Volná místa ve výrobě komponentů skvělá mzda i benefity! (m/ž) Třebechovice pod Orebem

  • Zadavatel: Manuvia Pardubice
  • Odpovědná osoba: Katarina Petrušková
ID: 1824731 značka: 2137*5.003 Aktualizováno před týdnem

Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

  • Strukturovaný životopis
  • Zkušenosti z výrobního závodu
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat na směny

Nabídka

  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
  • Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Bonusy až 5000 Kč
  • Týdenní zálohy až 1 000 Kč
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Dovolená 25 dní
  • 13. a 14. plat
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč/ směna
  • Ubytování ZDARMA
  • Možnost si přivydělat formou přesčasu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce:Třebechovice pod Orebem

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobní nebo automatické linky
  • Kontrola kvality

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte zobrazit tel. číslo

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Pardubice

Odpovědná osoba: Katarina Petrušková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pardubice
100 00

Toto je nabídka práce na pozici Volná místa ve výrobě komponentů skvělá mzda i benefity! (m/ž).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.