Nabídka práce v regionu Hradec Králové (volná místa 1632) - strana 5

Práce v regionu Hradec Králové už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Hradec Králové a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Královéhradecký kraj a okolí činí 1632 volných míst.

Královéhradecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Kompletace zdravotnických potřeb
Hradec Králové
včera
Hledáme šikovné uchazeče pro kompletování zdravotnických prostředků na 2 směny za 95Kč/hod + bonusy. OPERÁTOR/KA VÝROBY -... zobrazit nabídku»
Specialista kvality až 45 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
včera
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé platové ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravenky Příspěvek na jazykové... zobrazit nabídku»
Pracovník/nice kvality
Náchodsko
včera
- zázemí stabilní společnosti - firemní benefity - možnost jazykového kurzu - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 45 000 Kč
okres Jičín
včera
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Trutnov
včera
Pro zavedenou společnost se sídlem v Trutnově, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodu
Červený Kostelec
včera
Administrativní podpora pro kolegy v týmu je Vaše parketa? Rád/a komunikujete s dodavateli? Orientujete se v personalistice? Pokud ano, jste... zobrazit nabídku»
Paletář – obsluha VZV
Dobruška
včera
Pro českou společnost působící v Dobrušce, hledáme zaměstnance na pozici paletář – obsluha VZV Náplň práce: obsluha VZV... zobrazit nabídku»
Operátor/-ka gumárenské výroby
Červený Kostelec
včera
Chceš si vydělat slušné peníze? Přijď pracovat k nám. Pro mezinárodní firmu v Červeném Kostelci a Velkém Poříčí, hledáme... zobrazit nabídku»
Technolog/Konstruktér
Červený Kostelec
včera
Jsi zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce své práce? Přijď pracovat mezi nás. Do zavedené společnosti v Červeném... zobrazit nabídku»
Projektový/á manažer
Hronov
včera
Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobních společnostech ve strojírenství? Pak si tuto nabídku rozhodně nemůžete nechat ujít! Pro... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Batňovice
včera
Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás! Pro našeho významného klienta se sídlem v Batňovicích, hledáme vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů
Batňovice
včera
Rádi byste uplatnili své zkušenosti v úspěšné společnosti? Jste technický typ? Do prosperující výrobní firmy v Batňovicích, přijmeme... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Trutnov
včera
Pro zavedenou společnost se sídlem v Trutnově, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky,... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů CNC
Červený Kostelec
včera
Pro významnou společnost působící v Červeném Kostelci, hledáme zaměstnance na pozici seřizovač strojů CNC Náplň práce:... zobrazit nabídku»
Servisní technik – Kvasiny
Kvasiny
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
včera
- po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec zákona zobrazit nabídku»
Grafik/čka + marketing
Náchod
včera
- zázemí stabilní společnosti - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Area Sales Manager pro CEE
Trutnovsko
včera
- podmínky odpovídající pozici - příležitost podílet se na mezinárodní expanzi tradiční české firmy - firemní benefity - dlouhodobý... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchod
včera
- perspektivní zaměstnání - zaměstnanecké výhody - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
včera
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace