Operátor pro obsluhu svařovacího robota Pardubice

  • Plat: 26000 - 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Zadavatel: Personal Consult s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucie Kloučková
ID: 1483272 značka: PL4723 Aktualizováno před 5 dny

Požadujeme

SOU, osvědčení pro svářeče ZK 135 1.1 nebo ještě lépe se svářečským certifikátem dle ČSN EN ISO 9606-1 a zkušeností s obsluhou svářecího robota, ochota dál se učit a pracovat na sobě, schopnost pracovat ve 3 směnném provozu

Základní plat podle zkušeností a kvalifikace kandidáta (26 - 33 tisíc) k tomu příplatky za směnnost nad rámec zákona, zázemí stabilní výrobní společnosti, práce s moderními technologiemi ve svařovacím oboru, další profesní rozvoj, příspěvky na dojíždění, příspěvky na životní a penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, dotované závodní stravování26000

Pracovní náplň

Programování robotů tak, aby výsledkem byly výrobky s dokonalým svárem (jedná se o svařování závěsných prvků na nosníky ocelových konstrukcí), kontrolovat kvality svárů, řízení chodu linky

Zadavatel pozice

Personal Consult s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucie Kloučková Mobil: 774 58 48 28 Web: http://www.personalconsult.cz

Adresa:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice