Práca v Nizozemsku s kvetmi. Bez znalosti cudzieho jazyka. Amstedam

  • Plat: 11 - 14,85 EUR za hodinu (Mzda v čistom, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení je cca 1200 - 1500€/mesiac v závislosti od počtu odprac. hodín. )
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Overený holandský zamestnávateľ.
  • Termín uzávěrky: 30.11.2022
  • Místo pracoviště: Amstedam (Nizozemí, Holandsko)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Universal Consulting s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Tereza Hanzlíková
ID: 1672444 Aktualizováno před 3 dny

Požadujeme

 ●  základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou
 ●  musíte vedieť jazdiť na bicykli
 ●  jemná motorika rúk, ktorú vyžaduje práca s kvetmi
 ●  ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
 ●  ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
 ●  kandidáti musia byť flexibilný – pracuje sa na poliach, v skleníkoch, … – podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
 ●  dobrá fyzická kondícia

Hľadáme šikovných a motivovaných ľudí na práce s kvetmi. Náš klient má pracovné ponuky hlavne v okolí Amsterdamu. Nemusíte mať prax. Zamestnávateľ sa postará o Vaše zaučenie.

Treba byť flexibilný pretože zamestnávateľ má aj vnútorné aj vonkajšie práce. Vieme zamestnať mužov, ženy aj páry.

Podrobné info si prečítajte na našej webke:

Pracovní náplň

 ●  balenie kvetov
 ●  práca v skleníku s gerberami
 ●  zber kvetov
 ●  order picker s kvetmi

Kontakt - zadavatel pozice

Universal Consulting s.r.o.

Odpovědná osoba: Tereza Hanzlíková Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.universalconsulting.sk/

Adresa:
Štúrovo námestie 18
Trenčín
82108

Co o sobě říká společnost Universal Consulting s.r.o.?

PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Jsme nejen spolehlivým zprostředkovatelem práce do zahraničí, ale také tím, který má největší nabídku na zahraničním trhu.
Máme 19-leté zkušenosti, z nichž čerpáme a snažíme se je co nejlépe využít ve prospěch našich kandidátů. Naším zájmem a prioritou je bezpečně Vás provést celým procesem spojeným s relokací.
My Vám nezprostředkujeme jen práci, my se o Vás také příkladně staráme.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,
Utrecht (Nizozemí, Holandsko)
Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
2592 EUR za měsíc
Možnost ubytování