Reference

"Portál Dobrá práce využívá naše personální agentura ke své činnosti již několik let. Se svým snadným vyhledávačem, nabídkou portfolia potencionálních uchazečů, flexibilitou ze strany technické podpory, vstřícností k našim námětům, zajímavou cenou za poskytované služby, je pro nás tento portál příjemným pracovním prostředkem a partnerem."

Mgr. Mirka Hušková
Jednatelka společnosti
HR Direct s.r.o.
"S portálem Dobrá práce pracujeme řadu let a opravdu se nám osvědčil. V některých lokalitách se jedná o velmi silný zdroj kandidátů, chodí z něj dostatek reakcí a i kvalitních kandidátů. Portál je i dostatečně přehledný, takže inzerce je pohodlná a rychlá."

Kamila Borovičková
Country Senior Recruitment Manager
Adecco, spol. s r. o.
"S pracovním serverem www.dobraprace.cz spolupracujeme již řadu let a po celou dobu sledujeme zvyšující se atraktivitu a navštěvovanost tohoto portálu. Inzercí na těchto stránkách se nám daří získávat zajímavé kandidáty. Při našem průzkumu u uchazečů patří stránky dobraprace.cz k předním vyhledáváným zdrojům pracovních nabídek. Nesmím opomenout vždy milé, rychlé a vstřícné jednání ze strany společnosti. "

Ing. Ilona Víznerová
Brand Manager
Randstad s.r.o.
"Portál Dobrá práce je naším spolehlivým partnerem již od roku 2005. Díky této spolupráci se nám daří obsazovat pozice vhodnými kandidáty poměrně v krátkém čase a za příznivou cenu. Výhodou této inzerce je možnost inzerovat každou pozici ve všech regionech ČR souběžně za jednu cenu, což v jiných portálech nelze. Oceňujeme i osobní přístup ze strany zaměstnanců portálu a snaha vždy vyjít vstříc."

Dana Dvořáková
Jednatelka společnosti
www.maxijob.cz
"S panem Pieckou, Project Managerem serveru dobraprace.cz, spolupracujeme již mnoho let. Délka naší spolupráce dokazuje naši spokojenost nejen s funkcionalitou tohoto webu, ale i s přístupem společnosti INET-SERVIS.CZ s.r.o., která se vždy snaží maximálně naplnit naše očekávání. Výhodami serveru Dobraprace.cz je možnost cíleně oslovit zajímavé kandidáty z Prahy a silnější zastoupení ve Východních Čechách."

Jana Buraltová
Jednatelka společnosti
SIMPLEX Czech s.r.o.
"Možnost vyhledávání vhodných kandidátů pro naše klienty na www.dobraprace.cz využívám už od vzniku tohoto serveru. Odezva na inzerci je velice kvalitní. Server je uživatelsky vstřícný a podmínky spolupráce jsou dobré i pro menší regionální personální agentury."

PhDr. Zdeňka Honzů

PERSONAL NÁCHOD
"S portálem Dobrá práce spolupracujeme prakticky již od jeho zrodu a spuštění. Tato spolupráce dlouhodobě naplňuje naše očekávání a oceňujeme především práci vedení společnosti na aktivním rozvoji tohoto portálu a také přístup vedení společnosti, který vychází vstříc i našim odborným a regionálním potřebám."

Ing. Vladimír Pozdníček
Jednatel a spolumajitel společnosti
PROFI-MEN, s.r.o.
"Portál Dobrá práce využíváme již více než rok a na současném trhu se pro nás stal důležitým zdrojem kandidátů. Přidanou hodnotou je i příznivá cena a vstřícné jednání. Oceňujeme i inovativnost a proaktivitu ze strany portálu na základě podnětů, z čehož je vidět, že si svých klientů váží"

Mgr. Richard Bezpalec
Jednatel společnosti
JOBSTART, s.r.o.

Neváhejte a volejte +420 777 441 701 nebo pište na . Rádi Vám pomůžeme.