Práce na e-mail

Služba Práce na e-mail Vám umožní nechat si posílat aktuální nabídky práce z vybraných regionů a z vybraných oborů do Vaší e-mailové schránky. V následujícím formuláři uveďte Váš e-mail a zvolte regiony a kategorie, ze kterých chcete zasílat upozornění na nové pracovní nabídky. Pro případné další zvýšení šancí na získání kvalitního zaměstnání doporučujeme vložit životopis do naší databáze, do které má přístup většina personálních agentur a velkých firem.

Pro odhlášení z odběru použijte odhlašovací formulář

Chcete čerstvé pracovní nabídky do e-mailu?

Zvolte si místo a obory, které vás zajímají

Vámi vybrané regiony/okresy

Vámi vybrané obory

 
Ochrana proti spamu - napište Nejsem robot

 Po registraci bude provozovatel webu DobraPrace.cz zpracovávat a spravovat poskytnuté osobní údaje - více zde

Zpracování osobních údajů: Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu dobraprace.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou e-mailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. více


UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel serveru DobraPrace.cz neručí za to, že automaticky odesílané nabídky budou přesně odpovídat zadaným kritériím. Pracovní pozice do systému vkládají personální agentury a firmy hledající zaměstnance. O přiřazování pozic do kategorií a regionů rozhodují právě tyto subjekty, nikoliv provozovatel stránek.

Odhlásit z odběru inzerátů Práce na e-mail

Pokud si již nepřejete nadále odebírat upozornění nové inzeráty, zadejte Váš e-mail, který jste uvedli při registraci. Služba Práce na e-mail pro tuto adresu bude zrušena.

Odhlášení z odběru inzerátů
:
 

Chodí vám emaily s nabídkami práce do Hromadné pošty?

Podívejte se na náš jednoduchý návod jak nastavit schránku Seznam.cz, aby vám zprávy nechodily do hromadné pošty.