Jednoduchá práce ve výrobě světel v Jihlavě! Ubytování / zálohy! Havlíčkův Brod

  • Plat: 26600 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Karla Ježíková
ID: 1819518 značka: 168*1.004 Aktualizováno minulý měsíc

Hledáme MANUÁLNĚ ZRUČNÉ kolegy a kolegyně do výrobního závodu světlometů v JIHLAVĚ. Nabízíme Vám práci s možností UBYTOVÁNÍ. Předchozí praxe není potřeba, vše Vás naučíme.

Požadujeme

  • zkušenost z výroby výhodou
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Nabídka

  • průměrná měsíční mzda 26 600 Kč
  • náborový bonus 10 000 Kč
  • zajištěné ubytování v centru Jihlavy - 0 - 2700 Kč / měsíc
  • příspěvek na závodní stravování - oběd již od 18 Kč, při noční směně strava zdarma
  • v případě, že dojíždíte do práce 25 km a více, dostanete od nás příspěvek na dopravu až 1 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • měsíční zálohy až 4 000 Kč
  • 13. plat
  • práce vhodná i pro uchazeče bez praxe
  • péče koordinátorky samozřejmostí

Pracovní náplň

  • kompletace materiálu
  • montáž komponentů
  • fyzicky nenáročná práce

Místo výkonu práce: Jihlava

Poznámka

Pokud jste připraveni přijmout výzvu a pracovat v našem týmu, kontaktujte nás co nejdříve. Těšíme se na možnost spolupráce s vámi!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Karla Ježíková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,