Práce v oboru Technické profese (2858) - strana 9

Technické profese
Obchodník/obchodnice
Praha
včera
Práce s nejmodernější technikou v oboru Možnosti dalšího vzdělávání (jazykového i odborného) Referentský vůz Mobilní... zobrazit nabídku»
Skladník i bez VZV
Kadaň
včera
- základní mzda 18 500 Kč - variabilní složka mzdy - příspěvek na dopravu - smlouva na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer pro metalurgii
Praha
včera
Orientujete se v oboru metalurgie? Ovládáte práci na elektronovém mikroskopu a mluvíte plynně anglicky? Pokud k těmto dovednostem můžete... zobrazit nabídku»
Technolog / nástrojář
Ždírec nad Doubravou
včera
Zajímavé zaměstnání ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením, finanční ohodnocení dle stupně profesionality, možnost... zobrazit nabídku»
Procesní technolog - extruze
Liberecký
včera
Čím Vás nalákáme? - motivující finanční ohodnocení, - propracovaný systém bonusů a dalších benefitů, - týden dovolené navíc, -... zobrazit nabídku»
Elektro "návrhy a design" pro absolventy a inženýry
Kolín
včera
- smlouvu na dobu neurčitou - konkurenční mzdové ohodnocení - dáme Vám prostor pro Váš rozvoj a podpoříme jej - několik zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér chladících systémů
Kolín
včera
Nabídka: - zaměstnání na neučitou dobu! - podpora do Vašeho startu - mzda, která Vás bude těšit společně s bonusy - kurzy pro zlepšení... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Ostrava a okolí
včera
Společnost zabývající se automatickými linkami a dopravními systémy po celé ČR přijme do do svých řad nového kolegu na pozici Vaše... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Trutnov
včera
Chcete se stát součástí moderní české společnosti se sídlem v Trutnově? Chcete být součástí týmu zajímavých lidí? Lákají Vás... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Trutnov
včera
Máte VŠ/SŠ technického zaměření? Mate praxi v oblasti kvality a rádi byste své zkušenosti uplatnili v mezinárodní společnosti? Hledáte... zobrazit nabídku»
Skladník (m/ž)
Dresden
včera
U našeho významného zákazníka nedaleko Drážďan se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci agenturního zaměstnávání. Vaše... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
okr. Přerov
včera
- dlouhodobou a stabilní práci v provozu zavedené potravinářské společnosti - závodní stravování - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Práce pro mezinárodní společnost- šance pro absolventy
Brno
včera
- základní mzda dle praxe a zkušeností + bonusy za výkon a odvedenou práci + příplatky - práce pro velkou mezinárodní společnost -... zobrazit nabídku»
Zkušební technik
Chomutov
včera
- benefitní program - závodní stravování, zdravotní program, zdarma smluvní fitness - nástup možný po dohodě zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC
Českobudějovicko
včera
kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Montér - elektro / Montér OK
Chrudim okr.
včera
- práce v zavedené firmě - nástup možný ihned - pracovní smlouva na dobu neurčitou - velká rozmanitost projektů - dobré platové... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení montáže a servis
Hradec Králové, výjezdy po ČR (občas i do zahraničí)
včera
- práce v zavedené firmě - nástup možný ihned - pracovní smlouva na dobu neurčitou - velká rozmanitost projektů - velmi zajímavé... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr (víc pracovních pozic)
Pardubice
včera
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Konstruktér / Konstruktérka
Žďár nad Sázavou okolí
včera
Nástup možný ihned, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Product and Test Engineer (víc pracovních pozic)
Pardubice
včera
Práce v perspektivní zahraniční společnosti, s prosperujícím byznysem, účast na nových projektech, možnost osobního růstu a profesního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace