Recruitment Consultant Brno

  • Zadavatel: Manuvia a.s., org.sl. (Internal Recruitment)
  • Odpovědná osoba: Kristina Mičanová
ID: 1808544 značka: A273 Aktualizováno před 3 dny

V našem regionálním permovém týmu v Brně přivítáme nového kolegu/kolegyni do role Recruitment Consultant, který bude spolupracovat s našimi klienty a také s uchazeči o zaměstnání na nejrůznější pozice.

Požadujeme

Předchozí zkušenosti v oblasti recruitmentu nebo HR jsou vítány
Vítáme také zkušenosti ze zákaznického servisu nebo obchodu
Komunikační dovednosti a profesionální vystupování
Angličtinu na komunikativní úrovni
Obchodní myšlení

Nabídka

Příležitost uplatnit své dosavadní zkušenosti v prostředí mezinárodní personální agentury
Práci na zajímavých projektech
Motivační systém odměňování (6%-16% z celé fakturace, odměna za KPIs)
Notebook, telefon
Možnost čerpání Sick days a dnů navíc nad rámec dovolené
Stravenkový paušál
Možnost pořízení Multisport karty
Možnost domluvy na občasném Home office
Nástup možný ihned nebo dohodou

Pracovní náplň

Kompletní samostatné vedení výběrových řízení pro klienty společnosti Manuvia
Aktivní vyhledávání a komunikace s kandidáty
Zpracování zpětných vazeb klientům společnosti
Úzká spolupráce a komunikace s klienty společnosti a kandidáty
Administrativní činnost spojená s nástupy zaměstnanců

.. a taky úzká spolupráce v interních týmech především s kolegy divize Permanent placement nebo Marketingu

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia a.s., org.sl. (Internal Recruitment)

Odpovědná osoba: Kristina Mičanová Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava