Práce v oboru Stavebnictví a reality (805) - strana 25

Stavebnictví a reality

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Montér internetu
Rychnov nad Kněžnou a okolí
před 2 dny
Montáž internetového připojení zákazníků ve zvolené oblasti. Denně cca 4 montáže. Zajímavá odměna za každou montáž. (montáže pro... zobrazit nabídku»
Project Manager - Developerské projekty
Praha
před 2 dny
Baví vás developerské projekty a umíte je dotahovat do zdárných konců? Nebo se naopak pohybujete v oblasti stavebnictví a chtěli byste do... zobrazit nabídku»
Provozní pracovník-absolvent
Vysočina
před 2 dny
Právě jste dokončili školu a hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí Vám práce na směny a je Vám blízká manuální činnost? Pak... zobrazit nabídku»
Manažer stavebních projektů
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Značkový konzultant - Dveře a Podlahy
Praha 9 - Hloubětín
před 2 dny
Nástup dle dohody Stabilní zázemí pobočky Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku/ posléze prodloužení na dobu neurčitou Základní mzda... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Jihomoravský
před 2 dny
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti plánování strojírenské výroby? Disponujete technickým myšlením a zdravým selským rozumem a... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - 4311
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost spadající do mezinárodní skupiny působící ve více než 40 zemích světa, hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista na programování robotů
Středočeský
před 2 dny
Zájímáte se o robotiku, technologie a IT? Máte zkušenosti s programováním? Chcete být součástí týmu u mezinárodní automobilové... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Jihomoravský
před 2 dny
Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a praktické zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě? Jste organizačně schopný a... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Jihomoravský
před 2 dny
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete organizačními schopnostmi a jste technicky zdatní? Hledáte... zobrazit nabídku»
Specialista vzduchotechniky
Praha
před 2 dny
- zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na stravování - práci v mladém kolektivu - moderní pracoviště - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha
před 2 dny
zajímavé platové podmínky práce v Praze a okolí služební vozidlo mobilní telefon podporu vzdělávání zaměstnanecké výhody... zobrazit nabídku»
Projektant (AutoCAD, Advance Steel)
Ústí nad Labem
před 2 dny
Nabízíme: - práci v nových moderních kancelářích nedaleko dálnice D8 - pracovní dobu 40 hodin týdně (pevná část od 9:00 - 14:00) -... zobrazit nabídku»
Truhlář
Brno
před 2 dny
- vyšší mzda, než v současném zaměstnání - kreativní práce, kde se nebudeš nudit - skvělá parta lidí a unikátní projekty... zobrazit nabídku»
Mechanik / mechanička stavebních strojů – Jižní Morava / Praha
Praha, Jihomoravský
před 2 dny
Zaškolení, zvyšování kvalifikace, perspektivu stabilního zaměstnání, velmi zajímavé finanční ohodnocení, služební vozidlo, mobilní... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu - Jinočany
Jinočany
před 2 dny
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti motivující finanční ohodnocení pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Expedient/kopmletář - Čestlice (Praha-východ)
Čestlice
před 2 dny
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti pracovní poměr od začátku na dobu neurčitou motivační finanční... zobrazit nabídku»
Specialista správy majetku - Jinočany
Jinočany
před 2 dny
stabilní zázemí společnosti s 25-ti letou historiíí pracovní poměr rovnou na dobu neurčitou motivující finanční ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Technik stavebních projektů
okres Třebíč
před 2 dny
  Zajímáte se o oblast interního stavebního rozvoje firmy? Chcete se podílet na investičních akcích? Máte praxi v realizaci... zobrazit nabídku»
Technik správy nemovitostí – vhodné i pro absolventy
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní servis pro bytová družstva, společenství vlastníků jednotek, firmy i jednotlivce,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace