Pomocné práce v tiskárně - mzda 130 Kč / hod. čistého Brno

  • Plat: 130 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Fajn práce s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Richard Filip
ID: 1817176 Aktualizováno před 4 dny

Pracovní nabídka

Do tiskárny v Brně přijmeme pracovníky na pomocné práce pouze na noční směny.

Pracovní doba: neděle až středa 20:00 - 03:00, čtvrtek až sobota 23:30 - 04:00

Náplň práce:
třídění časopisů
vázání tiskovin do balíků

Požadujeme:
Český jazyk slovem i písmem
zručnost
dochvilnost
spolehlivost
vlastní doprava nutná !!!

Nabízíme:
dlouhodobá spolupráce
mzda 130 Kč / hod. čistého
možnost týdenních záloh

Kontakt - zadavatel pozice

Fajn práce s.r.o.

Odpovědná osoba: Richard Filip Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Na Pankráci 1683/127
Praha 4 - Nusle
140 00