Investiční referent, výstavba, opravy a rekonstrukce areálů SSÚD Praha

 • Typ úvazku: Plný úvazek
 • Místo pracoviště: Praha
ID: 1763325 Aktualizováno před 4 dny

Pracovní nabídka

Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je správa, údržba a oprava dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace. Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Investiční referent, výstavba, opravy a rekonstrukce areálů SSÚD (131-2023)

Pracoviště-lokalita
Úsek výstavby Správy dálnic, Práčská 3338/3, Praha 10-Záběhlice, nebo možnost detašovaného pracoviště na Závodu Brno

Koho hledáme?
V souvislosti s rozšiřováním dálniční sítě vzniká potřeba budování nových areálů středisek správy a údržby dálnic (SSÚD), které zajišťují údržbu svěřeného dálničního úseku. Pro přípravu výstavby nových areálů středisek správy a údržby dálnic (SSÚD) hledáme středoškoláka či vysokoškoláka (možno i absolventa), ideálně obor pozemní stavby, zkušenosti z výstavby vítány, který má základní přehled ve stavební legislativě a umí se orientovat v projektové dokumentaci.

Co u nás budete dělat?
 • Průběžně vyhodnocovat investiční přípravu výstavby nových areálů středisek správy a údržby dálnic (dále jen SSÚD), dle schválené koncepce Ministerstva dopravy ČR
 • Připravovat podklady pro výběrová řízení na umístění nových SSÚD
 • Projednávat a připomínkovat projektovou dokumentaci k SSÚD z hlediska provozních požadavků v rámci projektové a investiční přípravy (výrobní výbory, kontrolní dny)
 • Připravovat plán rekonstrukce/modernizace stávajících SSÚD včetně kontroly realizace a vyhodnocování ekonomických ukazatelů
 • Spolupracovat při zpracování koncepčních materiálů k provozní činnosti SSÚD
 • Aktualizovat předpisy pro umísťování, projektování a investiční výstavbu SSÚD
 • Spolupracovat při zpracování technických norem, které souvisejí s výstavbou areálů SSÚD

Pro tuto práci budete potřebovat
 • Min. dokončené středoškolské vzdělání stavebního zaměření (pozemní, dopravní stavby)
 • Zkušenost s výstavbou (pozemní stavby)
 • Praxe velkou výhodou, nicméně vhodné i pro absolventy
 • Orientace v projektové dokumentaci
 • Organizační schopnosti
 • Ochota učit se
 • Uživatelská znalost MS Office
 • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
 • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?
 • Možnost podílet se na výstavbových projektech nově budovaných SSÚD v souvislosti s rozvojem dálniční sítě a současně rekonstrukce stávajících SSÚD
 • Stabilitu státní příspěvkové organizace s dlouholetou působností na trhu práce
 • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
 • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, možnost 2 dny home office v měsíci, výuka angličtiny na pracovišti, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, slevy u cestovních kanceláří Invia, Čedok, Alexandria, permanentky do ZOO, Aquaparku Čestlice, Aqualand Moravia, skipasy na lyže)
 • Pružnou pracovní dobu

Možný nástup
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
12. platová třída dle NV ČR č. 264/2022 Sb., kterým se mění NV 341/2017, ve znění pozdějších předpisů, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe. K tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).
Právní forma a název státní příspěvkové organizace Ředitelství silnic a dálnic ČR budou ke dni 1. 1. 2024 změněny na státní podnik Ředitelství silnic a dálnic s. p. V rámci odměňování budou stanoveny nové mzdové tarify s motivačním a výkonovým systémem.

Pro další informace prosím kontaktujte
zaslat email, tel. zobrazit tel. číslo

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.
Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Kontakt - zadavatel pozice

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.pracersd.cz

Adresa:
Na Pankráci 56
Praha 4
145 05

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Co o sobě říká společnost Ředitelství silnic a dálnic s. p.?

Jsme Ředitelství silnic a dálnic s. p., naším cílem je kvalitní a fungující dálniční a silniční infrastruktura. Všichni vytváříme předpoklady k tomu, aby Česko jelo pohodlně, rychle a hlavně bezpečně.

Potkáváte se s námi všude, když jedete do práce, na dovolenou, za rodinou, za přáteli nebo na pracovní schůzky. Mezi naše hlavní činnosti patří správa dálnic a silnic I. třídy, jejich výstavba, modernizace, údržba a opravy. Staráme se o odpočívky, spravujeme mýtný systém, udržujeme zeleň v ochranných pásmech, řešíme vliv našich staveb na životní prostředí, včetně budování ochranných koridorů pro zvířata.

Patříme mezi stabilní zaměstnavatele, na trhu práce jsme již od roku 1967. Dopravní infrastruktura se bude rozvíjet vždy, nezávisle na krizích a celospolečenských událostech.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďme dělat velké věci společně.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Investiční referent, výstavba, opravy a rekonstrukce areálů SSÚD.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.