Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6936) - strana 169

Výroba, průmysl a energetika
Specialista kvality
Rokycansko
před 3 měsíci
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu - Přítomnostní bonus - Dovolená navíc zobrazit nabídku»
Řidič VZV - možnost ubytování - 8 hod směny
Choceň
před 3 měsíci
stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zajištěné firmou ZDARMA doprava do práce zajištěná firmou... zobrazit nabídku»
Samostatný pracovník přípravy výroby - elektroinženýr
Stříbro
před 3 měsíci
* odborné zaškolení * nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby bez AJ, masokombinát
Královéhradecký
před 3 měsíci
Baví Vás hledat řešení pro efektivnější chod výroby? Máte zkušenosti s vedením týmu a vyznáte se ve zpracovávání masných výrobků... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a preventista PO
Turnov
před 3 měsíci
Nabízíme: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Uherské Hradiště
před 3 měsíci
Průmyslových inženýrů je na trhu práce stejně jako šafránu. A proto Vám ušetřím čas a rovnou nabídnu jen tu nejlepší a... zobrazit nabídku»
Velmi drobná manuální práce ve výrobě, 2 směny
Hradec Králové
před 3 měsíci
Pro společnost Contract Medical International hledáme operátory/ky výroby pro kompletaci drobných zdravotnických komponentů! Chcete práci v... zobrazit nabídku»
Montáž kabelových svazků - až 25.000,-Kč/měs. brutto, ubytování
Chotěšov
před 3 měsíci
- 98,-Kč/měs. brutto - příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování - 20 dní dovolené ročně - variabilní složka mzdy, docházkové... zobrazit nabídku»
Hlavní procesní inženýr
Plzeň
před 3 měsíci
- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - práci v mladém a dynamickém kolektivu - řadu firemních benefitů -... zobrazit nabídku»
Referent přípravy výroby
Plzeň
před 3 měsíci
* zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti * práci v mladém a dynamickém kolektivu * další vzdělávání a rozvoj * řadu... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality, Kaplice
Český Krumlov
před 3 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad Inženýr dodavatelské kvality. Náplň práce: Systematické zlepšování kvality... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality, Kaplice
Český Krumlov
před 3 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad Inženýr zákaznické kvality. Náplň práce: Systematické zlepšování kvality našich... zobrazit nabídku»
Technik systémové kvality
Český Krumlov
před 3 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad TECHNIK SYSTÉMOVÉ KVALITY. Náplň práce: Tvorba, udržování a další zlepšování... zobrazit nabídku»
Údržbář výrobních linek, 22-25 000 Kč, ihned
Pardubice
před 3 měsíci
Pro výrobní, nadnárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici ÚDRŽBÁŘ.. Pokud máte předchozí zkušenosti v údržbě ve... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
před 3 měsíci
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Třeboňsko
před 3 měsíci
* Práce na HPP - nástup ihned * Možnost vykonání svář. zkoušek * Dobré finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém *... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě
Rokycany
před 3 měsíci
- příplatky za směnnost (O směna – 2Kč/hod; N směna 20% z průměru Kč/hod) - příplatky za práci přesčas, za práci o víkendu a ve... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - výrobní firma s AJ
Olomouc
před 3 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti kvality, jste technik a praktik a mluvíte anglicky? Jestli ANO, tak je to šance pro Vás! Náplň práce: - koordinace... zobrazit nabídku»
Technolog, vhodné i pro absolventy
Český Krumlov
před 3 měsíci
Významná výrobní společnost rozšiřuje své řady a hledá kandidáta na pozici Technolog. Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené... zobrazit nabídku»
Konstruktér, Kaplice
Český Krumlov
před 3 měsíci
Máte zkušenost z konstrukce, případně chcete nabrat nové zkušenosti v tomto oboru? Rozumíte anglicky? Pak se ozvěte! Přední výrobní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace