažer Požadavky: dokončené minimálně... zobrazit nabídku»
Personalista/ka (40-50.000 Kč)
Vyškov
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, výrobní mezinárodní společnost, vhodného kandidáta/ku Vaše... zobrazit nabídku»
Team leader - event coordination
Praha
před týdnem
Do you have experience in the field of events, seminar, congresses? Have you led a team? Do you enjoy international environment? Do you feel confident... zobrazit nabídku»
Personalista
Plzeň
před týdnem
- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni - Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury - Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před týdnem
- Výborné platové ohodnocení + bonusy - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP... zobrazit nabídku»
HR Specialist
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost Hisense Czech s.r.o., Plzeň – Borská pole, který patří mezi největší světové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace