Práce pro ženy i muže • ubytování Boskovice

  • Plat: 27000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Boskovice (okres Blansko)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Libuše Švecová
ID: 1822016 značka: Boskovice Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

  • praxe v oboru není nutná
  • znalost ČJ
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • pečlivost

Nabídka

  • mzda od 27000kč/hrubého měs.
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • ubytování do 3000kč/m
  • stravování ve firemní jídelně a v případě přesčasů nebo víkendů máte nárok na stravenku
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • týdenní záloha na mzdu v hotovosti

Pracovní náplň

Do zavedené a stabilní výrobní společnosti v Boskovicích v Jihomoravské kraji, která má výsadní postavení na trhu jakožto jediný výrobce vřeten pro dopřádací stroje na světě.
hledáme operátora výroby

  • práce je VHODNÁ pro absolventy, muže i ženy
  • nástup je možný každý týden

Co budete dělat
Jedná se o práci ve 3směnném provozu (R+O+N) po 8h směnách. Náplní Vaší práce bude nenáročná obsluha CNC automatů, výrobních linek, jednoduchá montážní práce, měření výrobků, NENÍ potřeba předchozí praxe ale jen výhodou.

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, použijte odpovědní formulář a domluvíme si pohovor na naší pobočce v Brně.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt - zadavatel pozice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Odpovědná osoba: Libuše Švecová Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://lepsiprace.cz

Adresa:
Štefanikova 18/25
Praha 5
150 00

Sebranice (okres Blansko)
26000 - 35000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Boskovice (okres Blansko)
Trenkwalder a.s.