Operátor výroby, svoz zdarma, snadná práce, volné víkendy Modřice

  • Plat: 29000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Orienta Czech s.r.o.
  • Termín uzávěrky: 31.01.2024
  • Místo pracoviště: Modřice (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Orienta Czech Brno
  • Odpovědná osoba: Lucie Vrtílková
ID: 1798148 značka: Výroba-Modřice Aktualizováno včera

Do mezinárodní společnosti hledáme šikovné operátory výroby. Vidíte se v tom? Tak nás neváhejte kontaktovat!

Požadujeme

šikovné ruce, všechno Vás naučíme :)

Nabídka

Třísměnný provoz PO-PA
30.000 Kč měsíčně (podle vašich zkušeností)
Doprava zdarma z Brna
Příspěvek na stravování (za směnu 100 Kč)
Výkonnostní a docházkový bonus, dárkové poukazy
Smlouva na HPP
Možnost karierního růstu

Pracovní náplň

obsluha strojů a kontrola kvality výrobků

Kontakt - zadavatel pozice

Orienta Czech Brno

Odpovědná osoba: Lucie Vrtílková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Orlí 490/14
Brno
602 00

Brno (okres Brno-město)
Adecco Brno pobočka
25000 - 28000 Kč za měsíc
30000 - 32000 Kč za měsíc
25000 - 31000 Kč za měsíc