Investiční referent, příprava staveb (48-2024) Praha

 • Typ úvazku: Plný úvazek
 • Klient: ŘSD s. p.
 • Místo pracoviště: Praha
 • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
ID: 1793678 Aktualizováno před 3 dny

Ředitelství silnic a dálnic s. p. je státní podnik zřízený Ministerstvem dopravy ČR. Základním předmětem naší činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

Požadujeme

 • Absolvent vysoké školy nebo střední školy s technickým zaměřením (výhodou minimálně 5 let praxe) - ideální pro absolventy dopravních a stavebních fakult
 • Zkušenost s investiční přípravou nebo s přípravou lineárních staveb je výhodou
 • Základní znalost projektové dokumentace, stavební legislativy a technických předpisů
 • Organizační dovednosti a schopnost efektivně řídit svůj pracovní proces
 • Ochota učit se a zájem o danou problematiku
 • Dobrá znalost MS Office a MS Project
 • Čistý trestní rejstřík
 • Platný řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Nabídka

 • Stabilitu státní organizace s dlouholetým působením na trhu práce
 • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje osobního rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
 • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, možnost 2 dny home office v měsíci, výuka angličtiny na pracovišti, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, slevy u cestovních kanceláří Invia, Alexandria, permanentky do ZOO, Aquaparku Čestlice, Aqualand Moravia, skipasy na lyže)
 • Pružnou pracovní dobu, která umožní sladění pracovního a osobního života

Termín nástupu: dle dohody

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Přihlášky
Zašlete strukturovaný životopis s popisem vzdělání a praxe v češtině, do předmětu uveďte „Investiční referent, příprava staveb (48-2024)“.

Pro další informace prosím kontaktujte
zaslat email, tel. zobrazit tel. číslo

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.
Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Pracovní náplň

Do oddělení investiční přípravy staveb Čechy, které zajišťuje kontrolu a zpracování odborných stanovisek k projektovým dokumentacím z hlediska technických a rezortních předpisů a provádí ekonomické hodnocení staveb, hledáme kolegu/kolegyni, který/á se rád/a zapojí do dynamického prostředí plného rozmanitých úkolů a výzev. Máme tu pro vás stabilní a pevné zázemí, a současně nabízíme možnost být součástí velkých projektů, které formují budoucnost dopravní infrastruktury v České republice. Pokud máte zájem aktivně přispívat k rozvoji dopravní infrastruktury a hledáte společnost, kde se můžete bez obav rozvíjet, pak jste ten pravý/á pro nás!

 • Koordinace rozsáhlých investičních aktivit v oblasti dopravní infrastruktury, zahrnující spolupráci s různými účastníky a řízení projektů od počáteční fáze až po realizaci
 • Zapojení při zavádění BIM do Organizace – digitalizace stavebnictví již od jeho začátku, práce s modely dopravních staveb.
 • Kontrola projektové dokumentace ve všech fázích přípravy, včetně technických studií, dokumentace k územnímu řízení a povolení.
 • Technická i odborná pomoc místně příslušným Správám ŘSD při investiční přípravě staveb.
 • Úzká spolupráce s Ministerstvem dopravy ČR a dalšími odbornými organizacemi při tvorbě a schvalování technických předpisů či norem.
 • Plánováním finančních prostředků a průběžnou kontrolou čerpání rozpočtu – možnost vést vlastní projekty.
 • Podílet se na koncepčních materiálech pro rozvoj silniční dopravy napříč Organizací a jednotlivými ministerstvy.
 • Získávání komplexních informací v rámci přípravy staveb prostřednictvím spolupráce se specialisty v různých oblastech, včetně posouzení vlivu na životní prostředí, ekonomického hodnocení, modelů dopravy, mostů, odvodnění, telematiky a dopravního značení.

Kontakt - zadavatel pozice

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.pracersd.cz

Adresa:
Na Pankráci 56
Praha 4
145 05

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Co o sobě říká společnost Ředitelství silnic a dálnic s. p.?

Jsme Ředitelství silnic a dálnic s. p., naším cílem je kvalitní a fungující dálniční a silniční infrastruktura. Všichni vytváříme předpoklady k tomu, aby Česko jelo pohodlně, rychle a hlavně bezpečně.

Potkáváte se s námi všude, když jedete do práce, na dovolenou, za rodinou, za přáteli nebo na pracovní schůzky. Mezi naše hlavní činnosti patří správa dálnic a silnic I. třídy, jejich výstavba, modernizace, údržba a opravy. Staráme se o odpočívky, spravujeme mýtný systém, udržujeme zeleň v ochranných pásmech, řešíme vliv našich staveb na životní prostředí, včetně budování ochranných koridorů pro zvířata.

Patříme mezi stabilní zaměstnavatele, na trhu práce jsme již od roku 1967. Dopravní infrastruktura se bude rozvíjet vždy, nezávisle na krizích a celospolečenských událostech.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďme dělat velké věci společně.

Praha
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Praha
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Praha
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Investiční referent, příprava staveb (48-2024).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.