Operátor/ka výroby - čistá práce

  • Plat: 36400 - 42400 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: (okres Praha hl.m.)
  • Zadavatel: Grafton Recruitment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Velhan Vitalii
ID: 1825496 značka: 407286 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

  • dokončené SOU vzdělání
  • zkušenosti s prací ve výrobě
  • český nebo slovenský jazyk na výborné úrovni
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabídka

  • nástup do kmene společnosti
  • měsíční bonus až 4 400 Kč
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hod/denně
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • příspěvek na stravování formou stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí

Pracovní náplň

Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do KMENE společnosti a to hned na několik oddělení.Zašlete nám životopis a přijeďte se podívat, jak taková výroba v Praze vypadá.

Jako operátor budete mít na starosti:
  • výrobu léků
  • obsluhu výrobních zařízení a strojů
  • vedení odborné dokumentace
  • úklid a sanitaci pracovního prostředí

Mzda:
Dvousměnný provoz: 36 400Kč - pondělí – pátek (6-14h, 14-22h) (základní mzda + směnové příplatky + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus po zkušební době)

Třísměnný provoz: 42 400 Kč - pondělí – pátek – ranní/ odpolední/ noční: (základní mzda + směnové příplatky + až 4 400 Kč měsíční výkonnostní bonus po zkušební době)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Kontakt - zadavatel pozice

Grafton Recruitment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Velhan Vitalii Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.grafton.cz/

Grafton Recruitment s.r.o.
Nabídka je zařazena v sekci: Kadeřník, Kadeřník Praha, Fyzioterapeut, Fyzioterapeut Praha
Praha
38000 - 42400 Kč za měsíc
Praha
Pro-Temp Plus spol. s r.o.
31000 - 42000 Kč za měsíc