Jednoduchá práce • muži i ženy • ubytování Sebranice

  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Sebranice (okres Blansko)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Libuše Švecová
ID: 1818813 značka: Sebranice Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

  • praxe ve výrobě min 2 roky
  • min. dosažené vzdělání: výuční list
  • dobrou jemnou motoriku
  • pečlivost
  • chuť se naučit se novým věcem

Nabídka

  • ČISTÁ mzda 145-154Kč/hod
  • BONUSY
  • docházka
  • pečlivost
  • osobní ohodnocení
  • příplatky nad rámec zákonných příplatků
  • příplatek za odpolední směnu
  • příplatek za nocí směnu
  • všechny příplatky dle zákoníku práce
  • UBYTOVÁNÍ i pro páry
  • příspěvek na stravování 55%
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • týdenní zálohy

Pracovní náplň

Nechcete si práci nosit domů a být v klidu? Chcete mít po práci čistou hlavu a nevadí Vám tří směnný provoz? Láká Vás snadná kompletace? Nabízím Vám kompletaci podvolantových modulů s Sebranicích okresu Blansko. Pokud Vás tato nabídka oslovila pojďte s námi pracovat do výroby! Zkušenosti mít můžete, ale nemusíte – vše Vás rádi naučíme. Práce je VHODNÁ pro ženy i muže s možností ubytování.

  • kompletace podvolantových systémů pro automobilový průmysl
  • 3 směnný provoz a víkendy VOLNÉ
  • možnost přezčasových hodin

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala zavolejte ZDARMA zobrazit tel. číslo a domluvíme si pohovor na naší pobočce v Brně.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt - zadavatel pozice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Odpovědná osoba: Libuše Švecová Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://lepsiprace.cz

Adresa:
Štefanikova 18/25
Praha 5
150 00

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,
Boskovice (okres Blansko)
27000 - 30000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Trenkwalder a.s.