Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (245) - strana 2

Zdravotnictví a farmacie
Zubní instrumentář/ka
Německo
před 2 dny
Firma Artifex specializující se na spolupráci se zahraničními odborníky v oblasti zdravotnictví hledá dlouhodobě Zubní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - zdravotnická technika
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem zdravotnické techniky a specializuje se především na intenzivní... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do nemocnic a domovů pro seniory (Německo)
Bavorsko - Oberpfalz
před 2 dny
Pracovní doba se pohybuje mezi 35 – 40 hodin za týden. Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Na pozici asistenta pečovatele nabízíme... zobrazit nabídku»
Embryolog
Moravskoslezský
před 2 dny
* Smlouva na dobu neurčitou * Celozávodní dovolená * Životní pojištění * Fixní a variabilní složka mzdy zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut v lázních
Okr. Liberec
před 2 dny
- práce na HP v renomovaných lázních - pevná pracovní doba - možnost nastoupit ihned - fixní plat + prémie dle zkušeností a praxe -... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do domova pro seniory v okolí Regensburgu (DE)
Regensburg-Německo
před 2 dny
Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do domova pro seniory v pohraničí (Německo)
Bavorsko - Oberpfalz
před 2 dny
Vaše pracovní doba se bude pohybovat mezi 35- 40 hodinami/ týdně. Artifex pro Vás před příjezdem pomůže zajistit ubytování a pro... zobrazit nabídku»
Skin - Kosmetická poradkyně
Praha, Plzeň, Brno
před 2 dny
- odpovídající finanční ohodnocení - volnou pracovní dobu - komplexní zaškolení - různorodá práce - příjemný kolektiv zobrazit nabídku»
Magistr farmacie – lékárník
Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký,...
před 2 dny
Jste zkušený lékárník? Máte chuť se profesně posunout? Hledáte zaměstnání v méně lukrativních lokalitách? Pak jste to přesně vy,... zobrazit nabídku»
Atestovaný anesteziolog
SRN - Sasko
před 2 dny
Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.: * základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.500- €7.500 a k tomu... zobrazit nabídku»
LÉKAŘ internista NĚMECKO
SRN - SASKO
před 2 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně praxe €4.000- €5.500) atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant
Moravskoslezský
před 4 dny
Farmaceutický reprezentant Jste zkušeným obchodníkem v odvětví farmacie? Chtěli byste změnu, ale přitom zůstat v oboru? Pokud máte rádi... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut / ka
Praha
před 4 dny
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, příspěvek na další vzdělávání, flexibilní pracovní dobu (každý druhý pátek volný),... zobrazit nabídku»
Psychiatrická zdravotní sestra pro terénní práci
Praha
před 4 dny
Pracovní doba pondělí - pátek 8,00-16,30 hod., motivační plat, benefity (stravenky, sick days), podporu vzdělávání, dodatkovou dovolenou. zobrazit nabídku»
Masér / masérka v lázeňském hotelu
Karlovarský
před 4 dny
- měsíční prémie - zaměstnanecké stravování - příjemné pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra - Praha
Praha
před 4 dny
Pracovní doba pondělí - pátek 8.00 – 16.30 hod. pro příjmovou ambulanci, variantní úvazek pro sestru v AT ambulanci, motivační plat,... zobrazit nabídku»
Psychiatr - Praha
Praha
před 4 dny
Úvazek dle dohody. Pracovní doba pondělí - pátek., motivační plat, benefity (stravenky, sick days), podporu vzdělávání, dodatkovou... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra - koterapeut
Praha
před 4 dny
Pracovní doba pondělí - pátek 8,00-16,30 hod., motivační plat, benefity (stravenky, sick days), podporu vzdělávání, dodatkovou dovolenou. zobrazit nabídku»
Psychiatr pro dětskou a dorostovou psychiatrii
Praha
před 4 dny
Úvazek částečný i plný, pracovní doba pondělí - pátek, motivační plat, benefity (stravenky, sick days), podporu vzdělávání, dodatkovou... zobrazit nabídku»
Pracovník přímé obslužné péče (Z19737)
Praha
před 4 dny
Domov pro seniory Praha 2 hledá do svého týmu pracovníky přímé obslužné péče více na www.cssp2.cz/volna_mista nebo na tel. 734 769... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace