Práce ve výrobě pro každého - denní 12-hodinové směny 3 dny/týd

  • Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Adecco Brno pobočka
ID: 1796822 značka: BR_INV_OPER Aktualizováno před 5 měsíci

Požadujeme

● Strukturovaný životopis
● Čistý trestní rejstřík
● Pečlivost a svědomitost
● Ochota učit se novým věcem

Nabídka

● Směnný režim:
● tři dny v týdnu – 12 hod ranní směny
● NE, PO, ÚT + jedna pracovní sobota v měsíci nebo ST, ČT, PÁ + jedna pracovní sobota v měsíci

● HPP na dobu určitou jeden rok

● Základní mzda od 24.700,-Kč

+ měsíční bonusy dle plnění KPI až 3200,-Kč

+ půlroční a roční bonusy

● Nadstandartní příplatky za přesčas

● 5 týdnů dovolené

● 80 Kč stravenky (55% hradí zaměstnavatel, 45% hradí zaměstnanec formou srážky ze mzdy)

● dotovaná Multisport karta

● Práce v CT Parku v Modřicích - svozová doprava z Brna

Pracovní náplň

● Práce na výrobní lince
● Práce s el. šroubovákem
● Práce se scannerem

Kontakt - zadavatel pozice

Adecco Brno pobočka

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.adecco.cz/

Adresa:
Bašty 8
Brno
602 00

Jihomoravský (okres Brno-město)
26400 - 31000 Kč za měsíc