Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6922) - strana 77

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér - vývojář s NJ (35.000 - 50.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti s konstrukcí ve výrobní firmě a cítíte se být technicky zdatní? Domluvíte se německy a hledáte zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Profík přes elektrokonstrukci pro vývoj strojů (od 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Jste zkušený elektrokonstruktér, který hledá především zajímavou náplň práce, která mu zároveň nabízí určité profesní i... zobrazit nabídku»
Konstruktér do výroby (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nebojíte se manuální práce, jste manuálně zruční a umíte komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s 3D konstrukčním programem, dobrou... zobrazit nabídku»
Technolog - procesní inženýr automotive (od 28.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste zběhlí ve výrobních procesech ve strojírenské společnosti a dobře se orientujete v technologických postupech při zpracování plechů a... zobrazit nabídku»
Mistr svařovny (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do strojírenské společnosti hledáme nového kolegu, který má zkušenosti se svařováním, dokáže prosadit své záměry a zároveň podpořit... zobrazit nabídku»
Montážní technik - electro (od 20.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Maté vzdělání s electro zaměřením a zkušenosti se zprovozňováním výrobních zařízení? Nemáte problém se vyznat v technické... zobrazit nabídku»
Expert v Solid Edge (33.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste zkušený konstruktér a znáte program Solid Edge jako svoje boty? Jste případně ochotný se v tomto programu i nadálá vzdělávat a máte... zobrazit nabídku»
Nástrojař (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do moderního závodu u Vyškova hledáme kandidáta se strojírenským vzdělání pro práci na strojích v nástrojárně. * zázemí moderní... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality s aj/nj (23.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte blízko ke strojírenské výrobě a orientujete se dobře ve výkresové dokumentaci? Máte angličtinu alespoň na středně pokročilé... zobrazit nabídku»
Šikovný technik s NJ (od 25.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte blízko ke strojírenské výrobě a orientujete se dobře ve výkresové dokumentaci? Máte němčinu alespoň na středně pokročilé úrovni... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér pro spalovací motory (od 40.000 Kč)
Praha
před týdnem
Pro významného klienta s celosvětovou působností hledáme do vývojového týmu zkušeného strojního konstruktéra, který je schopný... zobrazit nabídku»
Lean specialista pro nové projekty (od 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Jste zkušený Project Manager z výrobních společností a mluvíte plynně jedním ze světových jazyků? Jste komunikativní, organizačně... zobrazit nabídku»
Konstruktér - praktik (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme praktického technicky založeného kandidáta se zkušenostmi v konstrukci do menší společnosti s příjemnou a pohodovou atmosférou,... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Karlovarský kraj
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - Odměna za splněný pracovní fond (2 tis Kč každé dva měsíce) - Příspěvek na stravování v naší jídelně -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Olomoucký kraj
před týdnem
Toužíte po opravdu zodpovědné pracovní příležitosti a chcete uplatnit své manažerské zkušenosti a organizační dovednosti při ŘÍZENÍ... zobrazit nabídku»
Technolog, mistr výroby
Boskovice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobu prototypů všech typů plošných spojů v krátkém čase a dodává do všech odvětví... zobrazit nabídku»
Specialista příjmu zboží
Olomoucký kraj
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti logistiky a hledáte stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti? Pak možná právě pro Vás máme zajímavou... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby (malo + středně sériová)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Jsme výrobní společnost, jež si zakládá na kvalitě svých výrobků a zabývá se přesným strojírenstvím. Za pomoci té nejlepší techniky... zobrazit nabídku»
Aplikační technik CNC strojů
Pardubický kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se snaží využívat nejmodernější trendy v oblasti CNC obrábění, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Pracovník ruční montáže
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici pracovník montáže. Náplň práce: - sestavování výfukových sestav... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace