Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7990) - strana 80

Výroba, průmysl a energetika
Plánovač výroby, Českokrumlovsko
Český Krumlov
před týdnem
Potřebujete změnu a rádi byste se zapojili do týmu mezinárodní společnosti, která je světovým výrobcem svařovací techniky? Obsahují... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Třebíč
před týdnem
Umíte kreslit ve 2D i 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Práce v dřevovýrobě Žďár/Nové Město, až 19 000 Kč
Žďár nad Sázavou
před týdnem
Vyrábíme nábytek ze dřeva, ale dřeva rozhodně nehledáme! Hledáme schopné MUŽE i ŽENY do výroby. Pracujeme na dvě směny (ranní a... zobrazit nabídku»
Mistr|bez anglického jazyka|3 směnný provoz|až 30 000 KČ|
Ostrava
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením lidí, znáte výrobní prostředí, umíte efektivně rozdělovat úkoly a chcete pracovat ve 3 směnném výrobním... zobrazit nabídku»
Procesní / projektový inženýr
Ostrava
před týdnem
Ideální kandidát neexistuje. To víme. Dáváme tedy šanci všem ostatním, kteří mají alespoň povědomí o procesním inženýrství,... zobrazit nabídku»
Industrial engineer, strojírenství
Frýdek-Místek
před týdnem
Nebaví Vás svázaný systém v automotive- Zkuste oblast klasického strojírenství a prosaďte své myšlenky u nás! Hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Frenštát pod Radhoštěm
před týdnem
Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice inženýr kvality? Pojmy jako FMEA, SPC, Control plan jsou Vám dobře známy?... zobrazit nabídku»
Inženýr/manažer kvality
Frýdek-Místek
před týdnem
Nebaví Vás svázaný systém v automotive? Zkuste oblast klasického strojírenství a prosaďte své myšlenky u nás! Hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Ostrava
před týdnem
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR KVALITY.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s NJ
Ostrava
před týdnem
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se německy, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
BOZP technik
Bohumín
před týdnem
BOZP TECHNIK, z výrobní společnosti a komunikující také anglicky. To je člověk kterého hledáme. Ohledně osobnosti si dáme také záležet.... zobrazit nabídku»
Skladník / manipulant (s vazačským a jeřábnickým průkazem)
Frýdek-Místek
před týdnem
Máte platný vazačský průkaz, popř.i jeřábnický průkaz? Pak máme nabídku práce právě pro Vás! Náplň práce: - vykládka a nakládka... zobrazit nabídku»
Skladník - Frýdek Místek
Frýdek-Místek
před týdnem
Jste fyzicky zdatní, pracovití a popř.máte i zkušenosti ze skladu? Pak máme nabídku práce právě pro Vás! Náplň práce: - vykládka a... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Frýdek-Místek
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti plánování z výrobní společnosti? Jste motivovaný se prosadit, jste technicky zdatný a komunikativní člověk?... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr | jednoúčelové stroje
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti v servisu výrobních linek, nebo jednoúčelových strojů? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti? Na této pozici... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních strojů - šance nejen pro absolventy Brno
Brno
před týdnem
* základní mzda dle praxe a zkušeností (mzda se pohybuje od 21 000 Kč) * dotované stravenky v hodnotě 60Kč * 25 dní dovolené * stabilní... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Nový Jičín
před týdnem
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti oblast automotive, zajímavá práce bonusy, prémie benefity (příspěvky na dojíždění a... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Nový Jičín
před týdnem
stabilní mezinárodní společnosti oblast automotive motivující mzda s bonusy benefity (příspěvek na dojíždění a stravu, dovolená... zobrazit nabídku»
Procesní Technolog (lisovna)
Uherské Hradiště
před týdnem
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti oblast automotive benefity – 13 a 14. plat, příspěvek na stravné a dojíždění... zobrazit nabídku»
Frézař (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
* 5 týdnů dovolené * prémie a odměny * věrnostní odměny, odměny za životní jubilea * příspěvky na stravování * práce v bezpečném... zobrazit nabídku»

Čtěte

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

Na co mám nárok ve zkušební době?

Tápete v tom, jak má být vlastně zkušební doba dlouhá, co můžete vy a co může váš...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace