Údržba, až 45 000 Kč/měs - do práce šalinou Brno

  • Plat: 33500 - 45000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Orienta Czech Brno
  • Odpovědná osoba: Vitaliia Tymčenko
ID: 1821879 Aktualizováno před 14 dny

Hledáme šikovné pracovníky do zajímavého prostředí slévárny. Jedná se o stabilního zaměstnavatele, který působí na trhu více než 90 let.

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků výhodou
  • svářečský průkaz výhodou

Nabídka

  • čtvrtletní bonusy
  • příspěvek na stravování (2 jídla/den)
  • 5 týdnů dovolené
  • pracoviště blízko centra (zastávka Komárov)
  • odměny za doporučení kolegů
  • příspěvek na Multisport kartu
  • věrnostní bonusy
  • firemní akce
  • firemní oblečení s možností praní

Pracovní náplň

  • 12-hodinové směny na krátký a dlouhý týden
  • provedení oprav a běžná údržba na strojích ve výrobě
  • pravidelná kontrola funkčnosti strojů
  • spolupráce s kolegy na nákupu náhradních dílů
  • instalace nových zařízení do výroby

Kontakt - zadavatel pozice

Orienta Czech Brno

Odpovědná osoba: Vitaliia Tymčenko Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Orlí 490/14
Brno
602 00

Brno (okres Brno-město)
Grafton Recruitment s.r.o.
45000 - 55000 Kč za měsíc
Jihomoravský (okres Brno-město)
Brno
Morava (okres Brno-město)
JOBSYSTEM s.r.o.