Práce ve skladu pro každého - 3 dny v týdnu denní směny

  • Plat: 26400 - 31000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Adecco Brno pobočka
ID: 1797801 značka: BR_INV_SKLAD Aktualizováno před 4 měsíci

Požadujeme

Strukturovaný životopis
Čistý trestní rejstřík
Pečlivost a svědomitost
Ochota učit se novým věcem

Nabídka

● Směnný režim ● tři dny v týdnu – 12 hod ranní směny

● NE, PO, ÚT + jedna pracovní sobota v měsíci nebo ST, ČT, PÁ + jedna pracovní sobota v měsíci

● HPP na dobu určitou jeden rok

● Základní mzda od 26.400,-Kč

+ měsíční bonusy dle plnění KPI až 3200,-Kč

+ půlroční a roční bonusy

● Nadstandartní příplatky za přesčas

● 5 týdnů dovolené

● 80 Kč stravenky (55% hradí zaměstnavatel, 45% hradí zaměstnanec formou srážky ze mzdy)

● dotovaná Multisport karta

● Práce v CT Parku v Modřicích - svozová doprava z Brna

Pracovní náplň

Vybalování materiálu, vychystávání materiálu pro výrobu ze skladu a distribuce výrobním útvarům – práce z VZV a retrakem (bonus za řízení VZV 1000 Kč/měsíčně)

Kontakt - zadavatel pozice

Adecco Brno pobočka

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.adecco.cz/

Adresa:
Bašty 8
Brno
602 00

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,