Práce v oboru Informační technologie (2518)

Informační technologie
Tester/ka
Praha 1
dnes
Zajímavá práce na projektech pro leadera v digitálních řešeních v oblasti motivace zaměstnanců Dynamická práce v přátelském kolektivu Pestré zaměstnanecké benefity (elektronické stravenky, systém cafateria,... zobrazit nabídku»
C# .NET programátor (60 000 - 90 000 CZK)
Olšanská 55/5 13000 - Žižkov, Praha 3
dnes
- práce v menším týmu vývojářů - start-up specializující se na zakázkový vývoj výhradně pod platformou MS .NET - pružná pracovní doba - práce v kanceláři - nikoliv v open-office - plat od 60 000,- CZK a výše dle... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
dnes
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě zdarma odborná školení + workshopy příspěvek na stravování (stravenky v... zobrazit nabídku»
C/C++ Developer se znalostí zpracování obrazu
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Zaměstnanecké výhody, benefity - Příležitost uplatnit své znalosti, zkušenosti a zájem o oblast zpracování obrazu - MOŽNOST ČÁSTEČNÉ PRÁCE Z DOMOVA až polovinu pracovní doby - Možnost podílet se na realizaci... zobrazit nabídku»
Vývojář Kentico CMS (ASP.NET) (40. - 60.000 Kč)
Brno
před 4 dny
Pro českou, dynamicky se rozvíjející společnost, hledáme posily do našeho mladého a expertního týmu!!! Čeká tě práce pod CMS systémem Kentico, vyvíjet budeš webové portály od jádra pro významné klienty lokálních i... zobrazit nabídku»
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
před týdnem
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy Firemní akce Mnoho dalších výhod zobrazit nabídku»
Nove! český jazyk - Specialista Helpdesku (Varsava,Polsko)
Varsava, Polsko
dnes
Atraktivní platové podmínky 25 000 CZK/měs. hrubého základ + 7500 CZK prémie, Dostup k nejnovější technologii, Velmi zajímavou práci ve... zobrazit nabídku»
PHP programátor
České Budějovice
před týdnem
Co můžeme nabídnout ? Práci na zajímavých globálních projektech která vás bude bavit, pohodové pracovní prostředí v srdci města... zobrazit nabídku»
Vývojář/-ka mobilních aplikací - Praha
Praha
dnes
příležitost podílet se na vývoji portálů a internetového bankovnictví příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»
Web Developer
Praha
dnes
* Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. * Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem.... zobrazit nabídku»
Programátor/ka Java
Praha
dnes
* Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. * Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem.... zobrazit nabídku»
Roles & authorizations expert (SAP)
Brno
dnes
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»
Expert Infrastructure & Authorization
Brno
dnes
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»
Specialista podpory finančních aplikací
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta hledáme Specialistu podpory finančních aplikací. Vaším úkolem bude: - Podpora rozsáhlé finanční... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr
Pardubice
dnes
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
IT Technik - OBJ774
Pardubický kraj
dnes
odborná IT školení kurzy angličtiny balíček zaměstnaneckých výhod příspěvek na penzijní připojištění možnost... zobrazit nabídku»
Programátor Delphi (Z48003)
Praha
dnes
Nabízíme: - v případě externí spolupráce platbu za domluvený úkol, v případě HPP fixní plat - pravidelné finanční bonusy za dobře... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior - příležitost pro absolventy
Brno
dnes
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat v týmu 6 zaměstnanců v oddělení inovace produktů a spolupracovat se všemi odděleními... zobrazit nabídku»
C/C++ Team Leader
Praha
dnes
stabilní společnost, která si na sebe vydělává již 10 let a není závislá na investorech výborný kolektiv partu lidí, co jsou ve... zobrazit nabídku»
IT specialista
Praha
dnes
* Možnost zvyšování kvalifikace * Práce na dlouhodobém projektu * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Příspěvek na sport a penzijní... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace