Práce v oboru Informační technologie (2156)

Informační technologie
C++ Developer - Linux TCP/IP Network app (35.000 - 45.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
Zabýváme se vývojem síťových HW i SW aplikací na ultravýkonných HW platformách, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového toku, pokročilé funkce filtrování a plně zákaznickou konfiguraci. Naše apikace... zobrazit nabídku»
Tester/testerka - studentská pozice
Pardubice
Možnost dalšího kariérního postupu. Odpovídající mzdové ohodnocení s možností finanční růstu. Možnost dalšího osobního a odborného rozvoje. Příjemné neformální pracovní prostředí ve stabilní společnosti. zobrazit nabídku»
Python Programátor
Brno
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě zdarma odborná školení + workshopy příspěvek na stravování (stravenky v... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací a vedení projektů
Praha 4
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací
Praha 4
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Consultant Microsoft Dynamics AX pro oblast retail
Praha a okolí
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí výborné pracovní zázemí s možností pracovat až 80% pracovní doby v rámci home office,... zobrazit nabídku»
Správce aplikací (výrobní společnost) - i absolvent!
Plzeň
dnes
Hledáme schopného a týmového kolegu, který má přehled v IT (SQL, databáze, ITIL). Ještě nemáte pracovní zkušenost, ale vystudovaný... zobrazit nabídku»
Administrátor výrobního IS
Plzeň-jih
dnes
Co na Vás čeká? - nový projekt (zavádění nového systému a jeho podpora) - možnost využít plně své znalosti a rozvíjet je - práce... zobrazit nabídku»
Procesně systémový manažer
Brno
dnes
Nabízíme... - 13. mzdu vždy k listopadové výplatě- Příspěvek na stravování- Příspěvek na penzijní připojištění- Zvýhodněné... zobrazit nabídku»
Ux/web specialista junior - Praha
Praha
dnes
- Prostor pro vlastní inovace a nápady * Práci na strategických projektech z oblasti automotive, které používají statisíce uživatelů *... zobrazit nabídku»
Zámečník servisu forem
Okříšky
dnes
 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)  příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně  věrnostní prémie... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Okříšky
dnes
* 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou) * příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně * věrnostní prémie... zobrazit nabídku»
Database Linux Administrator wanted
Praha
dnes
Would you like to work for TOP international IT company and develop your skills?  Are you ready to boost your career as a Database... zobrazit nabídku»
Produktový specialista firemního bankovnictví - platební styk / elektronick...
Praha
dnes
Náplň práce Vývoj produktů se zaměřením na oblast platebního styku a elektronického bankovnictví pro korporátní segment Návrhy... zobrazit nabídku»
Pre-sales specialista v oblasti IT
Praha
dnes
Zajímáte se o technologie a trendy v IT?  Baví vás komunikovat s lidmi, a ze všeho nejvíc prezentovat?  Dokážete identifikovat potřeby... zobrazit nabídku»
Procesní specialista – online platební řešení
Praha
dnes
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Business Analytik – unikátní online platby
Praha
dnes
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti s business... zobrazit nabídku»
Enhusiast for PHP programming
Jihočeský
dnes
Pojďte nám pomoci s vývojem webové části našeho cloudového řešení (CMS, ERP IS, CRM) a to nejen v České republice. Prostředí je ryze... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
dnes
Pro stabilního hráče na brněnském IT trhu hledáme několik kandidátů na pozici tester, který chce programovat. Nepožadujeme žádné... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace