Obchodník pro zahraniční obchod s AJ - auto k pozici (50 - 75.000 Kč) Vyškov

  • Plat: 50000 - 75000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vyškov
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Petra Malcovská
ID: 1830304 značka: 0000029098 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

  • SŠ/VŠ, orientace ve strojírenské technologii
  • prokazatelné výsledky v oblasti obchodu
  • praxi se zahraničními akvizicemi
  • AJ aktivně, min B2
  • ŘP sk. B
  • flexibilita, ochota cestovat, samostatnost

Nabídka

  • flexibilní pracovní doba
  • AUTO k soukormým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • řádné zaškolení na pozici
  • notebook a telefon
  • příspěvky na stravné
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • firemní akce během roku a další benefity

Pracovní náplň

Hledáme obchodníka s AJ s orientací ve strojařině a zaměřením na zahraniční obchod. Jedná se zakázky s realizací cca 1 měsíce. Podpora a zastoupení ve firmě je velká. Řádné zaškolení, auto, telefon a nootebok. Nástup dle domluvy. Lokalita Vyškov a okolí.

  • průzkum trhu, hledání nových obchodních příležitostí v zahraničí
  • sjednávání zakázek: menší zakázky - realizace v řádu měsíců, týdnů
  • vedení obchodních jednání, uzavírání smluv
  • reprezentace společnosti a návštěvy u zákazníků

Kontakt - zadavatel pozice

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Adresa:
Křenová 531/69a
Brno
602 00

Vyškov
50000 - 80000 Kč za měsíc
Vyškov
Grafton Recruitment s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc