Práce v oboru Strojírenství (5316) - strana 65

Strojírenství
Supplier quality assurance [13. a 14. plat]
Most
před týdnem
- 13 a 14.plat - 25 dní dovolené od data nástupu - příspěvek na penzijní pojištění - závodní stravování - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Hledáme kreativního tiskaře a parťáka do posádky
Kuřim
před týdnem
Aktuálně hledáme kreativní a manuálně zručné Tiskaře do malé firmy v Kuřimi (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek.... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Nýrsko
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou plastových technických výlisků pro elektrotechnický, automobilový a... zobrazit nabídku»
Nástrojař/Servisní technik (m/ž)
Plzeň a okolí
před týdnem
Co Vám můžeme nabídnout? velmi dobré platové ohodnocení 5 týdnů dovolené placené jazykové kurzy a další vzdělávání vánoční... zobrazit nabídku»
Údržbář forem [Nástup ihned]
Liberec
před týdnem
- Spolupráce se zahraniční dceřinou společností - Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní společnosti - Osobní rozvoj - Systém... zobrazit nabídku»
Technik laboratoře [Nástup ihned]
Liberec
před týdnem
- Spolupráce se zahraniční dceřinou společností - Pružná pracovní doba - Nástup ihned - Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Inovační / průmyslový inženýr [automotive]
Liberec
před týdnem
- pružná pracovní doba - atraktivní finanční hodnocení - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - moderní pracoviště v silné... zobrazit nabídku»
Zámečník
ČR
před týdnem
Nabízíme: - 180,- Kč/hod - dlouhodobá pracovní perspektiva - práci v hale, v příjemném pracovním prostředí - poskytujeme... zobrazit nabídku»
Zámečník s ubytováním, náborový příspěvek 10 000,- Kč
Slaný, Uničov
před týdnem
- zajišťujeme i hradíme ubytování - náborový příspěvek 10 000 Kč - možnost vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Operátor slévárny Ostrava –až 25 000, volej 800 100 110
Ostrava
před 14 dny
Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli... zobrazit nabídku»
Elektrikář do kmene – ranní směny (23.100 – 27.000,- Kč)
Kadaň
před 14 dny
- ranní směny nebo 2-směnný provoz - nástup ihned do kmenového stavu - práce na HPP na dobu neurčitou - základní mzda + bonusy... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů
Olomoucký kraj
před 14 dny
Co Vám nabízíme: stabilita a zázemí zahraniční společnosti profesionální růst osobností a týmový rozvoj standardní firemní... zobrazit nabídku»
Skladník do kmene – bez nočních směn (20.500 – 24.000,- Kč)
Kadaň
před 14 dny
- 2-směnný provoz (ranní a odpolední) - nástup ihned do kmenového stavu - práce na HPP - základní mzda + bonusy - navýšení mzdy po... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění ve výrobě
Ostravsko
před 14 dny
Máte zkušenosti s obráběním? Rádi byste pracovali pro mezinárodní firmu? Jste technický typ? Pak hledáme právě Vás! Výrobní... zobrazit nabídku»
Obsluha lisu
České Budějovice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče/ky na pozice: Strojírenský dělník, řidič VZV, lisař. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Montér/ka ve výrobě
Ohučov
před 14 dny
Tuto pozici obsazujeme pro mezinárodní výrobní společnost zabývající se výrobou náprav pro stavební stroje, dílů pro vysokozdvižné... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Znojemsko
Znojmo
před 14 dny
Vaším úkolem bude: * Zpracovávání 3D konstrukčních návrhů * Vytváření technické specifikace výrobku * Vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Mechanik opravář obráběcích strojů
Louny
před 14 dny
Jste něco jako Ferda mravenec práce všeho druhu, umíte si poradit s opravou mechanických, hydraulických a pneumatických částí obráběcích... zobrazit nabídku»
Seřizovač indukčních kalíren
Louny
před 14 dny
Hledáme samostatného a schopného seřizovače indukčních kalíren. Náplň práce: - práce s technickými podklady - určování pracovních... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC strojů
Louny
před 14 dny
Hledáme samostatného a schopného seřizovače CNC strojů, pro kterého není nic nového překážkou!! Náplň práce: - práce s technickými... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace