Práce v oboru Informační technologie (2204)

Informační technologie
Python Programátor
Brno
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své... zobrazit nabídku»
Senior .NET Developer (45 - 70.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
Pre českú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, hľadáme posilu do tímu!!! Pracovať budeš na zaujímavých projektoch v oblasti bankového sektoru. Pracovať môžeš i z domu a vítaní sú i záujemci o spoluprácu na... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě zdarma odborná školení + workshopy příspěvek na stravování (stravenky v... zobrazit nabídku»
Tester/testerka - studentská pozice
Pardubice
Možnost dalšího kariérního postupu. Odpovídající mzdové ohodnocení s možností finanční růstu. Možnost dalšího osobního a odborného rozvoje. Příjemné neformální pracovní prostředí ve stabilní společnosti. zobrazit nabídku»
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy Firemní akce Mnoho dalších výhod zobrazit nabídku»
Java vývojář
Praha, celá ČR
Zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Dynamické prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Možnost naučit se vývoj produktu od začátku až po jeho uvedení k zákazníkovi. Možnost rotace na jinou... zobrazit nabídku»
Opravy základních desek,až 24.000,-po zkušební době bonus 3.000!
Brno
dnes
Kdo jsme? Hledáme uchazeče do kmenového stavu společnosti na pozici Technik servisního centra!!! Hledáte zaměstnání ve stabilní... zobrazit nabídku»
Java developer pro back-end
Jihomoravský
dnes
Máte praktickou zkušenost s programovacím jazykem Java? Baví Vás programování a máte chuť podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Service desk analyst s němčinou
Jihomoravský
dnes
Hledáte uplatnění v IT oboru a mluvíte plynule německy? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, kde se můžete dále profesně... zobrazit nabídku»
Databázový administrátor
Brno
dnes
* administrativní podpora IS * analyzování, vyvíjení a implementování nových projektů do IS společnosti * vyhodnocování dat a statistika... zobrazit nabídku»
Icuk anotátor
Ústí nad Labem
dnes
Pojďte se přidat a tvořit s námi budoucnost automobilového řízení! Jak? Následovně: * ve specializovaném programu obdržíte přidělenou... zobrazit nabídku»
WebMethods Expert
Praha
dnes
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? Are you expert in webMethods? Don't... zobrazit nabídku»
Konzultant počítačové bezpečnosti - junior/senior
Praha
dnes
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Konzultant podnikové architektury
Praha
dnes
Orientujete se v oblasti podnikové architektury? Baví Vás práce na různorodých projektech? Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost... zobrazit nabídku»
SW Analytik/Scrum Master
Praha
dnes
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici SW Analytika/Scrum Mastera. Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»
Administrátor Linuxu
Praha
dnes
Máte zájem pracovat jako Administrátor Linuxu pro jednu z nejvýznamnějších bankovních skupin v České republice? Potom využijte této... zobrazit nabídku»
Test Lead
Praha
dnes
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Test Lead. Your responsibilities: - Leading test... zobrazit nabídku»
Software tester - Automation
Praha
dnes
A large international prestigious company is now offering an interesting job opportunity in the area of SW Testing. As Software tester you will... zobrazit nabídku»
Voice/voip Network Engineer
Praha
dnes
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for experienced... zobrazit nabídku»
SW Architekt
Praha
dnes
Významná mezinárodní bankovní skupina hledá vhodné uchazeče na pozici SW Architekt. Náplň práce: - Návrh architektury systému - Účast... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace