Lehká manuální práce ve výrobě - pouze ranní/odpolední směny! Třinec

  • Plat: 25000 - 28000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Třinec (okres Frýdek-Místek)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Český Těšín
  • Odpovědná osoba: Simona Lipowska
ID: 1830017 Aktualizováno dnes

Máš chuť pracovat pouze na ranní směny a mít volné víkendy? Tak jsi na správném místě! Odpověz na nabídku nebo mě kontaktuj a domluvíme se pohovoru! Simona Lipowská, zobrazit tel. číslo .

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • dochvilnost

Nabídka

  • mzda 144 Kč/h
  • závodní stravování
  • práce na ranní/odpolední směny
  • prohlídka provozu před nástupem
  • volné víkendy
  • příplatky za přesčas
  • práce vhodná pro absolventy

Pracovní náplň

  • obsluha strojů a zařízení
  • práce s náčiním
  • balení výrobků
  • kontrola

Poznámka

Nástup možný IHNED! Neváhej a kontaktuj mě! Simona Lipowská, zobrazit tel. číslo .

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Český Těšín

Odpovědná osoba: Simona Lipowska Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Hlavní třída 2020/28
Český Těšín
737 01

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, absolvent, absolvent Ostrava
Fryčovice (okres Frýdek-Místek)
ManpowerGroup s.r.o.