Práce v oboru Technické profese (2842) - strana 15

Technické profese
Mechanik pro servis komunální techniky
Praha 5
před 2 dny
Nabízíme: - stabilní, menší kolektiv zaměstnanců - přátelská atmosféra v zavedené společnosti - odpovídající platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technik
Karlovy Vary
před 2 dny
* Stabilní práce * Proplácení příplatků za víkend * Pracovní doba krátký/dlouhý týden zobrazit nabídku»
Projektový manažer
BRNO
před 2 dny
Našim klientem je investiční a inženýrskou společnost, která od r. 2009 obchoduje a podniká v oblasti energetiky. Hlavním cílem firmy je... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby
Liberec
před 2 dny
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Služební telefon i k soukromým účelům Kompletní zaškolení a podporu Možnost karierního... zobrazit nabídku»
Údržbář- Elektro
Jablonec nad Nisou
před 2 dny
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Kompletní zaškolení a podporu Možnost karierního růstu Možnost založení a vedení účtu... zobrazit nabídku»
Mechanik chemické předúpravy
Jablonec nad Nisou
před 2 dny
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Kompletní zaškolení a podporu Možnost karierního růstu Možnost založení a vedení účtu... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojních zařízení
Liberec
před 2 dny
Zázemí české společnosti Práci ve stabilním mladém kolektivu Smlouvu na dobu neurčitou Zajímavé finanční ohodnocení Bonusy a prémie... zobrazit nabídku»
Laborant/ka
Vysoký Chlumec
před 2 dny
Nabízíme: -Odpovídající platové podmínky -Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou -Nástup dle dohody zobrazit nabídku»
Lean Specialista
Moravskoslezský
před 2 dny
Baví Vás zlepšovat procesy? Je lean Vaší životní filozofií? Chcete být součástí mezinárodní rostoucí společnosti? Chcete, aby za... zobrazit nabídku»
Obchodní a projektový manažer
Valašské Meziříčí
před 2 dny
Obchodní a projektový manažer Máte zkušenosti na manažerské pozici, s vedením lidí a chtěli byste změnu? Pohybujete se v automotive a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/Prodejní inženýr
Praha - Čestlice
před 2 dny
Příjemné pracovní prostředí a zázemí mezinárodní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Školení a možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik [Bohaté benefity]
Most
před 2 dny
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Elektronik [Bohaté zaměs. benefity]
Most
před 2 dny
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů -... zobrazit nabídku»
Manipulant, výstupní kontrolor (lakovna) Mošnov
Mošnov
před 2 dny
- Odpovídající finanční ohodnocení od 102 Kč hodina - Práce na HPP - Pravidelné zálohy - Možnost přesčasových hodin ... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Mošnov
Mošnov
před 2 dny
Odpovídající finanční ohodnocení od 102 Kč hodina Práce na HPP Pravidelné zálohy Možnost přesčasových hodin ... zobrazit nabídku»
Autokarosář - Praha
Praha
před 2 dny
* Zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti * Práci s nejnovějšími moderními technologiemi * Smlouvu na dobu neurčitou * Přátelský... zobrazit nabídku»
Automechanik – Olomouc
Olomouc
před 2 dny
* Zajímavé platové ohodnocení (až 30 000 Kč) * Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav *... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Louny
před 2 dny
Vývoj SW nových řídicích systémů jednoúčelových strojů Vývoj SW pro systémy sběru dat Programování SCADA systémů Zpracovávání... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář, elektronik
Nýrsko
před 2 dny
Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou plastových technických výlisků pro elektrotechnický, automobilový a... zobrazit nabídku»
Pracovník strojní údržby
Pardubice
před 2 dny
Pracovní náplň provádí údržbářské práce dle své specializace čte a používá technické podklady zajišťuje systém... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace