Velitel křížové výpravy .NET architektury (Platform architect - freelance)

  • Místo pracoviště: okres Brno-město
  • Zadavatel: Advantage Consulting, s.r.o.
    Pobočka Brno
  • Odpovědná osoba: Petr Hykel
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1451207 značka: 22289 Aktualizováno před 5 měsíci

Požadujeme

Správný velitel musí mít tyto kvality:
Alespoň po sedm let už vede křížové výpravy rozsáhlých webových aplikací a má zkušenosti s řízením výkonnosti a scénáři vysoké dostupnosti/použitelnosti.
Na svých výpravách ses už setkal s .NET, C#, Web Services (RESTful, SOAP apod.), SQL server, Oracle.
Je výhodou, pokud zná agilní a iterativní metody jako SCRUM, KANBAN, má zkušenost s MS Azure, NoSQL memory caching (redis), ORM (NHibernate, Glass Mapper), IoC (Windsor Castle), Enterprise CMS (SiteCore) a ERP systémy v oblastech CRM.

Nabídka

Hledáme velitele křížové výpravy .NET architektury. Povedeš své rytíře vývoje po celou dobu křížové výpravy až do zdárného konce. Budeš spolupracovat se všemi podpůrnými jednotkami, které vás budou doprovázet, a nakonec dobudeš .NET architekturu a postavíš velký pomník, který bude připomínat tvé činy.

Na křížové výpravě tě čekají tyto odměny:
Příležitost účastnit se výpravy, která ovlivňuje miliony uživatelů na celém světě. Můžeš být součástí dalších projektů, které ti umožní zlepšovat své dovednosti. Budeš součástí mezinárodního týmu s neformální a přátelskou atmosférou, který dává důraz na work/life balance a má flexibilní pracovní dobu. Taky si můžeš vzít od výpravy 5 týdnů dovolené, budeme ti přispívat na stravu a máme tam ještě i další benefity.

Pracovní náplň

Na křížové výpravě budeš zodpovědný za tyto věci:
Budeš plánovat jakou cestou se vydáte (technický design), jaké prostředky na cestu využijete (jaké technologie a komponenty použít) a plánování samotné křížové výpravy, tak aby ladila s už probíhajícími křížovými výpravami a celkovým plánem (architektura podnikových aplikací).
Poskytneš technické vedení svým rytířům vývoje, aby výprava došla zdárného konce. A též pravidelná kontrola tvých rytířů, že své úkoly plní řádně a bez chyb (code reviews).
Křížová výprava je velká, a tak jsou tu i další velitelé, se kterými budeš ladit, kdo má za co odpovědnost.
Budeš neustále zjišťovat nejnovější informace o .NET frameworku skrze další profesionály, znalosti zapsané na pergamenech či pronášené mudrci na cestách.
Budeš spolupracovat s kontrolory zajišťujícími kvalitu křížové výpravy a hledat kde a v čem se může tvá výprava zlepšit (quality assurance).
Povedeš také zápisky z křížové výpravy, aby všechny nabyté znalosti nebyly zapomenuty a budeš dohlížet na to, aby křížová výprava probíhala správně podle pravidel pro křížové výpravy po celou dobu její existence.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Advantage Consulting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Petr Hykel Telefon: 00420775787062 Mobil: 00420775787062 Web: http://www.acjobs.cz

Adresa:
Palác Magnum, Orlí 36
602 00 Brno

Advantage Consulting, s.r.o.
Brno

Co o sobě říká společnost Advantage Consulting, s.r.o. ?

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Nabídka je zařazena v sekci: Quality assurance, Quality assurance Brno

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Velitel křížové výpravy .NET architektury (Platform architect - freelance).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.