Montážní pracovník - lehká práce i v sedě Kopřivnice

  • Zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jan Martinek
ID: 1829958 značka: MP 54482 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

Do firmy působící v oblasti automotive v Kopřivnici hledáme nové kolegy na pozici Montážní pracovník.
Lehká práce jak ve stoje, tak i v sedě.
Možnost týdenních záloh.

manuální zručnost - při pohovoru test zručnosti
velice dobrý zrak, barvocitost
ochota pracovat ve 3směnném režimu

Nabídka

smlouvu na HPP
docházkový bonus
měsíční týmové prémie dle plnění cílů
měsíční individuální prémie
13. plat vyplacený v zimě a létě
stravenkový paušál
za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc
příspěvek na dojíždění při vzdálenosti nad 50 km
čisté pracovní prostředí, práce i v sedě
možnost týdenních záloh

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Pracovní náplň

montáž kabelových svazků dle výkresové dokumentace
vypisování dokumentace
dodržování pořádku na pracovišti

Kontakt - zadavatel pozice

ManpowerGroup s.r.o.

Odpovědná osoba: Jan Martinek Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.manpower.cz

Adresa:
Na Florenci 2116/15
Praha 1
110 00

aktivní nabídka
Kopřivnice (okres Nový Jičín)
Orienta Czech Ostrava
25000 - 24500 Kč za měsíc
Příbor (okres Nový Jičín)
Comac jobs Nový Jičín
24000 - 26000 Kč za měsíc
vyprší za 2 dny