Práce v oboru Informační technologie (2238)

Informační technologie
IT specialista - Bezpečnost ICT
Pardubice
Pracovní náplň vytváření a zlepšování nastavení politiky a pravidel dohledových IT systémů sběr podkladů/logů z IT systémů a jejich vyhodnocování úzká spolupráce s týmem IT, interním auditem a... zobrazit nabídku»
SW Tool Engineer
Rožnov pod Radhoštěm
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji nových technologických řešení a prohlubovat své dosavadní... zobrazit nabídku»
JavaScript programátor(ka)
Brno
Stabilita české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě zdarma Odborná školení Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100... zobrazit nabídku»
C# .NET Developers(industrial IoT applications)
Pardubice
C#, .NET, ASP.NET MVC, WCF, WebAPI, Entity framework, SQL, IoT. Dear applicant, I am looking for a new colleague for Foxconn 4Tech. This is a unique opportunity to be part of a roll out of a new project and help fulfill the strategy.... zobrazit nabídku»
Junior PHP programátor - není nutná angličtina
Praha 8 - Florenc
Hledáme agilního programátora pro technologického lídra v oblasti online pojištění. Budeš součástí malého týmu, který řeší velké věci. Co neumíš, to tě naučíme. Až se to naučíš, můžeš se ihned podílet na... zobrazit nabídku»
Frontend Developer (PHP/JavaScript)
Praha
● Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ● Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6 lidí ● Zázemí malých kanceláří (žádný open-space) ● Přístup ke... zobrazit nabídku»
PLC/SPS programátor
Mladá Boleslav
dnes
- zajímavá práce ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje - možnost využití vlastního výcvikového střediska v... zobrazit nabídku»
Konzultant modulů informačního systému
Pardubice
dnes
Samostatnou a odpovědnou práci Odpovídající platové ohodnocení Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě Možnost... zobrazit nabídku»
IT Specialista až 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
dnes
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - příspěvek na dovolenou - příspěvek na životní pojištění - dovolená navíc -... zobrazit nabídku»
IT specialista - Lovosice
Lovosice
dnes
Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí, která je předním výrobcem a zpracovatelem vysoce pevného viskózového vlákna k... zobrazit nabídku»
Osisoft Developer
Moravskoslezský kraj
dnes
* 25 dní dovolené ročně * úvazek 37,5 hod týdně; * pevná pracovní doba 9,00 – 14,00 (zbytek flexibilní) * penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka
Ostravsko-Karvinsko
dnes
Práce v příjemném prostředí a menším kolektivu. Důkladné produktové zaškolení. Možnost sdíleného pracovního místa (možnost... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - IT Služby
Ostrava
dnes
Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a široký program zaměstnaneckých výhod - telefonní zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky,... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer Rakousko - Salzburk
Salzburg
dnes
- nástup ihned/během srpna - příležitost pracovat v Salzburku, ve města Mozarta, nedaleko překrásných jezer - pomoc s nalezením... zobrazit nabídku»
Java developer pro SW house - Karlsruhe
Karlsruhe
dnes
- práci pro SW House v Karlsruhe - pomoc s nalezením ubytování - pomoc při sestavení vhodného Cv - pozice min. na 1 rok + - finance... zobrazit nabídku»
Junior/senior JavaScript developer pro práci v React
praha
dnes
* projekty s vývojem v React, Angular 2, ES6.. * agilní vývoj * pozitivní prostředí a duch společnosti * práce v menší pobočce... zobrazit nabídku»
Senior / junior SW developer - České Budějovice
České Budějovice
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí mobilní a webové aplikace, má za sebou rozsáhlé projekty a zkušenosti z různých odvětví,... zobrazit nabídku»
Tester/ka dispečerského komunikačního systému
Praha
dnes
Pro našeho klienta, českou společnost, která více jak 20 let působí na telekomunikačních trzích ve střední a východní Evropě jako... zobrazit nabídku»
PHP Programátor/Webdeveloper
Praha
dnes
- práce ve stabilní společnosti - příjemné a přátelské pracovní prostředí - různorodá práce v oblasti vývoje - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
dnes
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace