Práce v oboru Informační technologie (2242)

Informační technologie
Manažer(ka) elektronických dražeb a aukcí
Praha 10
dnes
Nabízíme velmi zajímavý a perspektivní obor, flexibilní pracovní podmínky na Praze 10 u metra Strašnická. Odměna od 25 000 Kč měsíčně čistého + další bonusy dle výsledků práce. S rostoucími počty insolvencí, ale i... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Brno
dnes
Pro našeho významného klienta, který se zabývá službami v oblasti informačních technologií hledáme uchazeče na pozici: Náplň práce: programování projektů .NET občasná komunikace se zákazníky aktualizace a... zobrazit nabídku»
Senior vmware Administrator
Hlavní město Praha
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Programátor IS
Praha
včera
Zajímavá práce pro lídra na trhu. Jistě! A co dál? pracovní příležitost na plný či poloviční úvazek skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními moderní... zobrazit nabídku»
Network administrator
Moravskoslezský
před 4 dny
Benefity: * máte nárok na 5 týdnů dovolené * 2 sick days * volná pracovní doba * budete mít kratší pracovní týden a flexibilní pracovní dobu * pokud onemocníte, společnost Vám doplatí nemocenskou * společnosti přispívá... zobrazit nabídku»
Vývojář C# pro ERP systémy (25.000 - 38.000 Kč)
Brno
minulý měsíc
* odpovídající platové ohodnocení * moderní a příjemné pracovní prostředí * účast na zajímavých mezinárodních projektech * bohaté příležitosti k profesnímu růstu v rámci společnosti * notebook, mobil i k... zobrazit nabídku»
Manažer(ka) elektronických dražeb a aukcí
Praha 10
dnes
Nabízíme velmi zajímavý a perspektivní obor, flexibilní pracovní podmínky na Praze 10 u metra Strašnická. Odměna od 25 000 Kč měsíčně... zobrazit nabídku»
IT specialista
Praha
dnes
příjemný mladý pracovní kolektiv osobní přístup individuální firemní benefity dobré platové ohodnocení odborné vzdělávání zobrazit nabídku»
Obchoní manažer/manažerka
Praha
dnes
Slušný výdělek za slušnou práci Telefon, notebook - bez toho to prostě nejde Podle výsledků služební auto Flexibilní pracovní doba i... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Google Street View - Praha
Praha
před týdnem
Nabízíme: Flexibilní pracovní dobu Motivující platové ohodnocení (35 000 - 70 000,-) Bonusy při plnění obchodních plánů Zázemí... zobrazit nabídku»
IT Manažer
Horní Počernice
dnes
Motivující ohodnocení Budete součástí vrcholového managementu firmy Pracovní poměr na dobu neurčitou Notebook, mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Programátor - konzultant ERP - Praha
Praha
dnes
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy * Možnost home office * Profesionální přátelský kolektiv * Možnost jazykových... zobrazit nabídku»
Junior SAP specialist
Ostrava
dnes
- zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost - velmi dobré platové ohodnocení - 5 týdnu dovolené - měsíční a roční... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - komodity
Pardubice
dnes
Práce pro velmi prosperující zahraniční společnost, účast na nových projektech, odpovídající ohodnocení, firemní benefity - notebook,... zobrazit nabídku»
Solution specialist
Brno
dnes
Pro našeho klienta, předního poskytovatele služeb týkajících se životního cyklu výpočetní techniky, hledáme uchazeče na pozici: ... zobrazit nabídku»
PHP senior developer
Jihomoravský
dnes
Programujete delší dobu v PHP a máte zájem programovat komplexní vzdělávací SW?   Jedná se o vývoj komplexního SW pro školství a... zobrazit nabídku»
Obchodník/RMA technik - Olomouc (JPO01792)
Olomouc
dnes
* zázemí dynamické společnosti, jedničky na trhu v IT a internetovém obchodování * možnost získávání cenných zkušeností a praxe *... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oblasti IT
Olomoucký kraj
dnes
práci v dynamicky se rozvíjející společnosti mladý tým možnost osobního rozvoje formou školení klasické benefity obchodníka... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr (více pracovních míst)
Pardubice
dnes
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Reklamační technik junior
Praha
dnes
Přímý podíl na rozvoji největšího eshopu v ČR Osobní zodpovědnost za dosažené výsledky Práci v přátelském a dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Horka začínají. Máme nárok požadovat po zaměstnavateli nápoje či klimatizaci?

Teploty se šplhají čím dál výš a letní dovolené jsou pro mnhé z nás ještě v nedohlednu....

Teambuilding je pro mě horor! Jak ho přežít?

Společně vyrazíme na výlet, budeme hrát hry, řekneme si, co si o sobě navzájem myslíme a na...

Jak je to vlastně s dovolenou? Může nám ji zaměstnavatel nařídit?

Blíží se léto a už jste docela unavení, tak jste si naplánovali zaslouženou dovolenou. Ale...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace