Práce v oboru Strojírenství (5524) - strana 27

Strojírenství
Plánovač výroby - AJ nebo NJ
Jihlava
před 2 dny
Máte zkušenost v logistice a hovoříte anglicky? Setkali jste s plánováním výroby? Pak právě Vy můžete být vhodným uchazečem na námi... zobrazit nabídku»
Zámečník | zaškolení v Německu | diety
Svitavy
před 2 dny
Zaučení v Německu = diety v Eurech!!! Až šest měsíců zaškolení v závodě v Německu. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít... zobrazit nabídku»
Specialista vzorkování
Moravskoslezský
před 2 dny
Máte zkušenosti ve kvalitě a nástroje kvality - PPAP - Vám nejsou cizí? Pokud se domluvíte i anglicky, určitě nám pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Vedoucí odd. plánování výroby
Pardubice
před 2 dny
Plat cca 40 tisíc podle zkušeností kandidáta (garantováno roční navyšování), řada příspěvků na sport, kulturní akce, jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Nymburk okr.
před 2 dny
Zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti, možnost dalšího osobního a profesního rozvoje, zaměstnanecké výhody -... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor (17.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Operátor - seřizovač výrobních strojů. Pokud máte již s obdobnou prací zkušenosti... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato CNC (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Baví tě strojařina? Ovládáš broušení nakulato na konvenčních strojích nebo CNC, popř. broušení na plocho? Chceš se stát členem týmu... zobrazit nabídku»
Elektrikář do údržby (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme na údržbu strojního vybavení elektrikáře. * zázemí stabilní společnosti * 2 x ročne zajímavý finanční bonus navíc *... zobrazit nabídku»
Mechanik/svářeč (25.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Stabilní zahraniční společnost hledá mechanika/svářeče do výrobního závodu u Brna. Nabízíme za zkušenosti a znalosti nadstandardní... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisu se znalostí programování CNC (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme do nového závodu - Seřizovače lisu se znalostí programování CNC. Hledáte perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní firmy, pak... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisu (26.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme seřizovače na lis. Budete seřizovat stroj - lis dle výkresové dokumentace a měřením budete provádět kontrolu. * nadstandardní... zobrazit nabídku»
Programátor CNC / nástrojař (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme specialisty do nástojárny. Provoz máme nepřetržitý, ale snažíme se náročnost vykompenzovat nadstandardními výdělky, příjemným... zobrazit nabídku»
Soustružník/programátor CNC (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme soustružníka/programátora CNC. Pokud máte praxi z kusovou výrobou a hledáte stabilní zaměstnání, neváhejte a ozvěte se nám...... zobrazit nabídku»
Manager projektu (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte nějaké zkušenosti z výroby, zkušenost s plasty a zápal pro věc? Pak hledáme Vás.... * zázemí mezinárodní firmy * stravenky *... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Pozor...... umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste dobrý konstruktér se znalostí procesů ve strojírenské společnosti? Pak se Vám bude líbit práce u nás! Strojírenská společnost... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje CNC (24.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte již praxi s obsluhou CNC stroje a uvítáte stabilní práci v rozšiřující se firmě? Pak nás kontaktujte. * motivující mzdové... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Máte zájem o práci v mezinárodní společnosti s nadstandartními mzdovými podmínkami? Jestli ano,... zobrazit nabídku»
Technolog-seřizovač vstřikolisů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Úspěšná společnost s tradicí hledá technologa na vstřikolisy s praxí * zázemí stabilní společnosti * nadstandartní ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Seřizovač - plasty-lisy (27.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte již nějakou zkušenost se seřivováním vstřikolisů tak neváhejta a pracujte pro významnou mezinárodní společnost. Zaměstnání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace