Obsluha CNC. Práce i pro absolventy. Super mzda a bonusy. (m/ž) Frýdek-Místek

  • Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Frýdek-Místek
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Manuvia Ostrava
  • Odpovědná osoba: Andrea Čižíková
ID: 1820008 značka: 2902*4.004 Aktualizováno tento měsíc

Pracuj pro společnost sidlící ve Frýdku-Místku, která je předním vývojářem a výrobcem ozubených kol a převodovek. Pozice je vhodná i pro absolventy!

Požadujeme

  • technické vzdělání (SOU/SŠ - nejlépe obráběč kovů)
  • VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • technické myšlení a orientace v technické dokumentaci
  • ochota pracovat ve 3 směnném provoze

Nabídka

  • smlouva na dobu NEURČITOU
  • nástup přímo do KMENE společnosti
  • nástupní mzda dle vaších zkušeností a praxe
  • měsíční bonusy do 4 500 Kč
  • příplatky za práci o víkendech, za noční a za práci za přesčas
  • stravenkový paušál 100 Kč/směna
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro zaměstnance i rodinu
  • příspěvěk na Multisport kartu
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • odměny za doporučení nového kolegy
  • odměny k pracovním výročí a při narození dítěte
  • parkování v areálu společnosti zdarma
  • dlouhodobé pracovní uplatnění a možnost profesního růstu

Pracovní náplň

  • příprava nástrojů, seřízení zakázky
  • obsluha obráběcího stroje CNC
  • práce s měřidly při kontrole vyrobených kusů (pomocí technické dokumentace)

Poznámka

V případě zájmu zareagujte na inzerát nebo volejte a posuňte svou karieru o kousek dál!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Ostrava

Odpovědná osoba: Andrea Čižíková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Ostrava
70200