Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7462) - strana 59

Výroba, průmysl a energetika
Manažer – slévárna
okres Pardubice
před 2 dny
Pracovní prostředí v moderní výrobní společnosti Budete v kontaktu s nejnovějšími technologiemi a postupy Po odpracovaném roce u... zobrazit nabídku»
Operátor výroby klimatizací- mzda až 27 000 Kč/měs- Žebrák
Žebrák u Berouna
před 2 dny
Hledáte lepší práci v automobilovém průmyslu nedaleko Berouna ? Máme pro Vás pracovní nabídku na míru ve společnosti, která se již 16... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Frýdek-Místek
před 2 dny
Firma zabývající se výrobou ocelových komponentů pro technologie, hledá zaměstnance na pozici nákupu hutního materiálu. Požadavky: -... zobrazit nabídku»
Asistentka
Mladá Boleslav
před 2 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - plně profesionální, příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího rozvoje -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vstřikování plastů - přední výrobce v oblasti auto
České Budějovice
před 2 dny
Náročná výzva s dlouhodobou perspektivou Zázemí etablované, stabilní společnosti Příjemné pracovní prostředí a možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Team leader výroby
Moravskoslezský
před 2 dny
Přátelské pracovní prostředí. Motivující mzdové ohodnocení. Další benefity (mobilní telefon, notebook, automobil...) zobrazit nabídku»
Technolog až 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé platové ohodnocení 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Mistr údržby elektro a MaR
Lovosice
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí, která je čelním výrobcem a zpracovatelem vysoce pevného viskózového vlákna k... zobrazit nabídku»
Junior konstruktér – vhodné pro absolventy
Plzeň
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou teleskopických kamerových jeřábů, hledáme vhodné kandidáty, na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor CNC ohraňovacího lisu, od 110 Kč/hod. čistého
Ostrava
před 2 dny
Přijmeme zaměstnance na HPP na pozici Operáotr CNC ohraňovacího lisu, pracoviště ve výrobním podniku v Ostravě Vítkovicích, nástupní... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC až 35 000 Kč
okres Pardubice
před 2 dny
práci v prosperující mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie získání zkušeností a... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Krupka, Teplice
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu vysoce jakostních hlubokotažných dílů z plastů, hledáme zajímavé kandidáty... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení fréz a montáže
Teplice
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu vysoce jakostních hlubokotažných dílů z plastů, hledáme zajímavé kandidáty... zobrazit nabídku»
Vedoucí projeKční skupiny
Moravskoslezský
před 2 dny
Částečně pružná pracovní doba. 25 dnů dovolené. Příspěvek na dopravu. Příspěvek na jazykové a jiné odborné... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchod
před 2 dny
- perspektivní zaměstnání - zaměstnanecké výhody - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Projektový manažer – technický dozor
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, zcela nezávislou soukromou společnost vlastněnou českými akcionáři – fyzickými osobami, která je významným... zobrazit nabídku»
Skladník / Manipulant skladu
Krupka
před 2 dny
Stabilní zaměstnání na HPP a spoustu bonusů: * individuální bonus až 3.000,- kč / měsíčně * náborový bonus 5.000,- kč * bonus na... zobrazit nabídku»
Specialista/ka logistických procesů
Praha
před 2 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - plně profesionální a moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Obsluha kontrolních automatů
Liberecký
před 2 dny
Vystudoval si technický obor a hledáš práci? Chceš začít od píky a postupně profesně růst? Nevadí ti pracovat na směny? Hledáš... zobrazit nabídku»
Seřizovač – strojírenství
Liberecký
před 2 dny
Hledáte práci jako seřizovač? Říkají Vám něco kontrolní automaty? Víte, jak je opravit, seřídit a udržet v provozu? Nevadí Vám práce... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace