Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7178) - strana 59

Výroba, průmysl a energetika
Specialista plánování, farmacie, až 45 000 Kč
Praha
před 4 dny
Hledáte změnu a chcete si polepšit? Máte zkušenosti na pozici specialista plánování z výrobní společnosti? Je pro Vás zajímavý obor... zobrazit nabídku»
Manažer plánování, až 70 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti s prací v oddělení plánování a umíte motivovat tým zaměstnanců? Nevadí Vám práce pod stresem a jste schopen/a rychle... zobrazit nabídku»
Údržbář, lokalita žebrák
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo mechanika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
před 4 dny
Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC, okolí Kolína
Kolín
před 4 dny
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, okolí Kolína
Kolín
před 4 dny
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Sadská, až 28 000 Kč/měs.
Sadská
před 4 dny
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ? Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi? Potom máme... zobrazit nabídku»
Obsluha smaltovací linky 100,-Kč/h
Olomouc
před 4 dny
HLEDÁME PRACOVNÍKY NA OBSLUHU SMALTOVACÍ LINKY PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDENÍ Do výroby varné techniky 11 km od Olomouce hledáme lidi. Smlouva... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
Liberecký
před 4 dny
Máte zkušenosti na pozici technika BOZP a PO? K tomu hovoříte dobře anglicky? Pak se nám přihlašte na pozici Technik BOZP a PO Náplň... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník - Veliková (muži/ženy)
ZLÍN
před 4 dny
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ. Výhodou je, že lokalita pracoviště (místo výkonu práce) je dostupné... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor - Zlín (3 směna)
ZLÍN
před 4 dny
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Výhodou je, že lokalita pracoviště (místo výkonu práce) je dostupné městkou... zobrazit nabídku»
BOZP & PO specialista | TOP mzda a benefity
Hluk
před 4 dny
Hledáme BOZP & PO specialistu do mezinárodní společnosti, která je jedničkou na automotive trhu. Pracujte pro špičku v oboru, která Vám... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | Uherskobrodsko | mzda 35 000 Kč
Uherský Brod
před 4 dny
Hledá se inženýr kvality! Máte zkušenosti s řízením kvality z pozice inženýra kvality? Chcete se posunout v směrem vpřed? Pokud ano, tak... zobrazit nabídku»
Lisař Zlín
Zlín
před 4 dny
Nabíráme pracovníky do Zlínské firmy v PŘÍLUKU na pozici LISAŘ. - práce u lisu (vytlačování dílců, vakuové tvarování a reaktivní... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník - Zlín (1 směna - odpolední)
ZLÍN
před 4 dny
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ - PRŠTNÉM Náplň práce: * vkládání, kontrola a odvoz hotových produktů *... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Plzeňský
před 4 dny
* Příjímání požadovaných zakázek od zákazníků *Disponování předvýrobního materiálu pro sériovou produkci, plánování výroby,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Bílina
před 4 dny
Příležitost pro VEDOUCÍ VÝROBY! Máte zájem stát se součástí zajeté společnosti v automotive oblasti a zároveň disponujete zkušenostmi... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - část provozu
Bílina
před 4 dny
Staňte se součástí výrobního procesu! Hledáme člověka, který se nebojí vzít zodpovědnost na svá bedra a pustit se do vedení výroby ve... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Bílina
před 4 dny
Výroba a její plánování je to co hledáte? Aktuálně hledáme zajímavého kandidáta, kterému je blízká logistika, ale i nákup. A co... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Vysočina
před 4 dny
Hledáte zaměstnání kde budete mít možnost ukázat co ve Vás je? Zvládnete opravit téměř cokoliv? Nevadí Vám pracovat na směny a máte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace