Elektrotechnik pro servisní práce v EU (32.000 - 40.000 Kč) Brno-město / Brno-venkov

  • Plat: 32000 - 40000
  • Místo pracoviště: Brno-město / Brno-venkov
  • Zadavatel: Jobs Contact Consulting, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lenka Henzlová
ID: 1494252 značka: JCONTACT 51587 Aktualizováno před 2 měsíci

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
* orientaci v elektro schématech
* praxi v elektro činnostech – pájení, krimpování a další drobné elektromechanické servisní úkony
* komunikativní angličtinu – schopnost bavit se o technických detailech (nerodilý mluvčí)
* praxi s používáním el. měřicích přístrojů (multimetr, osciloskop, analyzátor, …)
* ŘP sk. B (aktivní řidič)
* výhodou platná vyhláška č. 50, §5

Česká rodinná firma s 25 – letou tradicí a s vlastními elektro produkty po celém světě hledá do svého týmu šikovného elektrotechnika s komunikativní znalostí angličtiny.
Jsi nadšenec do elektromechaniky? Láká Tě cestování po Evropě?
Pak neváhej a pošli nám svůj životopis!

* zajímavé platové ohodnocení (náborový příspěvek, výroční prémie, diety,…)
* 4 + 1 týden dovolené navíc
* možnost sdílet a čerpat zkušenosti v týmu
* jazykové kurzy v pracovní době
* technická vzdělávací školení
* služební cesty do zahraničí (v rámci EU)
* stravenky, teambuildingy
* klouzavý začátek a konec pracovní doby
* kafetérie
* moderní prostředí vývoje
* lokalita: Brno-město / Brno-venkov

Pracovní náplň

* elektromechanické práce dle schválených elektro schémat, pájení, krimpování
* týmová spolupráce - inovace stávajících elektrotechnických postupů včetně návrhu nových
* provádění oprav u zákazníků po celé Evropě (se servisním vozidlem)
* možnost telefonické komunikace se zákazníky na „help line“ v rámci technické podpory
* dle úrovně angličtiny jazykové kurzy v pracovní době
* plánované zaškolení během půl roku, spolupráce napříč odděleními – předávání informací od zákazníků na oddělení vývoje a výroby

Zadavatel pozice

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Lenka Henzlová Telefon: +420 720 077 356 Mobil: 00420 602 642 915 Web: http://jobscontact.cz/nabidky-prace

Adresa:
Křenová 71
602 00 Brno