Referent majetkové správy, majetkoprávní vypořádání silnic Praha

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: ŘSD s. p.
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
ID: 1802023 značka: (9-2024) Aktualizováno včera

Ředitelství silnic a dálnic s. p. je státní podnik zřízený Ministerstvem dopravy. Základním předmětem naší činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

Požadujeme

VŠ/SŠ ekonomické či právní zaměření
Praxe v oblasti dopravní infrastruktury 5 let
Znalost zákonů č. 13/1997 Sb., č. 219/2000 Sb. zákon o majetku ČR a jejím vystupování v právních vztazích
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Samostatnost, pečlivost, ochota doplňovat své znalosti
Velmi dobré komunikační schopnosti

Nabídka

Stabilitu státní organizace s dlouholetým působením na trhu práce
Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje osobního rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, možnost 2 dny home office v měsíci, výuka angličtiny na pracovišti, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, slevy u cestovních kanceláří Invia, Čedok, Alexandria, permanentky do ZOO, Aquaparku Čestlice, Aqualand Moravia, skipasy na lyže)
Pružnou pracovní dobu, která umožní sladění pracovního a osobního života


Termín nástupu: dle dohodyMzdové podmínky:

Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu. Manažeři mohou získat navíc i podnikový bonus.
Přihlášky

Zašlete strukturovaný životopis s popisem vzdělání a praxe v češtině, do předmětu uveďte „Referent. Majetkové správy, majetkoprávní vypořádání silnic I. tříd a dálnic II. tříd (9-2024)“.Pro další informace prosím kontaktujte

zaslat email, tel. zobrazit tel. číslo

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.

Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Pracovní náplň

Do oddělení majetkoprávního oddělení provozního úseku Správa Praha hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude řešit majetkoprávní vypořádání silnic I. tříd a dálnic II. tříd – staré zátěže.

Na této pozici budete vykonávat tyto činnosti:

Veškerou majetkovou činnost spojenou s výkupy pozemků pod stávajícími silnicemi v oblasti Středočeského kraje (příprava smluv, jednání s krajem, obcemi a soukr. vlastníky, vyvlastňovací řízení, a další činnosti s tím související
Zadávání znaleckých posudků a platebních příkazů, objednávky GP
Kontrola podkladů k další majetkové činnosti spojené s výkupy či převody pozemků
Zpracování evidence

Kontakt - zadavatel pozice

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.pracersd.cz

Adresa:
Na Pankráci 56
Praha 4
145 05

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Co o sobě říká společnost Ředitelství silnic a dálnic s. p.?

Jsme Ředitelství silnic a dálnic s. p., naším cílem je kvalitní a fungující dálniční a silniční infrastruktura. Všichni vytváříme předpoklady k tomu, aby Česko jelo pohodlně, rychle a hlavně bezpečně.

Potkáváte se s námi všude, když jedete do práce, na dovolenou, za rodinou, za přáteli nebo na pracovní schůzky. Mezi naše hlavní činnosti patří správa dálnic a silnic I. třídy, jejich výstavba, modernizace, údržba a opravy. Staráme se o odpočívky, spravujeme mýtný systém, udržujeme zeleň v ochranných pásmech, řešíme vliv našich staveb na životní prostředí, včetně budování ochranných koridorů pro zvířata.

Patříme mezi stabilní zaměstnavatele, na trhu práce jsme již od roku 1967. Dopravní infrastruktura se bude rozvíjet vždy, nezávisle na krizích a celospolečenských událostech.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďme dělat velké věci společně.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Referent majetkové správy, majetkoprávní vypořádání silnic.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.