Práce v oboru Strojírenství (5702) - strana 65

Strojírenství
CAE engineer
Žebrák
před týdnem
Chcete pracovat na různorodých projektech? Máte zkušenosti se zakládáním CAE vstupních dat? Pak hledáme právě Vás do nového vývojového... zobrazit nabídku»
Lean coordinator / expert [výrobní společnost]
Chomutovsko
před týdnem
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti - 5 týdnů dovolené - Stravenky a Flexi passy - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Brno - venkov
před týdnem
- práci ve flexibilním týmu s vysokým pracovním nasazením - samostatnou a kreativní práci - zázemí a stabilitu prosperující české... zobrazit nabídku»
Elektromechanik pro opravy a údržbu linek (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Středočeský, Vysočina
před týdnem
Zajímá Vás práce ve stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky ve svém oboru, s možností využití nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Servisní technik (až 33.000 Kč)
Praha, Jihomoravský, Plzeňský, Středočeský, Vysočina
před týdnem
Do našeho nového výrobního závodu hledáme kandidáta manuálně zručného, který by rozuměl, uměl nebo se rychle naučil montovat plošiny.... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte technické vzdělání a láká Vás práce v nákupu? Zahraniční společnost zaměřená na hi-tech výrobu hledá do oddělení logistiky... zobrazit nabídku»
Montážní pozice (až 25.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledá se montážník se základní znalostí svařování a zámečnických prací, pro práci po ČR a v sídle firmy v Olomouci. * zázemí... zobrazit nabídku»
Karuselář (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Partička veselých chlápků hledá kolegu, který se s nimi bude podílet na přesné obrobě kusů do čerpadel. A na čem že se to můžete... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro strojírenskou výrobu (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Najde se nákupčí do strojírenství? Praxe v nákupu není nutná! Hledáme technicky zdatné uchazeče, kteří dobře znají prostředí... zobrazit nabídku»
Samostatný CNC soustružník/frézař (25.000 - 37.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do zakázkové strojírenské výroby v Brně hledáme kandidáta a zapáleného strojaře. Umíte programovat CNC soustruh v řídicím systému... zobrazit nabídku»
Vedoucí vstupní kontroly (20.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Parta kontrolorů hledá zodpovědného člověka, který jim bude nejen šéfem, ale i parťákem nebo parťačkou. Pokud tedy máte smysl pro detail... zobrazit nabídku»
Dělník ve slévárenství - odlévání kovů (15.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme dělníky do slévárenského prostředí v Olomouckém kraji. Nabízíme firemní ubytování, stravování a mnoho dalších firemních... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Mluvíš, mluvím, mluvíme, ale k věci! Takže, pokud jste znalý/á v oblasti strojírenství, dokážete navrhnout zákazníkovi technické... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
40 svářečů čeká na svého MISTRA. Budete to právě Vy, kdo s nimi půjde každodenní cestou a povede je k ještě lepšímu cíli než tomu... zobrazit nabídku»
Pomocné práce ve výrobě - 100 Kč/h (ranní a odpolední směna)
Teplice
před týdnem
- skvělá dlouhodobá brigáda - 100 Kč na hodinu + příplatky za odpolední směnu - stravenky v hodnotě 100 Kč - jednoduchá práce (bez... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Ústecký
před týdnem
Pro našeho klienta hledáme na dlouhodobou spolupráci nového kolegu na pozici technický asistent. Chtěli byste si rozšířit Vaše dosavadní... zobrazit nabídku»
Technik – absolvent
Olomoucký
před týdnem
Jste absolventem školy technického směru a rozhlížíte se po své první práci v oboru? Můžeme projednat nabídky práce se zaměřením... zobrazit nabídku»
Konstruktér-vývojář pro optická zařízení (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte dobré znalosti v oblasti mechanických celků a ve volném čase se věnujete také například elektrotechnice, optice či dalším oblastem,... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Project Manager s NJ (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Komunikujete v němčině na středně pokročilé úrovni a oblast strojírenství je Vaší zálibou, vášní a oblastí, kterou se chcete každým... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér -vývojář (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste zapálený technik se zkušenostmi v konstrukci ve výrobní firmě? Hledáte pracovní místo ve stabilní společnosti, která nabízí také... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace