O nás


Společnost INET-SERVIS.CZ, která je provozovatelem serveru DobraPrace.cz vznikla v roce 2000. Její hlavní činností jsou služby v oblasti internetová reklamy, vývoj a provozování webových stránek a databázových aplikací pro internet a poradenství v oblasti internetu.

Pracovní portál dobraprace.cz funguje na českém internetu již od roku 2004. Ročně našich služeb využije několik stovek inzerentů. Patří mezi ně jak prestižní personální agentury či významné podniky s celorepublikovou působností, tak i malé firmy s lokální působností.

Pracovní portál www.dobraprace.cz zašťiťuje pod svojí hlavičkou ještě specializované personální servery www.prace-brigady.cz, www.nabidka-prace-online.cz, www.pracovni-prilezitost.cz. Souhrnná návštěvnost těchto projektů přesahuje 500 tisíc návštěv měsíčně! Díky tomu patří Dobrá Práce.cz na absolutní špičku v oblasti pracovní inzerce v České republice.

Kromě projektu DobraPrace.cz provozuje INET-SERVIS.CZ ještě desítky jiných webů a vyvíjí další. Stávající projekty jsou zaměřeny do tří oblastí: služby, zpravodajství a zábava.

Kontakty:

Následující telefonní čísla neslouží pro vyhledávání práce, ani pro informace o průběhu výběrového řízení.
Volná pracovní místa naleznete v nabídce práce. Kontakt na zaměstnavatele je uvedený u každého inzerátu.

Obchod, zákaznická podpora: +420 777 441 701,
Fakturace, administrativa: +420 603 806 635,přihlášení pro uchazeče  |  registrace

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Na IP: Elastic tab - zapnout