Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (348) - strana 5

Personalistika a lidské zdroje
Mzdová účetní - Kyjov
Kyjov
před 5 dny
CO NABÍZÍME? nástup možný co nejdříve nebo dohodou hlavní pracovní poměr moderní a příjemné pracovní prostředí pružnou... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalista [výrobní společnost]
Klášterec nad Ohří
před 5 dny
- smlouva na dobu neurčitou - bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Zlín, Olomouc
před 5 dny
- práce na hlavní pracovní poměr pro personální agenturu - flexibilní začátek a konec pracovní doby - pouze začátkem měsíce je třeba... zobrazit nabídku»
Koordinátor/koordinátorka
Hradec Králové
před 5 dny
- práci v profesionálním týmu - odpovídající finanční ohodnocení - služební vozidlo, notebook, telefon - možnost seberealizace zobrazit nabídku»
HR manažer [mezinárodní společnost]
Chomutov
před 5 dny
- perspektivní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti - kvartální odměny - mobilní telefon, laptop - další firemní výhody... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v centru výživy a pohybu
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před 5 dny
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - znalost slovenské legislativy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte ekonomické vzdělání a chcete se ubírat směrem mzdového účetnictví? Hledáte si pracovní uplatnění v Brně? Orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Recruitment and HR Administrator - HK
Hradec Králové
před 6 dny
* Samostatnou a zajímavou pracovní pozici * Prostor pro Váš další profesní rozvoj v oblasti personalistiky, náboru a mezd * Stabilní... zobrazit nabídku»
Specialista /-ka náborů
Písek
před 6 dny
U nás získáte: – zázemí stabilní mezinárodní společnosti, samostatnou, zodpovědnou a zajímavou práci – zajímavou fixní mzdu +... zobrazit nabídku»
Store Manager
Praha
před 6 dny
Naším klientem je přední dynamická značka, která hledá do svých řad nového manažera. Chcete pracovat ve stabilním týmu a zázemí,... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní a personalista
okr. Přerov
před 6 dny
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * zaškolení + pravidelné vzdělávání * příspěvek na stravování * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky v personální agentuře Hradec Králové
Hradec Králové
před 6 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky v personální agentuře Plzeň -obchodní zastoupení
Plzeň
před 6 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
HR specialista/tka (nábor /rozvoj lidí) logistika
Praha, Pardubický
před 6 dny
V Praze nebo Pardubicích budete řešit: Nabízíme práci pro přední logistickou společnost v oblasti přepravy cenného zboží v rámci EU.... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury - Česká Lípa
Česká Lípa
před 6 dny
- Výborné platové ohodnocení + bonusy - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant
Plzeň, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 6 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Training Manager - Parfumérie
Praha
před týdnem
Láká Vás proniknout do světa vůní a krásy? Chtěli byste školit zaměstnance na pobočkách, pracovat v terénu a zlepšovat tak služby... zobrazit nabídku»
Konzultant možno i na zkrácený úvazek
Praha
před týdnem
* příjemné pracovní prostředí * zajímavou perspektivu * odpovídající finanční ohodnocení * měsíční odměny * další... zobrazit nabídku»
Personalista
Plzeň
před týdnem
- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni - Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech... zobrazit nabídku»
Energická vedoucí personálního oddělení
Brno
před týdnem
Práce expandující firmy Příspěvek na stravné Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Příspěvek na relokaci zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace