Práce ve výrobě pro automotiv | Třebechovice pod Orebem Hradec Králové

  • Plat: 29000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Kišová
ID: 1824833 značka: 2137*5.003 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Ochota pracovat na směny

Nabídka

  • Stabilní práci na HPP v mezinárodní firmě
  • Výhodní platové podmínky od 29 000 Kč/brutto
  • BONUSY ve výši 5 000 Kč.
  • Stravenky
  • 13. a 14. plat
  • Ubytování ZDARMA
  • TÝDENNÍ ZÁLOHY
  • 25 dní dovolenky
  • Nástup dohodou

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů a výrobních linek
  • Kontrola kvality
  • 3 směny

Místo výkonu práce: Třebechovice pod Orebem

Poznámka

Pro více informaci volejte zobrazit tel. číslo .

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Kišová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Třebechovice pod Orebem (okres Hradec Králové)
ManpowerGroup s.r.o.