Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (254) - strana 2

Personalistika a lidské zdroje
Koordinátor zahraničních agenturních zaměstnaců - Bulharsko
Pardubice
včera
zázemí stabilní společnosti variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců Odpovídající mzdové ohodnocení notebook,... zobrazit nabídku»
Pracovník -asistent klientského centra
Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo
včera
Otevíráme nová poradenská centra! Okamžitě přijmeme do našeho centra zdraví, krásy a pohybu v Brně další kolegy. Nabízíme poctivé... zobrazit nabídku»
Tlumočník koordinátor ve výrobě s bulharštinou
Brno
včera
Baví Vás práce a komunikace s lidmi? Máte praxi ve výrobě? Potřebujete dynamickou práci? Máte aktivní přístup a empatické jednání?... zobrazit nabídku»
Specialista pro personální oddělení (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste typ člověka, který rád motivuje lidi, hledá cesty jak rozvíjet nejen své schopnosti a znalosti, ale rozvíjet i potenciál druhých? Máte... zobrazit nabídku»
Konzultant do personální agentury (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte obchodního ducha, nebojíte se nových výzev a hledáte práci v příjemném pracovním kolektivu a s fajnovým šéfem za zády, který tu... zobrazit nabídku»
Recruiter/Sourcer
Jihomoravský
před 2 dny
Co ti můžeme nabídnout? Kvalitní technické vedení. Máme tým seniorních recruiterů, kteří tě zasvětí do tajů tohoto osobitého... zobrazit nabídku»
První pomoc personálního oddělení
Ostrava
před 2 dny
A co všechno za to? Získání praxe v největší internetové cestovní agentuře Práci v mladém kolektivu moderně zařízeného Open Space... zobrazit nabídku»
Personalista – Lovec talentů
Brno
před 2 dny
A co za to nabízíme my? HPP na dobu neurčitou Mladý, neformální kolektiv Motivační výdělek Benefity ve formě stravenek, Relax Days,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedení společnosti
Praha 4
před 2 dny
Nabízíme: - stabilní zázemí velké hotelové společnosti, - dobré platové ohodnocení, - prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj, ... zobrazit nabídku»
HR Specialista
- Českobudějovicko
před 2 dny
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Specialista rozvoje a vzdělávání / interní školitel
Praha
před 2 dny
Příležitost získat zkušenosti v oblasti vzdělávání ve velké společnosti s velkým rozpětím cílových skupin Práci v přátelském,... zobrazit nabídku»
Recruiter - různorodé projekty
Praha
před 2 dny
* Zázemí mezinárodní společnosti * Práce na různorodých projektech s atraktivními společnostmi * Různorodost, kreativitu a samostatnost... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 2 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Samostatnou a zodpovědnou práci Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
HR specialista
Pardubický kraj
před 2 dny
- práce v mezinárodní společnosti v oblasti HR - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice - zaměstnanecké výhody (dovolená... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Junior
Ostrava
před 2 dny
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské... zobrazit nabídku»
Koordinátor s rumunštinou 25 000 Kč/měsíc (Liberec)
Liberec
před 2 dny
motivující platové ohodnocení (25 000 Kč/měsíc) a další bonusy v závislosti na výsledcích a kvalitě práce mobilní telefon ... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka v personální agentuře
Plzeň
před 2 dny
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, dle schopností Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka v pracovní agentuře
Praha 2 - Nové Město
před 2 dny
- práce v centru Prahy - malý, přátelský kolektiv - po zaučení možnost mzdového růstu a osobního ohodnocení - stravenky v hodnotě 100... zobrazit nabídku»
Operátor výroby montáž interiérů pro letadla Airbus
Plzeň
před 2 dny
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr Mzda 116 ,- + 1000,- prémie po zaučení Mzda v čistém při fondu pracovní doby je 20.300,- +... zobrazit nabídku»
Asistentka společnosti - Office manager
Praha
před 2 dny
- zázemí silné a stabilní jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit.cz INVEST - prostor pro seberealizaci a možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace