Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje (426) - strana 2

Personalistika a lidské zdroje
Koordinátor zahraničních agenturních zaměstnaců - Bulharsko
Pardubice
dnes
zázemí stabilní společnosti variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců Odpovídající mzdové ohodnocení notebook,... zobrazit nabídku»
Pomocný koordinátor ve výrobě s bulharštinou
ČR/SK
dnes
Baví Vás práce a komunikace s lidmi? Máte praxi ve výrobě? Potřebujete dynamickou práci? Máte aktivní přístup a empatické jednání?... zobrazit nabídku»
Koordinátor přidělených zaměstnanců.
Mladá Boleslav
dnes
Personální agentura STPA CZ s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici: Koordinátor přidělených zaměstnanců zobrazit nabídku»
Recruitment Consultant
Czech Republic
dnes
Do you want to join the fastest growing recruiter network in Europe??? Established in 2011 Blu Global is One of a kind, operating in 16 countries... zobrazit nabídku»
Manažer směny - nadstandardní plat. ohodnocení!
Plzeň
včera
mobilní telefon a notebook moderní kancelář dotované jídlo ročního bonusu příspěvek na důchodové pojištění ... zobrazit nabídku»
Store manager - Znojmo Hatě
Znojmo
včera
Pro našeho klienta, společnost známou pro luxusní a módní doplňky, hledáme kandidáta na pozici Store Manager. Hledáme motivovaného a... zobrazit nabídku»
HR Generalista s NJ
Praha 9
včera
hlavní pracovní poměr zaměstnání u stabilní a úspěšné mezinárodní obchodní společnosti odpovídající mzdové ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Administrátor benefitů – farmaceutická společnost
Praha
včera
- plat okolo 30 – 40 000, - dle zkušeností - zaměstnanecké benefity - zázemí stabilní společnosti - nástup ihned. zobrazit nabídku»
Department manager
Praha
včera
Pro mezinárodně působící módní společnost hledáme uchazeče na pozici Vedoucího oddělení. Náš klient je jedním z největších... zobrazit nabídku»
Fakturant
Ostrava
včera
Dlouhodobou spolupráci na HPP Pravidelnou pracovní dobu PO-PÁ 7:30-15:30 Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ostrava
včera
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 / 8-16 Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
včera
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka v pracovní agentuře v centru Prahy
Praha 2 - Nové Město
včera
- práce v centru Prahy - malý, přátelský kolektiv - po zaučení možnost mzdového růstu a osobního ohodnocení - stravenky v hodnotě 100... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Pardubice
včera
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - vzdělávání a odborný růst - dotované závodní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby montáž interiérů pro letadla Airbus
Plzeň
včera
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr Mzda 116 ,- + 1000,- prémie po zaučení Mzda v čistém při fondu pracovní doby je 20.300,- +... zobrazit nabídku»
Koordinátorka personální agentury
Vysoké Mýto
včera
- stabilní zaměstnání na HPP - možnost vlastního rozvržení pracovní doby-práce z domu - služební automobil, notebook, telefon - k... zobrazit nabídku»
Asistentka společnosti - vhodné pro absolventy!
Praha
včera
- zajímavá a rozmanitá práce v atraktivním oboru v jedné z největších pražských realitních kanceláři dumrealit.cz INVEST - práce na... zobrazit nabídku»
Účetní mzdová- stabilní práce v centru Pardubic
Pardubice
včera
- smlouva na HPP - pracovní doba po-pá 7-15,30hod - pracoviště v centru Pardubic - příjemný kolektiv - dotované obědy-stravenky zobrazit nabídku»
HR manažerka - zkrácený úvazek
Čestlice
včera
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Pozice spadá pod Generálního ředitele Zaměstnání na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury - Nová Paka
Nová Paka
včera
- Výborné platové ohodnocení + bonusy - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace