Představení rodiny webů Dobra prace.cz

Portál DobráPráce.cz působí na českém internetu již od roku 2004. V současné době se řadí k nejnavštěvovanějším webovým stránkám ve svém oboru.

Kromě hlavního webu DobraPrace.cz jsou pod hlavičkou DobraPrace.cz začleněny ještě další pracovně-inzertní weby: Práce-Brigády.cz, Nabidka-Prace-Online.cz, PracovniPrilezitost.cz Jobsik.cz.

Spojením těchto webů pod jednu hlavičku tak vznikla druhá nejsilnější skupina v oblasti pracovní inzerce na českém internetu.

Potenciální inzerenti prostřednictvím těchto webů mají šanci oslovit přibližně 350 tisíc unikátních uchazečů o zaměstnání měsíčně a získat tak efektivní inzerci nabízející bezkonkurenční poměr cena/výkon.

více referencí

Reference

"S pracovním serverem www.dobraprace.cz spolupracujeme již řadu let a po celou dobu sledujeme zvyšující se atraktivitu a navštěvovanost tohoto portálu. Inzercí na těchto stránkách se nám daří získávat zajímavé kandidáty. Při našem průzkumu u uchazečů patří stránky dobraprace.cz k předním vyhledáváným zdrojům pracovních nabídek. Nesmím opomenout vždy milé, rychlé a vstřícné jednání ze strany společnosti. "

Ing. Ilona Víznerová
Brand Manager
Randstad s.r.o.
přihlášení pro uchazeče  |  registrace