Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7044) - strana 77

Výroba, průmysl a energetika
Lisař Turnov
Turnov
před 6 dny
- práce v moderní společnosti - možnost práce přesčas - motivující finanční ohodnocení - dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku»
Skladník VZV písek
Písek
před 6 dny
- práce v moderní společnosti - možnost práce přesčas - motivující finanční ohodnocení - dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1 Kopřivnice
Kopřivnice
před 6 dny
- výborné platové podmínky - ubytování zdarma v docházkové vzdálenosti - příspěvek na dopravu - 25 dní dovolené - zvýhodněné... zobrazit nabídku»
Svářeč oceli – Znojmo
Znojmo
před 6 dny
Náplň práce: ? Svařování nelegované a nízkolegované oceli ? Práce s výkresovou dokumentací Požadujeme: ? znalost svařování... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/technik – HW plánování
Jihomoravský
před 6 dny
Náplň práce: projektování hardware od rozvaděče automatiky a elektrického pohonu vyhotovení plánu rozvaděče EPLAN 5.70 a P8 ... zobrazit nabídku»
Technolog specialista – dávkování, zalévání - Ostrava
Moravskoslezský
před 6 dny
Vašimi úkoly bude: Vedení projektů v oblasti technologicko – technické realizace výrobních linek. Zodpovědnost za technologii: ... zobrazit nabídku»
Letecký klempíř - sestavář (Uherské Hradiště)
Zlínský
před 6 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledáme kandidáty na pozici Letecký klempíř. Náplň práce: Znalost... zobrazit nabídku»
Montér – servisní technik Terex a Liebherr
Praha
před 6 dny
Popis práce: - montáže, demontáže a servis jeřábů u klienta - údržba jeřábu ve střediscích JVS - kontroly připravenosti prostoru pro... zobrazit nabídku»
Operátor/Operátorka výroby Rakovník - až 24 000 Kč
Středočeský, Ústecký
před 6 dny
Pro našeho významného klienta Valeo Autoklimatizace k.s. Rakovník, která se zabývá výrobou klimatizací do vozidel, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Kompletace a balení s bonusem 5000 Kč
Brno
před 6 dny
- pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50) - nezávazná prohlídka výroby před nástupem - při doporučení nového pracovníka bonus... zobrazit nabídku»
Obsluha NC strojů
Praha - východ
před 6 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů
Praha - východ
před 6 dny
možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky a seřizování (18.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 6 dny
Máme moderní výrobní závod v Brně a hledáme obsluhu na naší výrobní linku. Nutná je orientace ve výkresové dokumentaci a zodpovědnost.... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 6 dny
Hledáme pro obsluhu CNC soustruhu seřizovače do lokality Rosice. Možnost dalšího vdělávání a kariérního růstu. Zajímavá práce v... zobrazit nabídku»
Technik zákaznické podpory
Praha
před 6 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost zaměstnání i na zkrácený úvazek... zobrazit nabídku»
Hlavní mistr údržby
Karlovarský, Ústecký
před 6 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobním podniku, dokonce i v oblasti údržby? Chcete změnit práci, potřebujete nový impuls? * Práci v... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Karlovarský, Ústecký
před 6 dny
Máte přirozenou autoritu a zkušenosti s vedením lidí? Rozumíte údržbě strojů a chcete své dovednosti dále rozvíjet pro špičku ve svém... zobrazit nabídku»
Elektro pozice
Středočeský, Praha
před 6 dny
Náš významný klient z oblasti automobilového průmyslu obsazuje několik pozic do oblasti elektro. Máte v této oblasti zkušenost? Dost... zobrazit nabídku»
Skladník - zajímavá nabídka / benefity
Praha, Středočeský
před 6 dny
Hledáme manuálně zručné uchazeče na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Skladníka pro společnost sídlící na Praze Východ. ZAJÍMAVÉ... zobrazit nabídku»
Senior kvality inženýr
Pardubicko
před 6 dny
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace