Práce v oboru Technické profese (3278) - strana 9

Technické profese
Mistr výroby
Nový Bydžov okolí
před 2 dny
práce v zahraniční výrobní společnosti, finanční ohodnocení dle praxe cca 30tis. Kč, řada zaměstnaneckých benefitů, nástup možný od... zobrazit nabídku»
Konstruktér - technolog
Červený Kostelec
před 2 dny
práce v zavedené výrobní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení cca 25 - 30tis. Kč (další možná perspektiva), zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Extruzní specialista
Havlíčkův Brod okr.
před 2 dny
Velice zajímavá pracovní nabídka pro prosperují společnost se zahraniční účastí, společnost nabízí pomoc pro kandidáta při relokaci,... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstruktér
Ždírec nad Doubravou okolí
před 2 dny
Zaměstnání ve stabilní a rodinné firmě s mezinárodním působení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. zobrazit nabídku»
Provozní technik
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje komplexní správu nemovitostí od jednotlivých domů až po rozsáhlá bytová družstva,... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Liberec
před 2 dny
- měsíční prémie - dotované stravování v závodě - vzdělávací kurzy a školení - roční bonus při splnění kritérií zobrazit nabídku»
Specialista bozp
Jihomoravský
před 2 dny
Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, čtvrtletní bonusy, 13. plat, flexibilní pracovní dobu, týden... zobrazit nabídku»
Technik s ambicemi vedoucího
Ostrava
před 2 dny
Co bude odměnou? * příjemné pracovní prostředí, moderní provoz, úspěšná a férová společnost * stabilní zaměstnání se smlouvou na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - i absolvent
Vysoké Mýto
před 2 dny
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Vydělej si prací v Kroměříži - čistá a tichá montáž autorádií
Kroměříž
před 2 dny
U nás budeš mít stabilní práci na hlavní pracovní poměr. Společnost je na trhu už od roku 1969 a funguje v 6 zemích světa. ... zobrazit nabídku»
Expedice, balení - Pohořelice - zdarma svoz.doprava-až 18.000,-
Pohořelice
před 2 dny
NABÍZÍME Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s náslendým... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Jihočeský
před 2 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta, který bude zodpovědný za řízení týmu údržby. Ušito na míru silné... zobrazit nabídku»
Seřizovač montážních zařízení
Tachov
před 2 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti - 2D a 3D měření
Plzeň
před 2 dny
- Firemní stravování - Jazykové kurzy přímo ve firmě - Příspěvek na další vzdělávání, sport, kulturu - Pracovní dobu 7,5h... zobrazit nabídku»
Program Manager - Náhradní díly a služby
Plzeň
před 2 dny
- Zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností - Možnost získávat nové zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Nabídkář / Bid and Proposal Engineer - elektro / automatizace
Plzeň
před 2 dny
- Možnost profesního růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Vzdělávací a rozvojové kurzy - Práci na zajímavých... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby nábytku
Plzeňsko
před 2 dny
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»
CNC obráběč
Plzeň
před 2 dny
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Práce na 2 směny - Odpovídající finanční ohodnocení - Týden dovolené navíc - Příspěvek... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedoucího oddělení
Mladá Boleslav
před 2 dny
- Práci ve společnosti Škoda Auto - Můžete tak nastartovat kariéru v automotove - Získání cenných zkušensotí zobrazit nabídku»
Koordinátor výrobních technologů
Stříbrsko
před 2 dny
- Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti - Zaměstnanecké výhody – příspěvky na stravování, příspěvky na důchodové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace