FAQ - často kladené dotazy pro inzerenty (zaměstnavatele)

Otázka: Zjistil(a) jsem, že mám v inzerátu chybu nebo nepřesnost? Můžu již zadaný inzerát později upravovat?

Odpověď: Inzerát lze kdykoliv upravit. V případě doplnění, či upřesnění můžete v průběhu inzerce pracovní pozici libovolně editovat. Úprava inzerátu je bez poplatku. Ihned po uložení úpravy je inzerát zobrazován na www stránkách.


Otázka: Přichází mi málo odpovědí, co mám dělat, co mám změnit?

Odpověď: ZaTOPujte inzerát, inzerát se tak bude zobrazovat mezi prvními šesti v dané kategorii a daném regionu na první stránce. Dále bude červeně zvýrazněný a označený jako TOP. Z praxe vyplývá 3-4 násobná návštěvnost a počet odpovědí na pracovní pozici. Poplatek za rezervaci TOP pozice na jeden měsíc se pohybuje od 100,- do 500,- Kč. Pro zprovoznění nás kontaktujte na obchod@dobraprace.cz nebo na telefonním čísle +420 777 441 701.


Otázka: Co se stane, když pozici obsadím dříve než do kdy mám naplánováno zobrazování?

Odpověď: Pokud obsadíte pracovní pozic dříve, můžete inzerát pozastavit a zbylé kredity použít na inzerci v dalším časovém období (klidně na jiný inzerát), protože platnost kreditů je 12 měsíců.


Inzertní programy

Jednorázová inzerce

Dlouhodobá inzerce

Inzerce pro personální agentury - speciální programy

Nevíte co vybrat? - volejte +420 777 441 701

přihlášení pro uchazeče  |  registrace

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Na IP: Elastic tab - zapnout