Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (325) - strana 5

Personalistika a lidské zdroje
Account manager pro Automotive klienty -
Mladá Boleslav
před 2 dny
nabízíme zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, rozvoj a... zobrazit nabídku»
Personalista/ka #5970125 (Valašské Meziříčí, CZ)
Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta sídlícího na Vsetínsku, vhodného kandidáta/tku na pozici:   PERSONALISTA/KA Popis pozice /... zobrazit nabídku»
HR recruiter - Praha východ #5834669 (Strančice, Praha - východ)
Praha
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, vhodné kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Personalista - senior - Praha východ #7227327 (Praha, Praha - východ)
Praha, Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, výbornou osobnost na... zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #2033077 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Středočeský
před 5 dny
Job Description Náš významný klient z oblasti logistiky s mezinárodní působností hledá nového kolegu! Jestli je HR obor, ve kterém byste se... zobrazit nabídku»
Passionate HR in logistics
Praha
před 5 dny
Our client is a large international transport company. For their branch in Prague we are looking for suitable candidates who match to the following... zobrazit nabídku»
Senior Obchodník / Projektový Manažer
Praha
před 5 dny
Máte zkušenosti z oblasti obchodu a jste rozený řečník, který umí jednat s klienty na nejvyšší úrovni? Chtěli byste pracovat pro... zobrazit nabídku»
Asistentka/Sekretářka advokátní kanceláře
Praha
před 5 dny
- prostředí dynamické společnosti - zajímavou práci se zajímavým finančním ohodnocením - příjemné pracovní prostředí a kolegialitu... zobrazit nabídku»
HR Business partner - mezinárodní společnost
Praha
před 6 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho partnera, mezinárodní společnost v oblasti FMCG, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici HR Business... zobrazit nabídku»
Recruiter - mezinárodní společnost
Praha
před 6 dny
Informace o klientovi / pozici Náš klient, jedna z nejsilnějších firem na trhu FMCG v oboru potravinářství, hledá na pozici junior recruitera... zobrazit nabídku»
Senior Consultant, Praha
Praha
před 6 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáte práci v oboru HR a chcete využít svou znalost angličtiny? Máte chuť rozvíjet svůj potenciál a jste... zobrazit nabídku»
Personální asistentka
Středočeský
před 6 dny
Nabízíme zajímavou různorodou práci v příjemném pracovním kolektivu s možností osobnostního růstu. Možnost školení, vzdělávání,... zobrazit nabídku»
HR manažer a partner pro business
Praha
před 6 dny
Baví Vás nábor, HR a chcete být v úzkém kontaktu s tím, co dělají lidé ve Vašich odděleních? Vyhovuje Vám dynamické prostředí a... zobrazit nabídku»
Manažer tréninku a rozvoje
Praha
před 6 dny
Velká mezinárodní společnost působící v oblasti FMCG hledá kandidáta / kandidátku na pozici Manažer tréninku a rozvoje – partnera... zobrazit nabídku»
Junior HR
Tachov
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/ku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Sales Manager - pracovní portál
Praha
před 6 dny
- zázemí stabilní společnosti - zajímavé platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích - zaškolení a průběžná školení... zobrazit nabídku»
Objektový provozní manažer – oblast Kladno / Praha západ / střední Čech...
Praha, Středočeský
před 6 dny
Příjemné pracovní prostředí, milý a přátelský kolektiv, služební automobil i k osobním účelům, mobilní telefon a notebook, bonusy a... zobrazit nabídku»
Personalista / personalistka - Praha
Praha, Středočeský
před 6 dny
- práci v prostředí rostoucí organizace s dlouholetou historií a prostor pro seberealizaci - zajímavou práci s lidmi - práce na 0,5... zobrazit nabídku»
Customer service consultant
Ostrava
před týdnem
- zázemí v nadnárodní personální společnosti, která patří mezi vedoucí personální agentury ve střední Evropě - mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace