Práce v oboru Informační technologie (2046)

Informační technologie
SW Deployment Specialist - i pro absolventy ( 25. - 40.000 Kč)
Brno
před 2 dny
!!! Skvělá nabídka jak pro zkušené kandidáty tak pro absolventy, kteří mají praxi nebo zájem se profilovat do systémového inženýra s odpovědností za instalace / nasazení webových aplikací do různých prostředí. Pozice... zobrazit nabídku»
SW Developer - IoT Projects
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele Společnost nabízí možnost prohloubit si a získat nové znalosti v oblasti IoT, security & connectivity apod., méně zkušení vývojáři určitě ocení technický mentoring, který jim pomůže... zobrazit nabídku»
Senior vmware Administrator
Hlavní město Praha
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Vedoucí IT oddělení
Královéhradecký
minulý měsíc
Benefity: - 5 týdnů dovolené - vouchery na sport a volný čas - pěkné pracovní prostředí stabilní mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu - nástup možný ihned nebo dle dohody V případě zájmu o tuto pozici... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Brno
před 4 dny
Nabízíme práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu v Brně - Jundrově možnost růstu vzhledem k neustálému rozvoji... zobrazit nabídku»
IT Business Analytik/-čka pro oblast mobilního vývoje Praha
Praha
dnes
pozici s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti ... zobrazit nabídku»
IT Analytik/-čka pro mobilní svět a vývoj - Praha
Praha
dnes
příležitost podílet se na zajímavých projektech v rámci banky příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv možnost... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr (více pracovních míst)
Pardubice
dnes
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
.NET Developer
OSTRAVA
dnes
Práce v mezinárodní spol. s dlouholetou tradicí. Výborné platové ohodnocení. Řada firemních benefitů. Karierní růst a vzdělávaní. zobrazit nabídku»
Referent/ka marketingu
Mnichovo Hradiště
dnes
- výzvu a možnost vyzvednout marketing společnosti - zázemí prosperující společnosti a stabilní zaměstnání - dobrý kolektiv a moderní... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer (back-end nebo front-end)
Praha
dnes
1.pozice BACK-END .NET - Senior developer (back-end) Projekt: Vývoj nového logistického systému Náplň práce: Design a vývoj... zobrazit nabídku»
Front-end developer (ASP.NET, C#) - Praha
Praha
dnes
Pracovní příležitost na plný pracovní úvazek nebo na ŽL dle Vašich potřeb Moderní a pohodlné pracoviště: firemní posilovna, solná... zobrazit nabídku»
C++ embedded - ve zdravotnictví
Praha
dnes
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti... zobrazit nabídku»
Manager of procurement
Praha
dnes
For our international corporate client we are searching for Auditor/Manager of procurement processes with good insight into P2P. Requirements 5-7... zobrazit nabídku»
IT podpora aplikací a výrobních systému
nový jičín
dnes
implementace a podpora lokálních i korporátních aplikací implementace a podpora systémů ve výrobě (traceability apod.) práce v rámci... zobrazit nabídku»
Konzultant IS
OSTRAVA
dnes
- Zajímavou a kreativní práci - Stabilní zázemí velké zdravotnické skupiny - Jistý příjem každý měsíc + pololetní odměny... zobrazit nabídku»
Programátor java
OSTRAVA
dnes
- Zajímavou a kreativní práci - Stabilní zázemí - Jistý příjem každý měsíc + pololetní odměny - Služební telefon a notebook... zobrazit nabídku»
Vývojář software pro letecký průmysl
Praha
dnes
Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí pokročilé certifikované ATM systémy, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Vývojář... zobrazit nabídku»
IT specialista
Moravskoslezský kraj
dnes
kariéra ve stabilní zahraniční společnosti špičkové technologie a vybavenost při výrobě autodílů a modulů motivující platové... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Prostějov
dnes
- Motivující mzdové ohodnocení - Zázemí stabilní firmy s výbornou atmosférou - Možnost pracovat s moderními technologiemi zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Mladí chtějí v práci hlavně pohodičku

Mají mladí lidé s čerstvými vysokoškolskými diplomy nereálné požadavky týkající se...

Šéf by vás šmírovat neměl, možná mu za to bude hrozit pokuta

Kontroluje vám šéf soukromé maily, telefonické hovory nebo vyzvídá podrobnosti o vašich...

Můžete si čerpat dovolenou jak chcete nebo vám ji určuje zaměstnavatel?

Léto - ideální čas pro čerpání dovolené ať ž kvůli počasí neb prázdninám dětí....

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace