PHP developer pro Sovy.

  • Místo pracoviště: okres Brno-město
  • Zadavatel: Advantage Consulting, s.r.o.
    Pobočka Brno
  • Odpovědná osoba: Bc. Adam Ryba
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1449222 značka: 22219 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

Jak už bylo řečeno budeš developit v PHP (verze 7 a více a používá TYPE hinty), Symfony (Nette), GraphQL (REST), MySQL (Postgre, MSSQL), Doctrine 2, Git, Docker. Taky už bys měl mít nějakou tu zkušenost s vývojem většího projektu a zvládáš navrhnout architekturu aplikace. Dáváš si bacha na kód a poznáš rozdíl mezi dobrým kódem, který jde použít i jinde a kódem, s kterým budou akorát problémy, když ho budeš chtít upravit. Prostě je toho dost, ale proto taky hledají moudrou sovu, a ne soví mládě.

Nabídka

Pro moudré sovy ze SOVAnet, které se vrtají v e-commerce a zaměstnaneckých portálech, hledáme do jejich hnízda další, co bude developit v PHP. Mají pařáty třeba v zaměstnaneckém portálu pro jednu z největších automobilek v ČR nebo řeší komplexní správu online marketingu pro výrobce oken Pramos. Taky drží krok s nejnovějšími technologiemi v oboru, mají vlastní GITLAB pro verzování zdrojových kódů aplikací, automatizované CI/CD a vůbec jedou na 100 %, protože je to baví.

U nás samozřejmě získáš sickday, homeoffice, teambuildingy, ale ta hlavní výhoda je v tom, že tady každý hraje svou důležitou roli a nikdo z nás tu není jen tak do počtu. Není nás tolik takže se dobře známe a mluvíme o čemkoliv co nás trápí i těší a klidně i s tím nejvyšším. Prostě pohoda malé firmy, ale žádný leháro. Pořádně na sobě makáme ať jsme stále ve formě.

Jestli chceš být členem týmu, ve kterém je každý důležitý, pošli nám životopis a my ti zavoláme.

Pracovní náplň

Teď hledají posilu do týmu, co už má za sebou pěknou řádku zkušeností. Prostě další moudrou sovu, která nemá problém houkat samostatně a dodat v dané situaci to nejlepší řešení, které si umí obhájit. Tahle sova ale taky musí být otevřená jiným pohledům a ochotná svůj názor přehodnotit a změnit. Budeš makat jak na hotových projektech a rozšiřovat je o nové funkcionality, tak na nových projektech, kde se bude hodit tvůj SOLIDní kód.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Advantage Consulting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Bc. Adam Ryba Telefon: 00420778705557 Web: http://www.acjobs.cz

Adresa:
Palác Magnum, Orlí 36
602 00 Brno

Advantage Consulting, s.r.o.
Brno

Co o sobě říká společnost Advantage Consulting, s.r.o. ?

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

aktivní nabídka
Brno (okres Brno-město)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
aktivní nabídka
Brno (okres Brno-město)
MANPOWER, s.r.o.
Jihomoravský (okres Brno-město)
Grafton Recruitment Brno
dohodou

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici PHP developer pro Sovy..
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.