Nabídka práce v regionu Hradec Králové (volná místa 1530) - strana 5

Práce v regionu Hradec Králové už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Hradec Králové a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Královéhradecký kraj a okolí činí 1530 volných míst.

Královéhradecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Logistik s AJ
Královéhradecký
včera
Jste absolventem/absolventkou střední či vysoké školy a máte již nějaké zkušenosti s logistikou, nebo alespoň zájem o tento obor?... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Královéhradecký
včera
Láká Vás prostředí automobilového průmyslu a máte praxi v kvalitě? Vyznáte se v nástrojích kvality a jste schopni bez problémů... zobrazit nabídku»
Specialista kvality v automotive
Královéhradecký
včera
Máte zkušenosti v oblasti zákaznické kvality a vítáte možnost pracovat v oblasti automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém nebo... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby, až 40 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
včera
Je Vaše kariéra spjata s výrobou a máte zkušenosti s vedením lidí? Nevadí Vám pracovat na směny? Posílejte nám Vaše životopisy a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce -zdravotnictví, SV Čechy
Čechy
včera
 - práce na HPP  - nabízíme pracovní činnost u prestižní nadnárodní společnosti  - pečlivé produktové zaškolení  - odborný... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Hradec Králové
včera
práce ve výrobně-obchodní společnosti, finanční ohodnocení cca 30 - 40tis. Kč dle profesní seniority, řada firemních benefitů zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
Hradec Králové
včera
práce v úspěšné nadnárodní společnosti, možnost osobního růstu, zázemí silné mezinárodní společnosti, zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny/prodejce
Jičín okr.
včera
práce na HPP na dobu neurčitou mzda 32 - 35tis. Kč řada zaměstnaneckých benefitů: Christmas days (dle počtu pracovních dní mezi... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr se zaměřením na automatizaci strojů
Rychnov nad Kněžnou okr.
včera
Perspektivní pracovní pozici v rámci prosperující mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní... zobrazit nabídku»
IT support specialist (Nové Město nad Metují)
Nové Město nad Metují
včera
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - pozici i pro méně zkušené uchazeče, možnost rozvoje v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Kadeřník/kadeřnice Hradec Králové
Hradec Králové
včera
Stabilní práce v exkluzivním salonu v Hradci Králové Komplexní péče o stávající a novou klientelu zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky a zásobování
Trutnovsko
včera
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - extra týden dovolené - flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Královédvorsko
včera
 - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - 1 - 2 směnný provoz zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování materiálu a logistiky
oblast Vysoké Mýto
včera
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive - od 2.5.2017
Pardubice
včera
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Cukrář/Cukrářka
Pardubice
včera
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - Ranní směny - Odpovídající mzdu - Odborná školení - Bonusy a příplatky - Příspěvek... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny – pekárna
Žiželice nad Cidlinou
včera
- zajímavé mzdové ohodnocení až 30 000,-/měsíc - zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně - zaměstnancům po... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
okres Pardubice
včera
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáta pozici: TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO Požadavky: SOU/... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
okres Nový Bydžov
včera
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: ... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení kvality
okres Nový Bydžov
včera
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace