Představení rodiny webů Dobra prace.cz

Portál DobráPráce.cz působí na českém internetu již od roku 2004. V současné době se řadí k nejnavštěvovanějším webovým stránkám ve svém oboru.

Kromě hlavního webu DobraPrace.cz jsou pod hlavičkou DobraPrace.cz začleněny ještě další pracovně-inzertní weby: Práce-Brigády.cz, Nabidka-Prace-Online.cz, PracovniPrilezitost.cz Jobsik.cz.

Spojením těchto webů pod jednu hlavičku tak vznikla druhá nejsilnější skupina v oblasti pracovní inzerce na českém internetu.

Potenciální inzerenti prostřednictvím těchto webů mají šanci oslovit přibližně 350 tisíc unikátních uchazečů o zaměstnání měsíčně a získat tak efektivní inzerci nabízející bezkonkurenční poměr cena/výkon.

více referencí

Reference

"Portál Dobrá práce je naším spolehlivým partnerem již od roku 2005. Díky této spolupráci se nám daří obsazovat pozice vhodnými kandidáty poměrně v krátkém čase a za příznivou cenu. Výhodou této inzerce je denní aktualizace pozic, stejně tak, jako možnost inzerovat každou pozici ve všech regionech ČR souběžně za jednu cenu, což v jiných portálech nelze. Oceňujeme i osobní přístup ze strany zaměstnanců portálu a snaha vždy vyjít vstříc."

Dana Dvořáková
Jednatelka společnosti
www.maxijob.cz
přihlášení pro uchazeče  |  registrace