Jednoduchá práce ve výrobě pro každého | vhodná i pro absolventy Brno

  • Plat: 26000 - 31000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Denisa Klabačková
ID: 1819612 značka: 1201*5.003 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Manuální zručnost a dobrý zrak.

Nabídka

Průměrná MZDA 26.000 - 31.000 Kč
Příplatek za třísměnný provoz 1.500 Kč
Bonus za práci v sobotu 500 Kč
Bonusy za výkon 2.000 Kč
Odměny každý kvartál
Stravování v podniku, obědy jen 28 Kč ️
Týdenní zálohy
5 týdnů dovolené ️
Kariérní růst (seniorní pozice s vyšší mzdou)
Možnost přechodu pod KMEN
Péče koordinátorky ‍

Pracovní náplň

Vkládaní kabelových svazků do menších rozvodových skříní
Vizuální kontrola, testování a balení výrobku
3 směnný provoz
Místo výkonu práce: Brno

Poznámka

Líbí se Vám tato nabídka práce? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na případnou spolupráci

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Denisa Klabačková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: absolvent, absolvent Brno
Brno (okres Brno-město)
26000 - 31000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
35000 - 38000 Kč za měsíc
JOBS.EU, s.r.o
25000 - 35000 Kč za měsíc