Reference klientů DobráPráce.cz

Jsme tu pro vás více než 20 let. Jsme rádi, že jsme mohli za tuto dobu pomoci najít nové zaměstnance tísícům společností. Některých jsme se zeptali, co oceňují na Dobrá Práce.cz nejvíce.

Pravidelný zdroj kandidátů

"S portálem Dobrá práce spolupracujeme od roku 2020.
Pomáhá nám s obsazováním především dělnických pozic do skladu.
V průměru inzerujeme 3-6 pozic současně ve dvou lokalitách (Pardubice a Kutná Hora).
Využíváme roční předplatné. Výhoda je, že lze jednotlivé pozice snadno aktivovat nebo naopak pozastavovat podle aktuálních potřeb firmy. Není potřeba čekat, až vyprší platnost inzerátu. "
Pavlína Valentová
Administration specialist
JUSDA Europe, s.r.o.
JUSDA Europe, s.r.o.
Rychlost a kvalita

"Služby dobraprace.cz využíváme od roku 2017 na denní bázi, protože nám pomáhá oslovit uchazeče z naší cílové skupiny.
Průměrně inzerujeme 2500 pracovních příležitostí ročně. Nejčastěji se jedná o pozice v rámci sítě prodejen Billa. Pro nás jako pro zákazníka je důležitá rychlost a kvalita řešení našich požadavků, což se týmu dobraprace.cz daří výborně."
Evelina Matkovčíková
HR specialistka
BILLA, spol. s r. o.
BILLA, spol. s r. o.
Přehledná a učinná platforma

"Kvalitně zpracovaná, přehledná, ale hlavně účinná platforma pro získávání a oslovování vhodných kandidátů. Velmi děkuji týmu pana Piecky za pomoc a ochotu při nastavování našich náborových kampaní. Mohu doporučit!"
Jiří Vanderka
Branch Manager
DEKRA Arbeit Czech Republic
DEKRA Arbeit Czech Republic
Kvalitní zdroj kandidátů

"S portálem DobráPráce.cz spolupracujeme již několikátý rok.
Zkusili jsme nejdříve jednotlivé inzeráty, ale po dobré zkušenosti jsme se rozhodli navázat spolupráci na roční bázi.
Inzerujeme převážně pozice v oblasti stavebnictví, ale povedlo se nám najít kandidáty i například na administrativní pozice. Aktuálně využíváme 10 aktivních inzerátů v jeden moment. Vyhovuje mi, že můžu inzerát stáhnout po týdnu, vystavit nový a neplatím za inzeráty dva. Inzerce nám přináší adekvátní počet kandidátů vzhledem k situaci na trhu. Předpokládám proto, že budeme pokračovat i v příštím roce."
Zuzana Hříbalová
Specialista náboru pro oddělení lidských zdrojů
Skanska, a.s.
Skanska, a.s.
Intuitivní prostředí

"Při využívání webu dobraprace.cz oceňujeme především přátelské prostředí, které je intuitivní. Díky snadné orientaci je pro nás zadávání inzerátů rychlé a jednoduché a to v naší společnosti opravdu oceňujeme.
Zároveň nám možnosti zadávání pracovních pozic umožňují získat kandidáty i na specifické pozice, kterých u nás není málo.
Celkově jsme spokojeni a rádi budeme Vaše služby využívat i nadále."
Lucie Slezáková
HR Specialist
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

DobraPrace.cz
to je efektivní inzerce za nejvýhodnější cenu

 • Bezkonkurenční cena
  1050 Kč za inzerát na 30 dnů
 • 5 webů + mobilní aplikace
  Až 1 milion uchazečů měsíčně.
  Denně posíláme 60.000 emailů
 • Férový přístup
  Inzerci lze čerpat po dnech.
  Editace zdarma a bez omezení
 • Zákaznická podpora
  Poradíme s výběrem inzerce
  i se sestavením inzerátu
Ceník inzerce
Pohodlná inzerce s dostatkem reakcí

"S portálem Dobrá práce pracujeme řadu let a opravdu se nám osvědčil. V některých lokalitách se jedná o velmi silný zdroj kandidátů, chodí z něj dostatek reakcí a i kvalitních kandidátů. Portál je i dostatečně přehledný, takže inzerce je pohodlná a rychlá."
Kamila Borovičková
Country Senior Recruitment Manager
Adecco, spol. s r. o.
Adecco, spol. s r. o.
Velký dosah inzerce a vstřícná podpora

"Inzerování přes portál Dobrá práce.cz využíváme již od roku 2018, včetně příležitostného vyhledávání uchazečů. S portálem jsme velmi spokojeni, neboť nám usnadňuje hledání nových uchazečů v širokém spektru našich pozic. Za rok zveřejníme přibližně 80 nových inzerátů z celkového průměrného počtu 120 inzercí. Obvykle hledáme účetní, specialisty na veřejné zakázky, právníky, mostaře, IT specialisty, projektové koordinátory aj.
Velmi oceňujeme uživatelsky příjemné prostředí administrace, velkou míru dosahu zveřejněných inzerátů a v neposlední řadě vstřícnost konzultanta v případě mimořádných požadavků."
Bc. Václav Křeček
Personalista
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Efektivní a snadný nástroj pro nábor zaměstnanců

"S pracovním portálem dobrá práce.cz spolupracujeme necelé dva roky. Oceňujeme komunikaci s technickou podporou, rady a doporučení pro efektivnější využití inzerce. Aplikace pro zadávání inzerce je uživatelsky snadná a přehledná. Líbí se nám také celkový rozvoj tohoto portálu. Poskytované služby považujeme za efektivní nástroj náboru nových zaměstnanců."
Renata Seidlerová
odbor personální
Magistrát hl. města Prahy
Magistrát hl. města Prahy
Stále se zvyšující návštěvnost portálu

"S pracovním serverem www.dobraprace.cz spolupracujeme již řadu let a po celou dobu sledujeme zvyšující se atraktivitu a navštěvovanost tohoto portálu. Inzercí na těchto stránkách se nám daří získávat zajímavé kandidáty.
Při našem průzkumu u uchazečů patří stránky dobraprace.cz k předním vyhledáváným zdrojům pracovních nabídek.
Nesmím opomenout vždy milé, rychlé a vstřícné jednání ze strany společnosti."
Ing. Ilona Víznerová
Brand Manager
Randstad s.r.o.
Randstad s.r.o.
Důležitý zdroj kandidátů

"Portál Dobrá práce využíváme již více než rok a na současném trhu se pro nás stal důležitým zdrojem kandidátů. Přidanou hodnotou je i příznivá cena a vstřícné jednání. Oceňujeme i inovativnost a proaktivitu ze strany portálu na základě podnětů, z čehož je vidět, že si svých klientů váží"
Mgr. Richard Bezpalec
Jednatel společnosti
JOBSTART, s.r.o.
JOBSTART, s.r.o.
Aktivní rozvoj portálu

"S portálem Dobrá práce spolupracujeme prakticky již od jeho zrodu a spuštění. Tato spolupráce dlouhodobě naplňuje naše očekávání a oceňujeme především práci vedení společnosti na aktivním rozvoji tohoto portálu a také přístup vedení společnosti, který vychází vstříc i našim odborným a regionálním potřebám."
Ing. Vladimír Pozdníček
Jednatel a spolumajitel společnosti
PROFI-MEN, s.r.o.
PROFI-MEN, s.r.o.
Flexibilita technické podpory

"Portál Dobrá práce využívá naše personální agentura ke své činnosti již několik let. Se svým snadným vyhledávačem, nabídkou portfolia potencionálních uchazečů, flexibilitou ze strany technické podpory, vstřícností k našim námětům, zajímavou cenou za poskytované služby, je pro nás tento portál příjemným pracovním prostředkem a partnerem."
Mgr. Mirka Hušková
Jednatelka společnosti
HR Direct s.r.o.
HR Direct s.r.o.
Velice kvalitní odezva

"Možnost vyhledávání vhodných kandidátů pro naše klienty na www.dobraprace.cz využívám už od vzniku tohoto serveru. Odezva na inzerci je velice kvalitní. Server je uživatelsky vstřícný a podmínky spolupráce jsou dobré i pro menší regionální personální agentury."
PhDr. Zdeňka Honzů
Jednatelka společnosti
PERSONAL NÁCHOD
PERSONAL NÁCHOD
Spokojenost s funkcemi i s přístupem zástupců portálu

"S panem Pieckou, Project Managerem serveru dobraprace.cz, spolupracujeme již mnoho let. Délka naší spolupráce dokazuje naši spokojenost nejen s funkcionalitou tohoto webu, ale i s přístupem společnosti INET-SERVIS.CZ s.r.o., která se vždy snaží maximálně naplnit naše očekávání. Výhodami serveru Dobraprace.cz je možnost cíleně oslovit zajímavé kandidáty z Prahy a silnější zastoupení ve Východních Čechách."
Jana Buraltová
Jednatelka společnosti
SIMPLEX Czech s.r.o.
SIMPLEX Czech s.r.o.
Vysoký počet kandidátů za příznivou cenu

"Portál Dobrá práce je naším spolehlivým partnerem již od roku 2005. Díky této spolupráci se nám daří obsazovat pozice vhodnými kandidáty poměrně v krátkém čase a za příznivou cenu. Oceňujeme i osobní přístup ze strany zaměstnanců portálu a snaha vždy vyjít vstříc."
Dana Dvořáková
Jednatelka společnosti
MaxiJOB

DobraPrace.cz
to je efektivní inzerce za bezkonkureční cenu

Ceník inzerce

Máte zájem o inzerci? Chcete se dozvědět více informací? Nebo si přejete vytvořit inzerci na míru?

Neváhejte a volejte +420 777 441 701 nebo pište na
Rádi Vám pomůžeme.