Práce v oboru Informační technologie (2401)

Informační technologie
PHP programátor
Brno
dnes
Flexibilní pracovní doba Práce na fulltime, ale i na částečný úvazek Klimatizované kanceláře v centru Brna Možnost naučit se novým věcem Práci na zajímavých projektech (FTV Prima, Loreal, apod.) ... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
dnes
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě zdarma odborná školení + workshopy příspěvek na stravování (stravenky v... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí vývoje C# (40 - 50.000 Kč)
Brno
před 4 dny
Máte zájem o vedení dlouhodobého projektu? * Rodinné prostředí * Odborná školení * Práce z domu * Stravenky * Menu v blízkých restauracích * Jídelní kout, minikuchyňka * Teambuildingové aktivity * Core time 9-14... zobrazit nabídku»
C/C++ Developer se znalostí zpracování obrazu
Rožnov pod Radhoštěm
před 6 dny
Zaměstnanecké výhody, benefity - Příležitost uplatnit své znalosti, zkušenosti a zájem o oblast zpracování obrazu - MOŽNOST ČÁSTEČNÉ PRÁCE Z DOMOVA až polovinu pracovní doby - Možnost podílet se na realizaci... zobrazit nabídku»
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
před týdnem
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy Firemní akce Mnoho dalších výhod zobrazit nabídku»
Mbps specialista
Mnichovo Hradiště
dnes
- výběr zaměstnaneckých benefitů - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí nadnárodní dynamické společnosti - pracoviště:... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
dnes
- možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
IT Demand/Planning Analyst
Praha
dnes
Introduction of our client / job offer Do you want to have the best of both worlds - the culture of small company and stability of enetrprise? Are you... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr - instalace řídících systémů
Plzeň
dnes
- Možnost profesního růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Vzdělávací a rozvojové kurzy - Práci na zajímavých... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr pro řídící systémy v průmyslu a energetice
Plzeň
dnes
- Zajímavou a prakticky zaměřenou práci s moderními technologiemi - Možnost profesního růstu s podporou se zapracováním - Příležitost... zobrazit nabídku»
Software developper - C#, C++
Plzeň
dnes
- Možnost profesního růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Vzdělávací a rozvojové kurzy - Práci na zajímavých... zobrazit nabídku»
Grafik
Praha 4
dnes
Kreativní studio hledá spolehlivého grafika na krátkodobou – projektovou výpomoc v průběhu 2/3 týdnu v měsíci březnu 2017. Náplň... zobrazit nabídku»
Vedoucí skupiny - manažer kybernetické bezpečnosti
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost vlastnící a provozující dráhy celostátní a dráhy regionální, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí... zobrazit nabídku»
Projektový manažer pro vývojové oddělení
Praha
dnes
- Vysoko postavenou pozici v top managementu společnosti - pozice je nově vzniklá, jelikož chceme dát vývojovému oddělení novou tvář. -... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr
Pardubice
dnes
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Programátor PHP senior
Jindřichův Hradec
dnes
Práce na HPP (preferujeme) v J. Hradci s nástupem ASAP Přátelské prostředí a majitele firmy - programátora, se kterým snadno naleznete... zobrazit nabídku»
Konstruktér Junior, Senior - Nymburk
Nymburk
dnes
· Atraktivní mzda dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů. Roční prémie podle... zobrazit nabídku»
IT support specialist (Nové Město nad Metují)
Nové Město nad Metují
dnes
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - pozici i pro méně zkušené uchazeče, možnost rozvoje v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Brno
dnes
Flexibilní pracovní doba Práce na fulltime, ale i na částečný úvazek Klimatizované kanceláře v centru Brna Možnost naučit se... zobrazit nabídku»
Projektant síťových technologií
Praha
dnes
Přátelský tým opravdových expertů na bezpečnost Zajímavou a perspektivní práci s možností dalšího rozvoje Mzdové podmínky... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace